Skocz do zawartości

Rękawice - jakie polecacie ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Musze w najblizszym czasie kupic sobie jakies rekawice, cena do 150 zyli (no max 200). Podobaja mi sie typowo sportowe z jakimis carbonowymi wstawkami. Napiszcie w czym smigacie i jak sie wasze rekawice sprawuja. Aha i czy w rekawicach bardziej sportowych nie bedzie zimno przy 10 stopniach ? Dobrze jak bylyby jakies cieplejsze (jezdze od powiedzmy marca do grudnia) i zeby nie przemakały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie:

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p....php?pic_id=975

Jezdze w nich juz około 3miesiecy i jestem zadowolony.

 

Aha i czy w rekawicach bardziej sportowych nie bedzie zimno przy 10 stopniach ?

Tego nie wiem ale chyba nie. Przynajmniej ja nie odczuwam zimna. Jak narazie to tylko odczulem cieplo w temp powyzej 25 stopni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Musze w najblizszym czasie kupic sobie jakies rekawice' date=' cena do 150 zyli (no max 200). Podobaja mi sie typowo sportowe z jakimis carbonowymi [/quote']

za taka kase wylacznie Utika. Poszukaj - niedawno byl temat o rekawiczkach, pisalem tam o moich i drugi raz juz mi sie nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w polo sa spoko rekawice podobne co ma andon13,

skurzane 29.99

przewiewne z elementami karbonowymi 19.99

uwzgledniajac przesylke powinenes sie w 150pln zmiescic

https://www3.polo-expressversand.com/Shop/t...sp?GroupGuid=41

 

[ Dopisane: 11-08-2005, 19:41 ]

oczywiscie chodzi o ojro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, w naszej strefie klimatycznej jedna para rękawic na motocykl to trochę za mało. W cienkich, skórzanych rękawicach łapska Ci zmarzną przy niższych temperaturach, a z kolei w grubych, ocieplanych będziesz odczuwał znaczny dyskomfort podczas jazdy w upał (i nie tylko - przy 15 stopniach na plusie łapa też się zapoci niemiłosiernie). Poza tym, warto zaopatrzyć się jeszcze w jakieś przejściówki pomiędzy typowo letnimi a typowo zimowymi rękawicami - u mnie funkcję tę spełniają średniociepłe, nieprzemakalne rękawice tekstylne z membraną.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłam niedawno rękawiczki ARLEN NESS i jestem z nich naprawde zadowolona. Kupowałam na Allegro http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=60452957 ---> z przesyłką wyszło 203,50 PLN.

Takie same rękawiczki posiada Turek (on w nich dłużej jeżdzi) i jeszcze nie słyszałam żeby na nie narzekał :lol: wręcz przeciwnie -->tylko chwali :roll:

W Warszawie w sklepie na ul.Powsińskiej te same rękawiczki kosztują 270PLN 8O

 

pozdrawiam,

Jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego? Napisz coś więcej o nich.

manetkę czujesz, jakbyś nie miał rękawic na rękach!

do tego dobra wentylacja (naprawdę chłodno jest),

bezpieczeństwo - ale tego nie testowałem - testowali natomiast w motogp ;),

a na koniec wyjebany wygląd!

ja w swoich zrobiłem już ponad 30k km - co prawda przetarł mi się prawy palec wskazujący i kawałek przy dłoni - ale jeszcze da radę - mam nadzieję do końca sezonu :P,

na przyszły kupię identyczne - jak już pisałem - nie ma lepszych rękawiczek :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecal te rękawice http://www.bikepics.com/pictures/284184/ . Jeżdze w nich 2-gi sezon,nie przemakają,mają dobrą wentylacje lecz ręka jak to ręka-troszke sie zawsze spoci.Nigdzie mi sie nie przetarly,maja carbonowe wstawki na kostkach,na wierzchu palców i pod spodem na dloni posiadają carbon,ale prawdziwy carbon a nie pseudo-carbon który jest miękki jak zwykly plastik.Rękawiczki stanialy,2 lata temu kupilem je za 350 zeta z hakiem, a teraz możes je dostać za 170-180 zlotych na bazarach ;) .

Rękawice godne polecenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...