Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam!! Są zajebiste i nie mam z nimi najmniejszego problemu, też mam ponad 1,9metra! Nie odczułem jakichś niedogodności związanych z drganiami. Do tego wyglądają naprawdę zaje-fajnie!

 

Korzystając z okazji Panowie - wszystkiego Naj w 12!!

Chętnych zapraszam na piwko na łódzkim Moto Weteran Bazarze 21 stycznia

 

 

 

Ja miałem ciężarki a w nich zamontowane lusterka i nie było problemów z drganiami,zresztą kolega afrikaniec może to potwierdzic :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako iż ostatnio coś niecoś sobie kombinuje,to znalazłem taki oto ciekawy sprzęt,co wy na to? :icon_mrgreen:

 

Zdecydowanie nie dla mnie. Kiedyś stwierdziłem, że trajka zostanie mi na starość, gdy już nie będę w stanie jeździć na dwu kołach, a cały czas pozostanie chęć wsłuchiwania się w szum wiatru we włosach :icon_biggrin:.

 

Poza tym jazda motocyklem to przyjemność z pokonywania winkli, łatwość pokonywania zatorów drogowych, możliwość zaparkowania właściwie w każdym miejscu. Trójkołowiec nie spełnia tych niewątpliwych zalet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, już poruszałem wątek stelaża pod kfer centralny, wracam do niego ponieważ znalazłem firmę, która robi stelaże na zamówienie, w ofercie mają również MT01, cena 300zł, to w porównaniu z H&B za które chcą prawie 200Euro dobra cena. Czy któryś z Was może miał okazję widzieć gdzieś na "żywca" stelaże z tej firmy: http://motostel.pl/oferta.html

Rozmawiałem z nimi, mam dostać jakieś zdjęcie, zainteresowanym chętnie udostępnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za jakość fotki ,zrobiona telefonem.Stelaż dzieli się na dwie części,dolna jest przykręcana na stałe a górną możną demontować/ 4 śruby/ . Dół jest montowany razem z podnóżkami pasażera i dodatkowo przy wentylatorze.W sumie na 6 śrub.

 

Można sobie przykręcać górny stelaż w razie potrzeby a na latanie :rolleyes: w ,,koło komina,, demontować. Ten facet robi jeszcze ramki na boczne torby/90 zł/ ale jak dla mnie to wystarczy mi tylko centralny.Jest też możliwość montażu kufra bez płyty.

 

To jest zdjęcie które dostałem od producenta.Widać na nim te boczne ramki. Tu jest w stanie surowym,docelowo jest malowany proszkowo na czarny mat.

post-52479-0-51471500-1328891579_thumb.jpg

post-52479-0-45869900-1328892457_thumb.jpg

post-52479-0-56454800-1328896050_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...