Skocz do zawartości

Dołączyłem do VIP'ów


Enduroboj.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tytuł wskazuje dołączyłem do zaszczytnego grona posiadaczy CZ. Jest to model 125(516). Kupiłem ją od enduroguy'a. Koza jest naprawde piękna, jestem zauroczony :!: Jak narazie, ścieło mi klin na wirniku, ale to mała usterka i postaram się ją jak naszybciej zlikwidować :!:

Narazie tylko fotki od Kuby: www.bikepics.com/members/enduroguy/83125cross

Jutro zapodam fotki od siebie ;)

 

Kurde, chyba nie zasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten czlowieniu na CZ to Enduroguy? widze ze ledwo ziemi dotykamy  :roll:

 

piekna maszyna ;) gratuluje zakupu

 

Zajebisty jestes :]

jestem w 100% pewien ze enduroguy byc cie sto razy objechal :]

wzrost nie oznacza umiejetnosci :]

 

A ty jestes taki wysoki ? taki idealny ??

ja tez ledwo ziemi na wr dotykam i co z tego ????

 

a tak apropo to szczere gratulacje ! byl to motor z ktorego kuba cieszyl sie najbardziej ;)

mial mi dac runde ale nie zdazylem mam nadzieje ze kiedys wpadniesz do jozefowa :P

jeszce raz - gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie juz znasz , ale jeszcze oficjalnie ci gratuluje wyboru setki ;) teraz jesteśmy VIPami tak ;)

 

p.s

elo elo , wazzabi tak napisał tylko nic o umiejętnosciach nie wspominał czy coś w tym stylu wiec nie ma co sie sobie rzucac do gardła

p.s

ja na CZ starego typu na niskich zawiasach słabo dosięgam ziemi bo na 516 jej nie dosięgałem jak napompowałem zawiasy ale to nie przeszkadza w kataniu, czasem tylko w wirażach bo trzeba bardziej masyzne połozyć zeby sie podeprzeć nogą reszta mi nie przeszkadzała ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten czlowieniu na CZ to Enduroguy? widze ze ledwo ziemi dotykamy  

Chcialem dodac ze na fotach zawieszenie nie bylo ani troche napompowane, bo jak widac CZ sporo przysiadla :mrgreen:

 

Mam nadzieje Marcin ze koza bedzie Ci jeszcze dlugi czas sluzyla, bo robilem ja dla siebie i wszystko jest na swoim miejscu. Nowy jest tlok, pierscienie, swozen, lozyska, wal w b.db. stanie, simmeringi, wodziki no i oczywiscie cylinder po szlifie, takze ganiac musi :D . Przez ta CZ to spalem tylko 3 godziny bo polozylem sie o 2 w nocy a o 5 wstawalem na zawody do Człuchowa (btw. zajebiscie bylo ;) ), bo (dla niewiedzacych) dopiero co dopatrzylem sie dlaczego biegi wyskakuja i jeszcze w czwartek silnik byl w worku :mrgreen: . Okazalo sie ze ktos (prawdopodobnie ostatni wlasciciel), wlozyl w druga strone bolec "Trzymajacy" biegi i w zwiazku z tym biegi "trzymala" sprezynka taka jak w dlugopisie ;) . W CZ'cie ten caly "mechanizm" siedzi w korku spustowym oleju i pewnie podczas spuszczania wypadl i zostal wlozony w niewlasciwym kierunku!

 

POZDRAWIAM I ZYCZE MILEJ JAZDY!! I uwazaj stary bo ta CZ'ta naprawde moze poniesc. Powiem szczerze ze wrazenia z jazdy lepsze niz na niejednej 125cc japonskiej (okropnie czuc na CZ'cie moc, byc moze przez ta charakterystyke).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak apropo to szczere gratulacje ! byl to motor z ktorego kuba cieszyl sie najbardziej

mial mi dac runde ale nie zdazylem mam nadzieje ze kiedys wpadniesz do jozefowa

jeszce raz - gratuluje

Jak tylko pojawie się w Józefowie masz odemnie runde ;)

P.S Plocho dzięki za zaproszenie ;)

 

moje zdanie juz znasz ' date=' ale jeszcze oficjalnie ci gratuluje wyboru setki teraz jesteśmy VIPami tak :D [/quote']

Jeszcze raz dziękuje. Przed zakupem Luczas tak jak Kuba i cz cross musieli słuchać moich pytań i aluzji na temat tego moto. Dostarczyli mi wiele wskazówek i rad. Teraz chciał bym im za to podziękować :!:

 

Także chciał bym złożyć szczere podziękowania dla Olka (O-L-O) i jego taty, dzięki nim przywiozłem moją CZ do domu, zapewnili mi transport i fachową pomoc przy załadunku :!: Gdyby nie oni nie mógł bym się szczycić tytułem Szlachty ;)

 

Wszystkim innym dziękuje za gratulacje :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...