Skocz do zawartości

Wzrost 172cm i ścigacze R1;R6;gsxr;cbr;fazer


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam 188 i dobrze mi z tym(nawet na maleńkich supersportach.

Moge z takim moto znacznie więcej zrobić dlamnie ani masa anie wielkośc czy wysokośc siedzenia w takich sprżetach nie robi wrażenia...

 

Ale mam zioma co ma ledwo 165(a moze mniej) i lata zygzakiem 1100 a teraz szykuje sie na ZX12R i powiedział że mniejsze go nie interesują bo nie lubi. Najlepiej mu sie jeździ takimi i przy takich chce pozstać...

 

Kżdy ma ile ma i nie ma co za bardzo gdybać- ważne aby czuć sie dobrze i pewnie na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie uspokoiłeś kamiloko. Mam 16 lat i 176 i mślałem że zostane karłem. :-D :-D

 

176-180 tak mniej wiecej wyglada srednia doroslego europejczyka, a ze do "doroslosci" masz troche, wiec sie nie martw, spokojnie urosniesz.

 

Ja pamietam jak zaczynalem LO to bylem najnizszy w klasie - jakies 172 cm.

A jak konczylem czyli w wieku 19 lat - 182 cm, czyli 10 cm w cztrey latka. Teraz mam 185, a roslem tak mniej wiecej do 21-22 roku zycia.

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 188cm :mrgreen: i za 2 miesiące koncze 17 lat i już od jakiegoś czasu nie rosne (pół roku czy lepiej) na szczęście ;)

 

ja mam 188 i dobrze mi z tym(nawet na maleńkich supersportach.

Moge z takim moto znacznie więcej zrobić dlamnie ani masa anie wielkośc czy wysokośc siedzenia w takich sprżetach nie robi wrażenia...

 

Fajnie ,a myślałem ,że będe za duży na sporta :mrgreen: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno' date=' jak moto lezy na ziemi, załóżmy taki gsxr1000 to trudno go postawić do pionu ?

[/quote']

Cześć

W stresie te 200 kg same wstają.

Jacek

 

ehh ;) jakoś moje 205kg same nie wstaje :P ale może to dlatego, że jeszcze młody ziemniak jestem :D No ale GSXR1000 jest lżejszy, więc troszq łatwiej jest

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uroslem :( Od tamtego topicu podanego przez Rozka :D Teraz mam cale 176 :PP Moze bedzie z 180 kiedys xD Chociaz od paru miesiecy jakos juz przestalem wogle rosnac :/ Grhh :( Jak narazie na enduro pare razy braklo mi nogi (moze moj nx nie jest najwyzszy jakis, ale niski tez nie :(), ale to raczej byl brak umiejetnosci jeszcze :( Chociaz na takiej hondzie cr500 nie czul bym sie chyba najlepiej :PPP

 

 

Pzdr ;)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...