Skocz do zawartości

..następne moto po virago 535...


eric535
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:-D ,witam.jeszcze słonko mocno praży, ale jesien nieuchronnie przyjść musi. i właśnie sobie powoli zaczynam mażyć, co by tu na przyszły sezon lepszego wykombinować/większego/.pojeździłem jeden sezon na virago 535 i już mi brakuje paru rzeczy.moc, prędkość i mniejszej wrażliwości na wiatr boczny, bo czasem przy 100 mn ą tak rzuca,że przyjemność z jazdy się kończy.w grupie mam najmniejsze moto iczasem muszę ostro dokładać,żeby dogonić resztę.a 535 najbardziej chyba lubi 80-90.poprzedni włściciel twierdzi,że pociągnął 150 ale ja nie kamokadze-tak jej łoił nie mam zamiaru.co polecacie na następne moto? moje warunki=koła szprychowe,kardan,50km,do 1100 poj. icena ostateczna do 15000zł.będę wdzieczny za wszelkie sugestie.pozdrawiam :twisted: /myślałem też o bandicie!!!!!600 ale to chyba profanacja?lubie v2.a tu 4r?co myślicie.?taki mały świr na winkle,które barrrdzo lubię i których w moich okolicach nie brakuje/ :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się mieszasz w zeznaniach :-). Mówisz na końcu, że lubisz winkle - zatem kupuj Bandita, według mnie nie jest to profanacja, ładny golas ma tez swój styl. Za 15000 kupisz stosunkowo młody, zdrowy motocykl (o ile mówimy o 600, ale można też dostać 1200 w tej cenie). Pomyśl oczywiście też o chopperach 1100, ale nie są one za bardzo zwinne.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam dylemat - zamiana 535 na coś większego, z tym że postawiłem sobie lekko zmienione warunki: V2, kardan, poj.około 1000 i pozycja "nogami do przodu" :-)

Wybór padł na DragStara 1100 Custom ale to chyba jeszcze poczeka (echhh ta cena :twisted: ), ale chyba na przyszły sezon uda mi się zamienić moją pszczółke na Virago1100 - co prawda moto starsze od obecnie posiadanego ale mam nadzieję pośmigać nim 1-2 sezony. Jednak brak mocy w 535 jest dość odczuwalny - szczególnie przy dalszych wyjazdach z plecaczkiem.

 

A winkle też lubię - na obecnej Viagrze przytarcie spacerówek to żaden problem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem też o bandicie!!!!!600 ale to chyba profanacja?lubie v2.a tu 4r?co myślicie.?taki mały świr na winkle' date='które barrrdzo lubię i których w moich okolicach nie brakuje/[/quote']

 

Ja bardziej proponuje SV 650 od Bandziora , a jezeli choper to VT1100 eXtra maszynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na INTRUDERA 1400 jak tylko obecny właściciel się zdecyduje sprzedać to jadę do Nadrenii i biorę. Oczywiście wtedy moje BABY 535 idzie pod młotek. Ale narazie jestem NAPRAWDĘ z niej zadowolony. Jak sie nie uda to na przyszly sezon bedę szukał DRAG STAR 1100 lub Virażkę 1100 (dzieci powiedziały ze ma być YAMAHA i koniec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzięki,ale ta hondzia mi nie leży-kolejny warunek co do czopero-kruzera muszzzzą być szprychy,alu odpada.w/g mnie i mojego gustu to w grę wchodziłyby intruder1400,dragstar1100,szadołka750 od 2004-bo z kardanem albo 1100.ale wszystkie chyba niemożliwe do zdobycia do 15tys?chyba,że po przygodach.żal mi trochę virażki,bo zrobiłem na niej marne 1500,a kupiłem nowe kapcie z dętkami i aku.ogólnie sprżet ok,nawet bardzo al pow.100 już się nerwuje.tylko raz się zapomniałem i 130pękło.mało jeździłem w tym sezonie bo córa mi się narodziła w lipcu,a ja dobry tatuś chcę,żeby wiedziala jak wyglądam/praca,praca,praca/ale jesień będzie nasza/virago+ja/.v2 ma jednak odejście z dołu.dziś lecę 80 na piątce i jakieś volvo mi depta po piętach.odwijam gaz, agość w tyle daleko zostaje...tak do 120:))))....co do wymiany na bandziorka-jest śliczny-najchętniej po2000r.ale najpierw muszę znaleźć jakiegoś "kolesia" co by mi dał się karnąć,bo po przejażdżce może okazać się,że wrócę na kolanach do garażu i będę blagał 535 o wybaczenie.dzięki i pozdrawiam. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wymiany na bandziorka-jest śliczny-najchętniej po2000r.ale najpierw muszę znaleźć jakiegoś "kolesia" co by mi dał się karnąć' date='bo po przejażdżce może okazać się,że wrócę na kolanach do garażu i będę blagał 535 o wybaczenie.[/quote']

 

 

Nie będziesz :-). Jak przełamiesz się po kilku pierwszych kilometrach, to załapiesz klimat i przyzwyczaisz się że nogi niekoniecznie muszą być z przodu.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru nikogo kierować na inną niż choperrową drogę, ale czasami warto jest otworzyć się na inne gatunki :-). Dlaczego obstawiam za golasami? Bo moim skromnym zdaniem są to motocykle, które potrafią łączyć cechy choppera (wygląd, możliwość polerowania szmatką co wieczór, co sam bardzo lubię) z dobrym prowadzeniem, mocą, jednocześnie z możliwością spokojnej cruiserowej jazdy. Kolega wspomniał o skłonności do winkli, więc zasugerowałem nakeda. Ale nie jestem przeciwnikiem chopperów - jeździłem ostatnio popularną Virago 535 po naprawie i wróciłem z bananam na twarzy :-). Właśnie przez ten spokój, typowy gang silnika itp. A że najlepiej czuję się na "plastiku" ?? No cóż, tak się stało :-).

 

Pozdro, pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem zakochany w indianach. No ta sylwetka mnie powala na nogi. Jednak po przejechaniu się kilkoma motocyklami typu neked można inaczej patrzeć na jazdę motocyklem - nie na motocykle!.

I coś w tym jest - nogi nie koniecznie z przodu.

15 tys to niewiele na crusiera ale jak ktoś się upiera.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 15 tys. PLN można już kupić dużego choppera. Powinło se udac znaleźć Virago 1100, VN 1500 (w starszej wersji) a może nawet VS 1400. Jak lubisz zakręty i jazdę (a mniej zalezy Ci na stylu) to bierz Virago. Te motocykle mają najmiej "chopperowy" charakter a prowadzenie jest lepsze niż w VS 1.4 (o VN 1500 nie powiem bonie jeźdizłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...