Skocz do zawartości

RANKING NARZĘDZI


Vlaad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proxxon i to miałem na myśli :-), pzrekręciłem nazwę (dys.. coś tam, skleroza :) ??). Naprawdę są to przyzwoite narzędzia za dobrą cenę. Znajomy kupił i chwali. Castorama (bo między innymi tam są one sprzedawane) oferuje też Stanleya. Polecam dobranie sobie zestawu dobrzych narzędzi, nawet na sztuki, niż kilka zestawów badziewia. Przekonałem się, ze nie warto na tym oszczędzać, bo można sobie zrobić krzywdę, jak klucz się omknie ze śruby.

 

Nie kupujcie narzędzi w supermarketach typu tesco, bo tam jest najgorszy szajs.

 

Pozdro, pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My stosujemy Kraftsmana, Stanleya , i rozne kupowane oddzielne- na sztuki najczesciej amerykanskich firm, z pneumatykow Ingersold. O dziwo Rychu kupil kiedys w sklepie komplet imbusow na nasadki -jakiejs firmy" niewiadomoco"- tanie- lepsze sa od Kraftsmana i Stanleya! Ale to przypadek.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić zestaw kluczy z grzechotką sprzedawany przez sieć Norauto i markowany ich logiem. Klucze mają dożywotnią gwarancję i są naprawde solidne. Grzechotka ma 72 "cyknięcia" co przy małej ilości miejsca na kręcenie jest istotne. Nabyłem zestaw 1/2 cala za 99zł i zestaw 1/4 cala za 69 zł i z czystym sumieniem mogę polecić.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxxon i to miałem na myśli , pzrekręciłem nazwę (dys.. coś tam, skleroza  ??). Naprawdę są to przyzwoite narzędzia za dobrą cenę. Znajomy kupił i chwali.

Używam tych narzędzi wyłącznie w warunkach amatorskiego przydomowego warsztatu. Wydatek na zestaw rzędu ~50EUR szybko wynagrodził mi powyłamywane imbusy, zubożone śruby oraz wiele niepotrzebnych zdarć naskorka :)

 

Polecam każdemu kto lubi czasem w warunkach cywilnych pogrzebać i pokręcić przy swoim moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za fajny komplet kluczy nasadowych zapłacimy około 500 zł, więc powiedzieć można tanio

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68965856

 

No i pytanie - czy allegro jest 2 razy tańsze, czy mówimy o różnych zestawach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68965856  

 

No i pytanie - czy allegro jest 2 razy tańsze, czy mówimy o różnych zestawach??

To jeden z mniejszych zestawów; za swój z dwiema grzechotkami, wszelkimi końcówkami (płaskie, krzyżaki, inne dziwadła), imbusami, kluczami do świec zapłaciłem ok. 50EUR (promocja Louisa). Zdaje się są w W-wie firmy sprowadzające te akcesoria po cenach katalogowych (niedawno gdzieś to wyczytałem), przy obecnym kursie euro za ok 250 pln prawdopodobnie możesz mieć większy zestaw :).

 

Jeśli chcesz info nt. mojego kompletu narzędzi, pisz na priv,po robocie sprawdzę co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Osobiście mogę serdecznie polecić narzędzi KINGTONY. Pracujemy na nich od dłuższeh już czasu i dają radę. Cenowo wypadają korzystnie. Zapytałem kiedyś przez ciekawość wujka, który prowadził serwis Mercedesa już 30 205 lat temu - powiedział, że to bardzo dobra i sprawdzona firma z dużym doświadczeniem. Także znalazłem potwierdzenie u fachowca z doświadczeniem.

Poza tym dołączam się do pochlebnej opinii o Proxxonie, nie jest to jakiś wielki high-end, ale bardzo solidne wykonanie, ponadto bardzo bogata oferta różnego rodzaju narzędzi, można zawrotu głowy dostać :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKI, jestem zainteresowany, ale powiedz, czy mówimy o tej samej firmie?

PROXXON? -Zgadza się.

 

By nie być gołosłownym: http://tinyurl.com/9v3rr

 

Jak widać cena poza promocją jest wyższa, lecz i tak wychodzi nieznacznie drożej (ok 50 pln) niż na przytaczanej z allegro aukcji :) Mozna czekać na promocję (zimą to niewykluczone) lub wybrać mniejszy zestaw. Kosztuje jedyne 35 eur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...