Skocz do zawartości

Informacje o Hondzie XR 400 R


JACA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny motocykl. Zawieszenie wysokiej klasy, rama wytrzymała, silnik czterosuwowy o w pełni wystarczającej mocy ( sądząc że ta Aprilia Tuareg Wind 125 z avataru jest twoja). Motocykl ma stosunkowo niskie spalanie. Spokojnie możesz polatać po torze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tutaj masz artykuł o XR'ce ze ŚM (stronka forumowego kolegi KML'a) -> http://data7.exo.pl/kml/xr.htm. Poza tym możesz poczytać tematy o XR 600, np. http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=33827 lub http://data7.exo.pl/kml/xr600.htm gdyż 400 jest jest b. podobna do tegoż motocykla, a jej silnik to pomniejszona kopia motoru sześćsetki. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre typowe enduro (jak kazda japonia) odpowiednik Dr 350S i KLX 300. Na tor sie nie nadaje, ale kilka górek napewno mu nie zaszkodzi, ze względu na zawieszenie które pochodzi od brata 250. Jest to w zasadzie większy brat 250 niż młodszy 600. Chesz tor kupu CRF 450.

Chesz enduro do wszystkiego,rowniez miasto, troche górek kup Xr'e.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, 650 ma 61 km a 400 nie wiem..ale sądze że pod 50 powinni z niej wycisnąć...

 

Przede wszystkim to XR 650 R z chlodzeniem ciecza ma ok. 61 km z silnika, a XR 600, podobnie jak XR 650L ma ok. 38,5 km spod kola, XR 400 ma ok. 30 km spod kola, z tym ze XR 600 ma 5 kgm sopd tylnego kola, a XR 400 m 3,1 kgM spod kolka.

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!! nie spodziewalem sie tak szybkiej odpowiedzi ;) Szacunek!! Yosarian jestes zbawca :P na artykul ze ŚM poluje od dluzszego czasu :lapagora:

W sumie to bedzie dla mnie motor na dlugi czas. Chce w niego troche zainwestowac. Kupic kola SM i przerobic na Supermoto a na jesien, zime zalozyc oryginalne kola. Jazda bedzie przez caly rok. Chce sie tez nauczyc troszke na tylnym, mojego mi szkoda a XR napewno to lepiej zniesie;) Pozdrawiam!!

 

[ Dopisane: 12-10-2005, 22:48 ]

Świetny motocykl. Zawieszenie wysokiej klasy, rama wytrzymała, silnik czterosuwowy o w pełni wystarczającej mocy ( sądząc że ta Aprilia Tuareg Wind 125 z avataru jest twoja). Motocykl ma stosunkowo niskie spalanie. Spokojnie możesz polatać po torze...

 

Tak zgadza sie;) to Aprilia Tuareg Wind ale 160 ccm. rej. na 125. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem w danych technicznych ze pali 6/100 :/ to mnie dosc mocno zniechecilo, spodziewalem sie w granicach 4-5... i rozmyslam nad zakupem DR350 ale wiem ze bedzie za slaby i mi sie szybko znudzi...

Ostek niestety fundusze mi na to nie pozwola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodna ta XR-a, jedna z najładniejszych ktora widziałem

 

ps. dobra, juz nie wchodzę wiecej w tematy, gdzie piszą o Xr-kach bo jeszcze bardziej napalam sie na te moto.... :) ojj, jak na wiosne bedzie kasiora to bedzie sie działo :twisted:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...