Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

japońców się nie naprawia , tylko zmiana silnika , niezaleznie jak dobrze Ci wcisną kit ze będzie jezdzic po takim remoncie nie wierz w to . Taka naprawa silnika przewyzsza koszt zakupu uzywanego sprawnego silnika, stary zawsze mozna sprzedać na części .

 

 

pozdro seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wyczyściłem gazniki,i nic. jak próbuje ją odpalac, to tak jakby chciała załapac, ale nie może. dwa cylindry jakby już sie wkręcały, ale nie chca sie tak wkręcic, żeby odpaliła. Na filtr powietrza leci aż benzyna, bo się pewnie zalewa. czy regulacja gazników i zaworów, może poprawic sytuację??? njak ją kupiłem odpaliła bez problemów, dwa razy przekręciłem rozrusznikiem. czym póżniej, tym z odpalaniem był coraz wiekszy problem. przestała odpala. wymieniłem świece i znowu odpaliła, z problemami. teraz znowu nie odpala, a świece wymieniłem 2 miechy temu, a przejechałem moze 250km. co radzicie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japońców się nie naprawia , tylko zmiana silnika , niezaleznie jak dobrze Ci wcisną kit ze będzie jezdzic po takim remoncie nie wierz w to . Taka naprawa silnika przewyzsza koszt zakupu uzywanego sprawnego silnika, stary zawsze mozna sprzedać na części .

pozdro seba

 

 

za mocno uogolniasz. przeciez to nie jest jakas kosmiczna technologia...

 

gdyby zainteresowany mial odpowiednia ilosc wiedzy i wystarczajaco dobrze wyposazony warsztat, to moglby zaryzykowac - choc jesli podliczyc koszt wlozonej pracy, to wyjdzie sie na zero w stosunku do kupna sprawnego moto...

 

IMO bez sensu pakowac sie w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

proszę o ocenę jak przerobiliśmy, to znaczy trochę upiększyliśmy FZR 600. Motor zmieniony ma cały za dupek, lusterka, kierunki, lakier. Według mnie motor prezentuje się dużo lepiej i wygląda nowocześniej, tył nie jest taki klocowaty jak oryginalnie.

tu macie zdjęcia http://www.bikepics.com/members/600276016/92fzr600/

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze ze bardzo fajnie wam ten zadupek wyszedł :buttrock: . Ja w mojej sie juz przezywaczaiłem do "klocka" i nie chce mi sie kombinować :biggrin:. A jesli mozna wiedzieć jak ten tył robiliście ?? Od jakiegoś sprzeta przeszczep (r 6 ?) czy sami z żywicy go kleiliście ?

Podoba mi sie jeszcze ten komin arrowa masz moze nagrane jak ona na nim chodzi ? Ja mam też zmieniony na jakiś mało znanej firmy ( L & W ) ale nawet ładnie gada.

 

pozdro

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze ze bardzo fajnie wam ten zadupek wyszedł :rolleyes: . Ja w mojej sie juz przezywaczaiłem do "klocka" i nie chce mi sie kombinować :icon_question:. A jesli mozna wiedzieć jak ten tył robiliście ?? Od jakiegoś sprzeta przeszczep (r 6 ?) czy sami z żywicy go kleiliście ?

Podoba mi sie jeszcze ten komin arrowa masz moze nagrane jak ona na nim chodzi ? Ja mam też zmieniony na jakiś mało znanej firmy ( L & W ) ale nawet ładnie gada.

 

pozdro

 

Tył nie wiem od czego, duł jest od r6, a góra była robiona prze firmę która robi zderzaki itp. i nieraz mają jakieś plastiki do motocykli (jak im się trafi to coś odleją), akurat ten najbardziej pasował do ramy, oczywiście nie odbyło się bez przerabiania zbiornika wyrównawczego i innych pierdół, za dupek także nie był przygotowany pod siedzenie, więc musieliśmy wyciąć w nim dziurę i siedzenie sami dopasować.

Nagrania nie mam jak chodzi, ale mi się podoba dobrze gada :D

A lusterka to już mój znajomy będzie musiał sam innych poszukać bo to jego FZR my ją tylko robiliśmy dla niego i takie lustra akurat mieliśmy na warsztacie, ale na pewno lepsze od orginalnych okrągłych

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pokaze co wlasnie robie:

Po zakupie:

http://www.bikepics.com/pictures/645148/

Teraz:

http://www.bikepics.com/pictures/896329/

http://www.bikepics.com/pictures/896330/

Obecnie wykonana jest dopiero ok polowa przewidzianych prac. Mam nadzieje, ze efekt koncowy bede mogl zaprezentowac na poczatku czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...