Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy sprowadza MTeki na części i miał kiedyś taki zestaw tzn wahacz i koła pasowe plus pas wyszło by to wtedy ok 2 klocki,oczywiście było to uzywane,co do zywotności to sa różne opinie ale ogólnie pas długo wytrzymuje chyba,że dostanie sie w niego jakis nieszczesny kamień,plusy to cisza no i czysta felga :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak dokładnie cały czas sie tęskni za tym wspaniałym modelem :notworthy: ,choc VZR jest pod paroma względami lepszy od MT to jednak MTek ma w sobie to coś :buttrock: :buttrock: no i mam dylemat,najbardziej by mi pasowalo jakby było mnie stac na oba te sprzęty,MTek do latania solo i wtedy wersja z krótkim tyłem a VZR na dalsze wypady z laska,a jak będzie to czas pokaze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.....a oto hit na długie, jesienne wieczory :banghead: podczas których , musimy obejść się bez naszej zabawki.............więc :flesje: browary w garść i ....miłego dłubania :buttrock:

 

 

 

 

http://www.yamaha-motor.co.jp/global/entertainment/papercraft/ultra/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nadszedł czas wymiany napędu czy macie jakieś rady ewentualne spostrzeżenia którymi byście się chcieli podzielić??? Na oku mam łańcuch DID złoty oczywiście ten hiper ekstra wzmocniony i zębatki sunstara do kompletu jeszcze będzie założony scottoiler

Edytowane przez D0minik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra przyznać się ...ktoś z naszego forum dał się złapać?? :icon_razz:

 

http://youtu.be/ngoaREV8Jpo

Pisałem o tym parę wątków wcześniej-nie komentuję tego więcej... szkoda słów. Koledzy, mam pytanie. Czy ktoś instalował do MT 01 wskaźnik biegów? Jaki wybrać? Może GIPRO ( koszt około 380zł )? Tańsza opcja do DATA TOOL ( około 200zł ) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...