Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ok godz 13.35 w okolicach miejscowości Markotów Mały (okolice Wołczyna , opolskie)koleś w traktorze z presą zajechał drogę motocykliście.Kierowca motocykla zmarł w szpitalu, a pasażer jest ranny.W linku kilka zdjęć .Uważajcie na siebie

 

http://www.osp.wolczyn.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem info od kolegi o wypadku w Warszawie na ulicy Puławskiej, okolice skrzyżowania z Baletową w stronę Piaseczna. Podobno jakiś niebieski ścigacz jakieś pół godziny temu dosłownie wbił się w toyotę verso skręcającą w lewo. Czy ktoś wie coś więcej o tym wypadku? Podobno wyglądało to bardzo groźnie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. 18 Warszawie na ślimaku z Sikorskiego na Wisłostradę w kierunku z Ursynowa na Gdańsk widziałem wypadek z udziałem motocykla. Rozbite były 2-3 samochody i motor - zielony BMW. Chyba motocyklistę już zabrała karetka, bo leżał kask i wisiał na barierze szmaciany kombinezon. Było już jakiś czas po wypadku i nie miałem możliwości się zatrzymać, aby dowiedzieć się więcej. Może ktoś ma więcej informacji co tam się stało.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pod wieczor 27.07.08 widziałem leżące moto na wiadukcie nad rondem strzyńskiego, moto lezało spora odległość od miejsca stłuczki dokladnie nie widziałem co sie stało. kurna co raz więcej wypadków
Przed chwilą podawali w TVP Info: moto ślizgało się ponad 200m, chłopak stracił rękę i nogę...
http://www.youtube.com/watch?v=q92paLrhhYAszkoda goscia , tam jest ostro , autem to spoko ale na moto jak ktos nie zna techniki jazdy to moze byc kiepsko, i niestety bylo ..

 

 

To moj kolega, Tomek... Wlasnie sie dowiedziałem... Ponoc lezy w szpitalu w spiaczce farmakologicznej... Jak bede wiedzial cos dokladniej napisze....

 

paranoja... uwazajcie na siebie... Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.08.2008 pomiedzy 2130 a 2200 - obwodnica Garwolina. Wypadek z udzialem motocyklisty - slyszalem na CB ze prawdopodobnie potracony przez samochod. Po drodze minalem jadacy w tamta strone samochod na sygnale (chyba "R"ka). Ktos ma moze jakies wiadomosci co sie z nim/nia dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podczas jazdy testowej, około 15, widziałem wypadek z udziałem motocykla na połączeniu dróg Mińsk Mazowiecki- Ostrowia Mazowiecka z drogą na Warszawę w miejscowości Stanisławów. Była już policja. Nie widziałem motocykla, ale chyba motocykliści siedzieli przy rowie. Kawałek dalej stały dwa fazery 600 z bagażami. Było trochę zamieszania więc nic więcej nie widziałem. Może ktoś coś więcej wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem koło północy, na Marywilskiej na wysokości Annopolu,

Egzaminacyjna czarna honda CB250 rozwalona o autobus.

Autobus jechał na wprost w kierunku Odlewniczej, motocykl podobno stanął mu dęba czy coś i autobus uderzył w niego prawą stroną, motocykl w połowie się schował pod niego, byłem na miejscu po tym jak pogotowie go zabrało, psów nie było, opowiedział mi to gość z ochrony.

 

Poza nim był tylko nierozmowny kierowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...