Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedz mi jak sie trzyma kierowca tego motoru?? Osobiście nie wyobrażam sobie takiej straty a w szczególności ze byla Ona tylko pasażerką i nic za to nie mogła.... [*]

Ps. czy wiesz kiedy bedzie pogrzeb??

O pogrzebie nic jeszcze nie wiem.

Kierowcy prawie nic się nie stało /fizycznie/. Nawet moto prawie nie uszkodzone.

Nie pytałem o szczegóły, jak zginęła... Nie miałem serca ani sumienia wypytywać ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.swierzawa.pl/news.php?id=3453

najprawdopodobniej kolega by ominął pieszego gdyby ten się zatrzymał lub zrobił krok do tyłu zamiast do przodu. Próbował go ominąć ale już się nie dało. A 30 metrów dalej jest przejście dla pieszych ale po co jak mozna przez jezdnię. Pieszego zagarnął centralnie na przód i nie wygląda to za ciekawie :icon_mrgreen: Jak coś więcej się dowiem do dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.swierzawa.pl/news.php?id=3453

najprawdopodobniej kolega by ominął pieszego gdyby ten się zatrzymał lub zrobił krok do tyłu zamiast do przodu. Próbował go ominąć ale już się nie dało. A 30 metrów dalej jest przejście dla pieszych ale po co jak mozna przez jezdnię. Pieszego zagarnął centralnie na przód i nie wygląda to za ciekawie :buttrock: Jak coś więcej się dowiem do dam znać.

 

 

.

Na 2 foto widac jak ktos siedzi poobdzierany(prawdopodobnie). Napewno(mam nadzieje) motocyklista i pieszy zyja.Popatrzcie na moto za bardzo roztrzaskane nie jest wiec jest nadzieja.A kask lezy bo moze jak go znosili to sciagneli---ja tak mysle :notworthy:

 

 

Sory za literowki ale klawka nawala

Edytowane przez Sidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 foto widac jak ktos siedzi poobdzierany(prawdopodobnie) ale napewno(mam nadzieje) motoyklista i pieszy zyja.Popatrzcie na moto za bardzo roztrzaskane nie jest wiec jest nadzieja.A kask lezy bo moze jak go znosili to sciagneli---ja tak mysle :icon_razz:

Tak ten co siedzi to motocyklista. Pech chciał że kolega wyskoczył w spodenkach i koszulce. jest nieźle poobdzierany, poobijany, szwy na glowie i połamany hmm nie chce skłamać ale chyba obojczyk. A pieszego jak zabierali to był w ciężkim stanie ale na tą chwilę nie wiem co z nim jest. Dziś podskocze na oględziny moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, W-wa, róg Wałbrzyskiej i Puławskiej, ok. 20.30.

Czarne Ducati wbite w bok jakiejś TAXI, prawdopodobnie Fiata Doblo (taki wyższy typ).

Prawdopodobnie motocyklista chciał wyprzedzić przed zejściem się pasów ruchu, a taksówkarz skręcił zawracając. Nic wiecej nie wiem. Parszywie to wyglądało, moto rozpirzone paskudnie. Uderzył prawdopodobnie dokładnie w poprzek puszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubin, skrzyzowanie Jana Pawła II i Krupińskiego. Jakis chopper, jakby virago, obok stało auto. Nie wygladalo zle, z choppera chyba ciekl olej, obok stał koles, mozliwe ze wlasciciel motocykla,nie jestem pewien, bo nie mial ciuchow na motor, co zreszta nic nie znaczy, nie bylo karetki. Wygladalo na klasyczne wymuszenie, nie wiem kto zawinil. To skrzyzowanie jest bardzo felerne, brak sygnalizacji swietlnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi z okolic Łodzi. Jakoś w tygodniu czytałem w "Expresie", że w Grotnikach gość na motocyklu sportowym (na zdjęciu zadupek wyglądał jak od Hayki/SRADA, bo reszty nie było) spieprzał przed gliniarzami i wbił się w drzewo. 30 letni gość bez prawka z 15 letnią pasażerką bez kasku. Byli w ciężkim stanie, gość o ile pamiętam z Ozorkowa, a ona chyba ze Zgierza. Co z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17tego lipca mial miejsce wypadek w Krakowie na ul. Sawickiego, zginal 22 letni motocyklista. Jechał na cbr 600 rr. Do wypadku doszło podczas wyścigu z kolegami - nie opanował maszyny uderzył w krawężnik a później w latarnię.

