Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

No faktycznie cenę dołożyłeś ale mam nadzieje że się klient znajdzie bo ceny ich lecą na łeb i szyje. Piszesz wydechy lepsze niż akrapy a nie boisz się że zobaczą pod obudową ze to wyprute serie z końcówkami imitującymi akrapy ? No i moc - 110 ??? jak by tyle miały po PC to by więcej było chętnych na nie :biggrin: obyś miał 90 na kole ale życzę być znalazł kupca.

Co to za model lusterek Rizomy bo nie kojarzę byśmy takie mieli w ofercie - chyba wkręcasz coś. Co to sato to też bym polemizował czy aby oryginały nie widać dokładnie ale mniejsza o to.

PS

Też się interesuje MT-01 całkiem nieźle :icon_razz:

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę że osiągnąłeś najlepszy wynik w europie na otwartej obudowie filtra eliminatorze i wyprutych wydechach :wink: nawet lepszy wynik niż stage 3 to wrzuć na forum mapę i inni też chętnie skorzystają by 20 KM dołożyć bez modułu ostrych wałków na seryjnym sprzęgle na której hamowni jest taki mistrzuniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę się jak dla mnie wynik również nierealny przy tym zakresie modyfikacji a tak na marginesie to bardzo ciekawy remat może jakieś spostrzeżenia innych użytkowników w tym zakresie jakie wyniki gdzie hamowany motocykl może wrzucenie map na serwer itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy tak,ze to troche chwyt marketingowy :rolleyes: hamowany był z PC,K&N i tymi wydechami i wyszło 93,4KM,potem mał air box zrobiony i eliminator zapodany i jest dużo lepiej ale ile KM to niewiem bo go jeszcze nie mierzyłem,a robił mi wszystko ten gośc http://www.jmgmotocykle.pl/Serwis.aspx

Edytowane przez maciej MT01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wartości realne bo seria nie ma nawet 90 na kole ale pewnie wiesz, że kolejne zmiany po strojeniu takie jak otwarcie boxa i eliminator to znowu należy zestroić bo subiektywne odczucia będą takie że niby moto szybsze silniejsze a w rzeczywistości może być odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram sie na hamownie ale jakoś kłopoty z czasem,jedno co zaóważyłem gołym okiem to przed eliminatorem i przeróbką filtra przyduszał sie na tej najbogatszej mapie przy 2000rpm a teraz wchodzi ostro,ale to moje spostrzeżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko,wszystko jest wporządku,poprostu jedna mapa PC była mocno wzbogacona w paliwo,niewiem czy dobrze to ujołem i w jezdzie nie było tego czuc ale jak powoli wkręcałeś na obroty na luzie to miał minimalne zawahanie przy 2000rpm,a normalnie jak powoli dodaje gazu manetką to od 2000rpm obroty same sie podnoszą bez ruszania manetką,a miałem sprzeta sprawdzanego na serwisie i wszystko jest ok,i napewno niema przydławy w jezdzie bo zapie**ala jak wściekły :biggrin: a tak z ciekawości to co było u twojego kumpla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie zmiana tematu bo ten utknął w miejscu i myśle, że nie ma co dalej pytać o ilość koni na kole ...każdy ma tyle na ile zasłużył :wink:

Kolejne poważne pytanie to: jakie macie ciśnienie w kołach?

Edytowane przez wojtengi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie zmiana tematu bo ten utknął w miejscu i myśle, że nie ma co dalej pytać o ilość koni na kole ...każdy ma tyle na ile zasłużył :wink:

Kolejne poważne pytanie to: jakie macie ciśnienie w kołach?

 

No cóż, serwisówa mówi wyraźnie: bez względu na obciążenia i zakładane prędkości przód 2.5 bara, a tył 2.9 bara (strona 2-10, service manual).

 

PS

...każdy ma tyle na ile zasłużył :wink:

 

to dobre :icon_biggrin:

Edytowane przez RaKu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czemu nie wchodzi strona

http://www.mt01.hu/i...p?page=letoltes

a wcześniej była aktywna zmienili adres ?

może zmieniają serwer albo coś im padło :icon_razz:

 

A tak z innej beczki to we wtorek wracałem z kumplem z Opola do Katowic no i niestety wpadliśmy w "cyklon", który panował nad śląskiem - jazda w taką pogodę to jak taniec z diabłem o zachodzie słońca :buttrock: Motocykl wygląda jakbym jeździł crossem w terenie i myślę czy nie łatwiej będzie podjechać na karcher - próbował ktoś w ten sposób myć MTka :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiele razy myłem karcherem motocykl. Nie chlapie tylko na zegar i po siedzeniu. Oczywiście nie na gorący silnik, trzeba poczekać jak trochę ostygnie. Po myciu woda koniecznie smarowanie łańcucha.

MOTOCYKLE SĄ JAK WÓDKA,PRAWDZIWA JAZDA ZACZYNA SIE OD LITRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...