Skocz do zawartości

kurde ale pech =(=(


KuBA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lepszy jest nikasil czy zwykły cylinder? róznią sie osiągi tych cylindrów??

 

Nikasil jego zalety to mniejsze się grzanie' date='i większa moc,wady: nie można przeprowadzać szlifów(chyba).Zwykły cylinder,mozliwość robienie szlifów cylindra,wady:większe grzanie się,mniejsza moc w porównaniu do nikasilu.

 

 

srednica mojego wczesniejszego cylindra wynosiła 47 a ten ma 49 czy to jakas róznica w mocy albo coś??

większy jest o 2mm,moc będzie chyba nie wyczywalna przez te 2mm większe,a może nie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikasil jego zalety to mniejsze się grzanie' date='i większa moc,wady: nie można przeprowadzać szlifów(chyba).Zwykły cylinder,mozliwość robienie szlifów cylindra,wady:większe grzanie się,mniejsza moc w porównaniu do nikasilu. [/quote']

Jak dobra tuleja to w sumie nie ma spadku mocy.

...i płacić dużą kase za nowy cylinder i tłok.Wole mieszać z wacha niż później mieć wydatek rzędu 1200zł(w tym momencie mowa o crossie).

Hehehehe w crossie raczej dozownika nie ma takze nie masz wyboru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moge zmieszac 4 litry paliwa z 100ml oleju w baku ? w pegaso 125

dozownik mam , musze jechac teraz pilnie, dozownik nie jest wymontowany ale jak 100ml wleje to wąż niesięga tego do silnika...bo jest przechylony wąż

odpiszcie

możesz , zastosujesz mieszanke 1: 40

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qpa, skoncz ku*wa pier*olic, wywaliles dozownik i cwaniaczysz bo nie rozumiem ? ja mam nową dt z roku 2004 i ciesze sie z tego ze mam dozownik, jak jechalbym gdzies dalej to mialbym wozic litrowke oleju ? tylko gdzie bym go wozil? w kieszeni ?

jakby dozowniki byly takie ble i sie psuły to myslisz ze byly by montowane?

zdarzylo sie ze ktos puscil plote gdy mu sie dozownik zje*al w 10 letnim moto i teraz co sie komus silnik zatrze to kazdy mysli ze przez dozownik ...

pozatym nie pisz ze dozowniki sa dla ludzi lubiacych zacierac maszynke bo %^%%^%

Wszystko jest dla ludzi

zgadzam sie z Iceą

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jezdze z dozownikiem i nic mi nie szfankuje !! JAde na stacje nie pieprze sie z zadnymi olejami leje i jade !! ja mam 12 letnie moto i dozownik daje rade ;]  !! JA jestem za dozownikiem ;] !!  

pzdr ZGADZAM sie z "Icea-em"

Mi Dt'tke zatarł dozownik, pierwszą TS'ke i jak KDX'a kupilem to mi po chwili linka pękla (dobrze ze zauwazylem) takze ja pie*dole taka wygode :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...