Skocz do zawartości

Kulikowisko - szkolenie na Bemowie.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie będzie padać, chętnie zawitam. Małe szkolenie wskazane, zwłaszcza, że liczbę km na motocyklu mam jeszcze trzycyfrową :mrgreen:

 

[ Dopisane: 12-09-2005, 11:30 ]

chyba wiecie o wyścigach na 1/4 mili w tym samym czasie...

rozumiem, że się pomieścimy na lotnisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super melduje się do kompanii. Życie pokaże na czym, jak mi ustawią głowice i zdąże ją włożyć na miejsce, etc. to na sprzęcie, a jak się nie uda, to piechotą. przecież nawet pztrząc morzna się czegoś nauczyć no nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej potrenuje się manewry w odmiennych warunkach (od poprzedniego razu, gdy cały czas dopiekało słońce) - wszak maszynę należy mieć opanowaną w różnych warunkach pogodowych, gdyż aury do jazdy się nie wybiera. Nie wiem, czy wyrobię się na dziewiątą (straszny ze mnie śpioch :D ), ale tak czy owak zamierzam się pojawić.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drogi - jest tak jak pisał Sałata - wesoło :D

 

Uuuuuu, widac, ze Lady Shadow dawno nie bylo na drodze dojazdowej do placu manewrowego i niegrzeczne weze boa rozpanoszyly sie na dobre... ;-)

 

Melduje przybycie razem z Martiusem i nasza Hondzia!

 

Wasza Lady Shadow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hy... Coś mi się zdaje, że i ja się doturlam...

Pokibicuję "zawodnikom", popstrykam jakieś fotki (jak tylko cyfraka zorganizuję)... A i pozamiatać tor mogę :D

 

enduroguy widzę że jesteśmy sąsiadami...

Jedziesz komunikacją masowego rażenia? Jakby co to mogę Cię zabrać katamaranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy widzę że jesteśmy sąsiadami...

Jedziesz komunikacją masowego rażenia? Jakby co to mogę Cię zabrać katamaranem.

Jeszcze raz dzieki za propozycje pomocy. pogadam z EnduroMax'em (bo sie z nim ustawialem na jazde autobusem) i sie odezwe do Ciebie co i jak :D. Chetnie wzialbym udzial w szkoleniu a tak troche dziwnie jechaloby sie z butami, kaskiem i rekawiczkami w autobusie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...