Takich miał kolegów, że to nie oni wezwali pogotowie a nawet uciekli z miejsca wypadku. Chłopak zmarł na stole operacyjnym na wskutek obrażeń wewntrznych.

Przykład selekcji naturalnej...

Dzisiaj w okolicach Armii Krajowej i miasteczka AGH miał miejsce wypadek motocyklisty. Wiem tylko że niebieski motocykl - pytano mnie czy to nie ja bo tam mieszkam i też mam niebieski... wie ktoś coś wiecej?

 

Ogólnie niezły tydzień, słonce przygrzało niektórym za mocno:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie dowiedzialem ze przed godziną był smiertelny wypadek jakiś kilometr od mojego domu.. Chłopak wyprzedzał i sie nie zmieścił.. Śmierc na miejscu...

 

Ja wiem o jakimś śmiertelnym w "okolicach Pleszewa". Koleś jechał na skuterku... to o ten wypadek chodzi?

[*]

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o jakimś śmiertelnym w "okolicach Pleszewa". Koleś jechał na skuterku... to o ten wypadek chodzi?

[*]

 

Nie o ten.. Tu 26-cio letni chlopak wyprzedzal samochody przed samym domem ale prawdopodobnie zauważył że nie da rady, zaczął hamować i go zniosło.. Jechał Kawasaki ZX7R.. Nie miał prawka ale to nie był jego pierwszy motocykl..Miał pecha bo głową uderzył w nadkole przyczepki(kask się rozsypał) i najechał na niego inny samochód..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o ten.. Tu 26-cio letni chlopak wyprzedzal samochody przed samym domem ale prawdopodobnie zauważył że nie da rady, zaczął hamować i go zniosło.. Jechał Kawasaki ZX7R.. Nie miał prawka ale to nie był jego pierwszy motocykl..Miał pecha bo głową uderzył w nadkole przyczepki(kask się rozsypał) i najechał na niego inny samochód..

 

Próbowałem się coś więcej dowiedzieć o tym wypadku na sQucie(tak mówiła moja koleżanka, nie odróżnia skuta od ściga) i od kogoś wiem że to był biało-zielony ścigacz(Kawasaki). Koleś jeździł do swojej dziewczyny do Chodza, trochę go pamiętam...

 

Nie wiem czy o ten sam wypadek chodzi...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi z okolic Łodzi. Jakoś w tygodniu czytałem w "Expresie", że w Grotnikach gość na motocyklu sportowym (na zdjęciu zadupek wyglądał jak od Hayki/SRADA, bo reszty nie było) spieprzał przed gliniarzami i wbił się w drzewo. 30 letni gość bez prawka z 15 letnią pasażerką bez kasku. Byli w ciężkim stanie, gość o ile pamiętam z Ozorkowa, a ona chyba ze Zgierza. Co z nimi?

 

Jechali motorem bez papierów,prawdopodobnie lewy ten moto.

Kierowca zginął, pasażerka w szpitalu.

Kierowca dokładnie to z Aleksandrowa,pasażerka z Ozorkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele widzialem wypadek w okolicach Garwolina. Koles wbil sie w bok Poloneza. tak ok. 19.00

 

Też słyszałam o wypadku. Szczegółów nie znam, wiem że było to na Lubelskiej i moto uderzył w skręcający na stacje benzynową samochód. Nie wiem czyja wina, no ale znając życie kierowca puszki nie zauważył, myślał, ze zdąży etc....... Koniec niestety tragiczny. Motocyklista nie żyje. [*] Paweł Luśnia mieszkał pod Garwolinem w miejscowości Melanów.

Edytowane przez motofk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...