Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na obwodnicy GUBINA zginął kolega z grupy "DZIKI ZACHÓD" pseudo "Cedzik".

Latał na GSX-erze.

 

http://www.szajba.drfugazi.eu.org/?q=node/2895

 

Leciał za autem, Nie spodziewał się że auto skręci - kolega zajechał mu drogę samochodem.

Cedzik przywalił w tylne koło samochodu.

Doznał rozległych obrażeń, zmarł w karetce...

Był młody i bardzo dobrze latał na sprzęcie.

 

[*]

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło 15 na Kapeli niedaleko Jeleniej Góry widziałem rozbitego na drzewie ściga, była policja i straż pożarna. Nie wiem co z kierowcą, mijałem karetkę, nie jechała na sygnale, co albo dobrze albo źle wróży...

Kierowca caly i zdrowy, z wielkim siniakiem na d...ie. Moto zawinelo sie na drzewie i troche sie popsulo. Zycze wszystkim takiego szczescia w nieszczesciu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez begoodmikey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na drodze nr 2 przed Mińskiem Mazowieckim ok. 18 widziałam rozbity motocykl ( niebieski chyba Hornet) i mocno uszkodzone auto. Motocyklisty już nie było, więc nic więcej nie wiem. Policja i straż uprzątali miejsce po wypadku. Szczerze mówiąc nie wyglądało to dobrze... Jak wiecie coś więcej to napiszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niedziele zaplanowali sobie wycieczke - z jakimi skutkami, poniżej link do forum południowców, jeszcze wczoraj patrzyłem i sobie myślalem jak to by z nimi fajnie na Słowacje jechać, gdyby mieć lepszy sprzęt.

 

link: http://www.grupa-poludnie.info/viewtopic.php?t=3935

 

Szok...

Edytowane przez pack84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam przed chwilą świadkiem wypadku ul.Marcelińska/Sierakowska Poznań. Laska Omegą Kombi zajechała droge motocykliście - jak sie tłumaczy motor był jeszcze daleko :) - , który jechał na dużym enduro BMW F650 GS . Nie wiem czy facet przeżył(niby usiadł, ale długo w karetce coś robili i odjechali bez koguta), jak ktoś sie czegoś dowie to niech da znać - chyba go wizeli do szpitala wojskowego 101 na Grunwaldzkiej

 

Poznań ma ostatnio jakieś fatum... nie podoba mi sie to :)

Edytowane przez Słońce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie chciałem się tutaj dopisywać :D Zginął nasz kolega, motocyklista... Paweł. Nie wiem, czy jechał wtedy MZ czy Jego nową Yamaha Fazer 600, ale to i tak nie ważne... :|

 

http://www.mz-klub.pl/index.php?function=show_all&no=9

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj we Wrocławiu na ulicy Strachocińskiej za torami kolejowymi widziałem leżącego motocykliste obok stojącego TiRa, czy ktoś wie coś na temat jego stanu?? widziałem jakiegoś czopera, motocyklista leżał opatrywany już przez ratowników (nota bene ubrany był w jakies krótkie dżinsy) ktoś wie coś wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smierć naszej koleżanki Agnieszki. Dzisiaj jechaliśmy nad morze na ostatni wypad weeknedowy. Koleżanka wyprzedzając TIRa złapała szlifa i została przejechana przez auto jadące z przeciwka. Wypadek miał miejsce ok godz. 13:00 za Wałczem. Smierć poniosła na miejcsu. W poniedziałek będzie sekcja zwłok, po niej transport zwłok do Poznania. Jak dowiem się kiedy będzie pogrzeb dam znać. Póki co wróciliśmy do domów, ręce mi się trzęsą jak pisze ten post. Mam kilka fotek zrobionych komórką ale ich nie umieszczam. Zbyt drastyczne i nie wiem czy rodzina by sobie tego życzyła.

Spij Agnieszko, zawsze zostaniesz w naszych sercach.

Amen

[*]

Maciek.

