Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

powiem szczerze ze probowalem tego na moim sprzecie i jakos niechetnie mialy zamiar wchodzic, takze odpuscilem... podczas redukcji powinny teoretycznie latwiej zeskakiwac, ale tez nie bardzo :) nie wiem czy jest do tego przystosowany, wydaje mi sie ze to kwestia konstrukcji sprzegla, np. wczesniej jezdzilem crossowkami i tam w gore i w dol wchodza bez problemu...

a jak sie to robi? odpusczasz gaz i zapinasz bieg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie az dziwne, bo V-max jest drozszy i chyba mniej poszukiwanym modelem niz MT-01, a o ile sie nie myle to maja go w Gdansku. Bylem w zeszlym roku, jesienia i wlasnie nie przypominam sobie MT-ka.

 

Po prostu musze podjechac i zobaczyc co w temacie.

 

Dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MT jest problem z mocą. 90KM jest mało by odnieść propagandowy sukces wśród dresiarzy obwieszonych złotymi łańcuchami. Gdyby miał 140KM choćby tylko na papierze, to byłby ogień i inna bajka z popytem na niego

 

Pomijam że motocykl pozamiata spod świateł niejednego rasowego sporta - ale to polityka robi pieniądze i nakręca sprzedaż a trwa cichy wyścig zbrojeń, kto mocniejszy, kto szybszy...itp.itd

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wchodzą w górę i w dół......w górę j/w odpuszczasz i wrzucasz , zaś w dół odpuszczasz i lekko naciskasz wajchę ...na pewnym pułapie obrotów sam zeskakuje . ( uwaga z 2 na 1 bo nieraz luz wskoczy, a z luzu na 1 :buttrock: "dentysta" ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MT jest problem z mocą. 90KM jest mało by odnieść propagandowy sukces wśród dresiarzy obwieszonych złotymi łańcuchami....

Pomijam że motocykl pozamiata spod świateł niejednego rasowego sporta

 

święte słowa :buttrock:

 

..Co do faktu, że z uwagi na te "jedyne" 90 KM motor jest mało popularny to nie wiem jak Wam ale mi to na rękę - jest nas za to garstka i wszędzie gdzie tylko pojedziemy wzbudzamy entuzjazm i ogromne zaciekawienie :wink: Można jechać całą watahą a i tak ludzie będą gapić się na MTka :happy: Nawet przez myśl mi nie przejdzie możliwość przesiadki z KODO na inny sprzęt :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a tak z innej beczki to co lejecie w bak - 95 czy 98? Od czasu jak stałem się szczęśliwym posiadaczem KODO leje 98 i jest ogień. Kilka razy zalałem 95 i czułem różniece :dry:

 

jak lałem na Lotosie 95 leciałem max210 jak wlałem 98 dobijał wolno do 215

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na śląsku przeważnie tankuje na bliskiej lub orlenie (to samo paliwo pod inną banderą) i jest odczuwalna różnica między 95 a 98. Na paliwie z większą ilością oktan nie dość, że MTek jeździ szybciej, lepiej silnik pracuje w dolnych obrotach to co najważniejsze na baku robie więcej kilometrów (przynajmniej tak mi się wydaje) :buttrock:

Edytowane przez wojtengi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie ciekawi jakie paliwko jest najlepsze dla naszych silnikow

nie znam niemieckiego ale cos tam w instrukcji jest skrobniete o 91 oktanach...

a co do zmiany biegow bez sprzegla to rzeczywiscie probowalem wrzucac bez sprzegla i da rade, tylko ciekawe czy to nie niszczy skrzyni i bardziej napedu np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wybaczcie bo zgrzeszyłem chciałem zamienic mojego kochanego MTeka na SUZUKI VZR 1800 INTRUDER,ale na szczęscie kolega dał mi takowym polatac i stwierdziłem,że ten motocykl to porażka w porównaniu do MT to tam niema szału w jezdzie wykonanie,dżwięki i skrzynia biegów pozostawia wiele do życzenia,jezdziłem też YAMAHA WARRIOR i ten sprzęt robi nieporównnywalnie lepsze wrażenie w jezdzie niż VZR,zresztą wiadomo bo to niedaleka kuzynka MT :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...