Skocz do zawartości

Mój 1 motocykl co mam wybrac ???


Gość Blaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to ktos kiedys powiedział: "Nie ważnie co ma się pod dupą, wazne co ma się nad nią". Motocykle poj. rzędu 1000ccm nie nadają sie dla ludzi którzy nigdy nie jeździli. Można sobie tłumaczyć: Eee..tam..bede jeździł powoli. Ale te motocykle mają moc. Wiecej gazu dodasz i mozesz nie zapanowac nad maszyną. Utrzymac ponad 200kg to tez nie łatwe. Kup jakis tani japoński motocykl do 5000zl reszte kasy na konto i po roku kup to co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mysle ze powinienes kupic 600 ... najlepsza chyba by byla cbr600 F4 i do tego ciuchy na moto, powinno jeszcze nawet sporo zostac, F4 super maszyna i mysle ze jak masz troche oleju w glowie to spokojnie mozesz malymi kroczkami zwiekszac swoje umiejetnosci jezdzieckie i w miare postepu gdy poczujesz ze "to za malo :mrgreen: "(czyli raczej po kilku sezonach) kupić litra

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaster - jeśli masz w poważaniu swoje zdrowie, to kup sobie na początek GS500F. Wygląda fajnie (zwłaszcza jak dodasz jakieś ciekawe akcesoria i założysz dobry kombinezon), a przynajmniej nie zabijesz się na pierwszej dłuższej prostej.

Pojeździsz sezon i sam będziesz już mniej więcej wiedział czego potrzebujesz i dlaczego hayabusa to nie jest najlepsza opcja dla początkującego.

Pamiętaj, że już GS500F daje przyspieszenie do setki poniżej 6 sekund. Umiejętne wykorzystanie tej mocy pozwala solidnie poszpanować.

 

Inna fajna opcja to Ducati Monster 620. Co prawda nie plastik, ale wygląda bardzo sensownie. Założysz jakieś fajne wydechy i będzie szpan jakich mało.

 

No i poczytaj sobie na forum ile w tym sezonie osób zginęło wskutek nadmiernej prękości na moto. Zastanów się czy czeka Cię jeszcze w życiu coś fajnego i w zależności od wyciągnietych wniosków wybierz sobie sprzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup se bmw, najlepiej czarne cabrio. Efekt na którym tak Ci zależy - murowany

O motocyklach nie wiesz nic, nawet to jakiego chcesz i z czym to się je:

Honde CBR 1000rr lub Suzuki 1300GSX Hayabuse , lub ewentualnie Chooper honde VTX 1800

 

inny model ale tez w miare robiacy wrazenie

jeśli jednak koniecznie 2 kółka to może Boss Hoss; z pewnością nie pozostaniesz niezauważony. Powodzenia!

 

Temat proponuję przenieść do działu "Humor"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzalem po allegro i paru innych stronkach to chcialbym kupic głownie te 2 sporty : Honde CBR 1000rr lub Suzuki 1300GSX Hayabuse , lub ewentualnie Chooper honde VTX 1800

proponuję, żeby Cię jakiś doświadczony kolega przewiózł taką buzą konkretnie to będziesz miał nogi z waty :mrgreen:

a jak poważnie myślisz o zakupie, to o ww. sprzętach zapomnij :!: nie ma możliwości, żeby kupić coś takiego i jeździć 80 km/h; do prędkości szybko się można przyzwyczaić, nabrać pewności i ulec złudzeniu, że jest bezpiecznie i wszystko pod kontrolą... - najszybsza droga na cmentarz :|

poczytaj trochę forum...

jak chcesz się wyróżniać, kup sobie najsłabszego harleya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D Ale masz podejście, nie lubie ludzi jeżdzących dla szpanu i typu ''bo mi sie troche podobają to bede jeździł'' jak dla mnie motocykle trzeba pokochac żeby nimi jeździć(żeby umieć nimi jeździć).Ale cóż Twoja sprawa ja bym polecił coś do 500cc max. i taki potrafi zaskoczyć i krzywde wielką wyrządzić komuś kto nie jeździł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaster, za 40 tysi kup BMW R71 z koszem. pomaluj na czarno, orginalne szparunki porób. odnów chromy, jakiś fajny wydech, do tego skóry i wermachtowy hełm. ścigacze sie już przejadły. moto z koszem przykuwa wiekszą uwage i równie dobrze "wyrywa laski".

;) ja pierdziele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze lepiej kupic sobie jacht ?? http://  

 

Przynajmniej to bezpieczniejsze

Ale zje*any-wyglada jak Titanic :D Za ta kaske to mozna ladne Tango 730 znalezc ;) A co do jezdzenia 80 km/h na Busie czy RR-to w sumie jezdzilbys jak z automatem, bo nigdy bys dwojki nie wrzucil :D

Uwielbiam takich szpanerkow na funkiel nowkach sprzetach i w kolorowych ciuszkach, co ich na zakretach objezdzam swoja SF ;) Ubaw mam po pachy widzac te pieknie kwadratowo zjechane gumy-no ale czego sie dla lansu nie zrobi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze lepiej kupic sobie jacht ?? http://  

 

Przynajmniej to bezpieczniejsze

Ale zje*any-wyglada jak Titanic :D Za ta kaske to mozna ladne Tango 730 znalezc ;) A co do jezdzenia 80 km/h na Busie czy RR-to w sumie jezdzilbys jak z automatem, bo nigdy bys dwojki nie wrzucil :P

Uwielbiam takich szpanerkow na funkiel nowkach sprzetach i w kolorowych ciuszkach, co ich na zakretach objezdzam swoja SF ;) Ubaw mam po pachy widzac te pieknie kwadratowo zjechane gumy-no ale czego sie dla lansu nie zrobi....

 

co masz do kwadratowych gum? :mrgreen: ja mam z tyłu gume na kantach nówke sztuke, choć na środku juz ledwo co bieżnik jest :buttrock: ale takiego juz kupiłem :D a sam przez 200km nie nauczylem się jeszcze zamykać gumy - centymetr do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z zamykaniem gumy?

No, wiesz, opone z felgą do komórki i na klucz, powiesić nad ziemią na ścianie. Kilovov'i udało się powiesić aż 1 cm nad ziemią. Kto powiesi na samej granicy ten jest KING i miszczu wsjech łorlda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...