Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Dzis rozwalil sie ktos na moto w Rybniku lub okolicach. Slyszalem o tym przypadkiem w hipermarkecie. Kolizja motocykla z samochodem, nie znam szczegolow.

Browar mowi, ze podobno gosc byl z Lysek pod Rybnikiem i mial/ma 43 lata.

Ktos cos wie?

 

Pozdro

 

Ten koleś z Lysek jechał nawalony na suzi 500 - 1,5 promila !! Niestety nie żyje. A ten drugi wypadek to coś innego. Niestety w Rybniku ostatnio jakiś wysyp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w Nidzicy lub okolicach znajomy mojego kolegi mial wypadek swoja czarna Hondą. Podobno kierowca wymusil pierszeństwo. Na razie nic wiecej nie wiem. Wiem tylko ze motocyklista zyje ale jest prawdopodobieństwo że nie będzie ruszał ręką :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo z rzepy

Rzeczpospolita | 15.4.2008 | rubryka: Warszawa | strona: 5 | autor: -koz

WYPADEK

28-letni motocyklista zginął wczoraj na Ochocie. Do tragedii doszło o godz. 14.10 na ul. Szczęśliwickiej. Tomasz F., 50-letni kierowca forda, wymusił pierwszeństwo w czasie skrętu w lewo. W bok auta uderzył kierujący suzuki Krzysztof K. Motocyklista zginął na miejscu. Ze wstępnych policyjnych informacji wynika, że winę ponosi kierowca forda. W tym roku na stołecznych drogach zginęło już pięciu motocyklistów.

 

W listopadzie 2006 pewien Krzysiek K. pracujący w Warszawie kupił ode mnie Bandita 600N (czerwonego, z dwoma czarnymi uchywtami dla pasażera i potrójnymi gmolami). Jakoś kiepsko mi się zrobiło, gdy zobaczyłem tę informację, a potem linka ze zdjęciem motocykla (http://www.tvn24.pl/-1,1546038,wiadomosc.html).

 

Nie wiem jak wpłynie na mnie ewentualna informacja, ale może ktoś go znał i może zdementować zbieżność osób. Niby posiadam do niego telefon, ale mam jakąś blokadę przed wysłaniem chociażby SMS'a....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze dzisiaj w Poznaniu niestety doszlo do wypadku smiertelnego motocyklisty niestety na ul.Grunwaldzkiej na wysokosci Junikowskiej, moze ktos cos wie wiecej

 

http://www.rmf.fm/fakty/?from=rss&id=136587

Edytowane przez Riko

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze dzisiaj w Poznaniu niestety doszlo do wypadku smiertelnego motocyklisty niestety na ul.Grunwaldzkiej na wysokosci Junikowskiej, moze ktos cos wie wiecej

 

http://www.rmf.fm/fakty/?from=rss&id=136587

 

Dzis tamtedy jechalem i widzialem akcje reanimacyjna. Jadac od Plewisk motocykl lezal po lewej stronie jezdni a puszka (bialy bus japonski jakis) stala w kierunku ulicy w prawo na prawej stronie jezdni. Wygladalo to tak jakby puszka jechala prosto przez skrzyzowanie, a motocykl wjechal w jej bok z calej sily.

 

Byl to scigacz bodaj CBR600 lub CBR1000. Motocykl totalnie zmasakrowany, niemalze zlamany w pol. Pierwszy raz w zyciu widzialem na wlasne oczy taki wypadek motocyklowy. Strasznie mi sie zal czlowieka zrobilo. Lezal nieruchomy jak deska i ratownicy medyczni reanimowali go, ale jak widac sie nie udalo.

 

Uwazajcie na siebie, ulica Grunwaldzka w Poznaniu na tym odcinku jest niemalze w 100% bezpieczna, wolniutka uliczka nie do jakichs kosmicznych predkosci, ale jak widac i tu mozna sie zabic. Dla mnie wielki szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mój kolega miał dojechać na stadion lecha, nie dojchał, do dzisiaj sie do niego nie dodzwoniliśmy. Jeździł na czerwonej cbr 600, napisz proszę wszystkie szczegóły jego wyglądu jakie pamietasz (kombinezon, kask)

 

Kolego nie chce Cie martwic, ale to mogl byc on. Glupio mi teraz tak to pisac, ale motocykl to byl najprawdopodobniej CBR600 lub 1000 tak jak napisalem wyzej i z tego co pamietam to byl on czerwony. Motonita lezal na asfalcie ale zasloniety byl ze wszystkich stron ratownikami medycznymi, ktorzy go reanimowali wiec go nie widzialem. A kask lezal gdzies obok niego, ale slonce swiecilo, wiec trudno mi teraz okreslic jego kolor bo sie swiatlo odbijalo.

 

Lepiej zadzwon do rodziny lub kogos bliskiego i sie dowiedz czy to on!

 

PS z forum "Niezniszczalnych":

"Akurat jechałem z dziewczyną tramwajem jak ten wypadek się wydarzył i wszystko widzieliśmy.

Koleś w tym busie chciał skręcić w lewo, a tym motorem jechał w naprzeciwka. Kierowca busa się tłumaczył, że go nie widział. Może faktycznie bo miał pod słońce a ten na motorze też zapier... jak szalony.

Jak przyłożył w bok samochodu motor dosłownie sie złożył, motocyklista uderzył z wielką siłą w busa potem odbił się od asfaltu.

 

Pierwsza zaczęła go reanimować moja dziewczyna z tym kolesiem z busa bo wiara tylko stała i sie gapiła, nawet nikt nie sprawdził czy ma puls i czy oddycha. Pierwsza przyjechała policja, potem 2 karetki i straż. Reanimowali go do przyjazdu pogotowia ale nie było tętna. Potem już ratownicy zaczęli go reanimować.

 

Koleś był cały siny, jedną stopę całkiem mu urwało, druga noga była wyłamana. "

Edytowane przez wachu666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis na rosola przy statolu (sggw) byl wypadek

moto wjechalo w rowerzyste

nei wiem czyja wina, ale widok byl straszny,

bylem z 10 min po wypadku, rower rozerwany na pol

obydwoje po wypadku zyli, motocyklista dawal oznaki zycia ale lezal opatrywany przy karetkach, rowerzysta caly we krwi wyl w karetce... szok!

nie wiem jak potem

zal obydwoch, nie zaleznie czyja wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...