Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ja też mam od września Triumpha, tigera 900 z 1999r. I już nie mogę się doczekać wiosny

Ja mam Tigera 900 od miesiąca , a dziś właśnie miałem okazję do pierwszej dalszej przejażdżki.Muszę przyznać że po KLE 500 robi wrażenie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

 

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Triumpha sprint ST 1050. Jestem nim zachwycony; genialny silnik, świetne zawieszenie (zanim się nim nie przejechałem nie miałem pojęcia że motocykl może być tak komfortowy a jednocześnie mieć tak świetne właściwości jezdne)... wydaje się nie mieć wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam! Przeczytałem cały temat i nie znalazłem konkretnych informacji. Pytanie do posiadaczy byłych i aktualnych posiadaczy lub osób, które miały bliską styczność z Triumphem Sprint ST 955.

 

Jak się ma eksploatacja tego motocykla, jak z częściami, serwisowaniem i awaryjnością (nie chcę tutaj odpowiedzi typu "estekiem przejechałem 2kkm i nic nie mogę mu zarzucić...)

Jakie jest spalanie tego motocykla, w trasie, na mieście etc ;p

Jak się sprawuje przede wszystkim na dłuższych trasach.

 

Przyznam szczerze, że nie miałem okazji stać koło esteka "oko w oko", znam go tylko ze zdjęć.

Jak duży to jest gabarytowo motocykl. Czy można go porównać do gabarytów np. bandita 1200 s albo jajka 750??

 

Mam 175 cm wzrostu i nie wiem czy podołam...

 

 

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje nt. tego moto.

 

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W zeszły łykend nabyłem Sprinta 900 '98rok

 

Przyjechałem nim do domu po zakupie ponad 300km. Motocykl (jak dla mnie) wygodny,silnik fantastycznie oddaje moc,nie wziął oleju a nawet nieźle go przegoniłem, komfortowe zawieszenie, ciekawi mnie tylko jak wygląda spalanie-jeszcze nie wyjeździłem całego zbiornika. Zatankowałem do pełna(zbiornik 25l) po przejechaniu ponad 300km zapala się rezerwa podczas hamowania.

 

Na chwile obecna jestem zadowolony z nowego nabytku :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A to linki do przeróbki kominów Tiumpha Speed Triple 1050 przed i po:

 

 

http://edzio35.wrzuta.pl/film/3QM6ml61Z3N/...zerobka_kominow

http://edzio35.wrzuta.pl/film/66d8pZ6lslV/...zerobce_kominow

 

 

Więcej informacji na temat samodzielnych przeróbek tłumików jest tu:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=106189

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz cos wiecej jak spalanie, jak wieje? jak sie pomyka w miescie...?

 

Na zbiorniku średnio ok 300 km (wyświetlacz pokazuje paliwo na 60-70 km) czyli wychodzi średnio ok 5-5,5l.

Bardzo wygodna pozycja na moto - szyba jest seryjna i do 140 da się wytrzymać (więcej nie jechałęm) porównania zbyt dużego nie mam poprzednio tylko f650gs i w Tigerze jest duuuzo spokojniej.

w mieści daje rade - elstyczny silki spora moc wiec jak kto chce poszalec bedzie sie cieszył, siedzi sie wysoko - jadac za osobowka widze co sie dzieje z przodu ponad jej dachem. jedyne na co trzeba uwazac to szerokosc motocykla i brac to pod uwage przy przeciskaniu sie pod swiatlami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...