 

 

Witam

Chciałbym poinformować iż w piątek 21 pożegnamy naszą koleżankę, przyjaciółkę Agnieszkę. Będzie to dla Mnie bardzo ciężka chwila jak napewno dla Wszystkich. Chciałbym w tym poście poinformować wszystkich motocyklistów wybierających sie na pogrzeb iż mam informację że rodzice Agi nie życzą sobie żadnych motocykli, kasków i innych aspektów. Bardzo bym wszystkich prosił o uszanowanie tej decyzji, mam nadzieje ze zrozumiecie.

Dziękuję

Piotrek Z.

 

 

Wszystkim, którzy uszanowali naszą prośbę i byli przy Agnieszce w tej ostatniej ziemskiej drodze dziękujemy

rodzice

 

Jeżeli ktokolwiek mógłby coś wnieść do sprawy, szczególnie nr rejestracyjne TIR-ów uczestniczących w tym strasznym wypadku pod Wałczem prosimy o informacje. Nasz e-mail: [email protected]

Dziękujemy

Edytowane przez Piotrek Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 17-tej koło Maciejowic Doda (shadow500) położyła motocykl przez ścinającego zakręt kolesia, delikatnie zahaczyła autobus. Straciła przytomność, a potem chciała jechać dalej - twarda baba! Jest w szpitalu w Garwolinie. Podobno nic jej nie jest... Motór gra. Chłopaki jeszcze zaznają. Nie znam szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 17-tej koło Maciejowic Doda (shadow500) położyła motocykl przez ścinającego zakręt kolesia, delikatnie zahaczyła autobus. Straciła przytomność, a potem chciała jechać dalej - twarda baba! Jest w szpitalu w Garwolinie. Podobno nic jej nie jest... Motór gra. Chłopaki jeszcze zaznają. Nie znam szczegółów.

 

Niestety, dwa żebra złamane i przebite płuco..

 

Wypadek wyglądał trochę inaczej. Koleśwyprzedzał na trzeciego ten autobus i Doda zahaczyła gmolem o autobus. Koleżanka gotowa wsiadać na moto choćby zaraz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj niestety przejezdzalem obok miejsca wypadku , trasa Krakow-Kielce

 

Prawdopodobnie wygladalo to tak ze motocyklista jadacy w strone Krakowa uderzyl w przedni bok samochodu jadacego do Kielc. Ciezko powiedziec czy to byla wina wyprzedzajacego motocyklisy czy na odwrot. Tak czy siak nie wygladalo za ciekawie, przedni pas dosyc samochodu mocno uszkodzony razem z kolem.. na srebrnym lakierze auta bylo duzo czerwonych sladow (kolor kombinezonu goscia).

Motocykl lezal w rowie , kierujacy rowniez... jak jechalem karetka mnie minela na sygnale, jak sie okazalo wlasnie do tego zdarzenia. Z tego co zaobserwowalem to byl on nieprzytomny... Motocykl srebrny cos w stylu sport-turystyka,,, albo jakas Honda lub BMW. Motocyklisty stroj to kombinezon czerwono-czarno-bialy.

straszna kicha.. jak minalem to wszystko to jechalem jakies 100km/h i jadac pod gorke samochod na mnie zatrabil i zaczal wyprzedzac na podwojnej ciaglej pod gorke , a chwile potem i tak bylo rozszerzenie na 2 pasy.... jakis palant w Alfie na blachach KR, ehhhhh rece opadaja.

Edytowane przez Unix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radom, ul Żeromskiego, 30.09.2007, godz. 20:00 – Kierujący samochodem Opel Vectra (65 lat) nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu doprowadzając do zderzenia z motocyklem Yamaha kierowanym przez 26 letniego mężczyznę. Kierujący motocyklem zmarł po przewiezieniu do szpitala. Postępowanie prowadzi KMP Radom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radom, ul Żeromskiego, 30.09.2007, godz. 20:00 – Kierujący samochodem Opel Vectra (65 lat) nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu doprowadzając do zderzenia z motocyklem Yamaha kierowanym przez 26 letniego mężczyznę. Kierujący motocyklem zmarł po przewiezieniu do szpitala. Postępowanie prowadzi KMP Radom.

Tu coś więcej

http://radom.naszemiasto.pl/drukuj/775095_40.html

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...