Skocz do zawartości

Kulikowisko - szkolenie na Bemowie.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17-18 - wolny' date=' bez imprez - może właśnie w ten weekend poprzedzający BORKi - jak na to [/quote']

 

Jak dla mnie pasi, pewnie tak samo jak dla reszty forumowiczów. Jest dość czasu by zaplanować wszystko tak, by być (jakby co to zarządzam urlop w warsztacie :-)).

 

Tomek, decyduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jakby co to zarządzam urlop w warsztacie :-)).

 

Tomek' date=' decyduj.[/quote']

 

Osobiście nie mam co liczyć na jeżdżenie, ale i tak będę tydzień przed

łaził przy swoich sprzętach, żeby się nie sypnęły w ten dzień :P

Może się coś nauczę patrząc na akrobacje "zawodników".

Niestety w tym sezonie kat A nie zrobię :) (stanowczy protest

koleżanki małżonki, ze względu na stan finansów... nawet na raty nie dam rady :) )

Ale zawsze mogę zmajstrować fotoreportaż i pomachać miotłą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nie wrzesień również odpada.

Obawiam sie Tomaszu' date=' ze musisz tu cos zarzadzic odgornie[/quote']

popieram. i tak gdyby nie Ty to takiego kulikowiska byśmy nie mieli jezcze dłuuuuugo. śmiało zarządzaj! pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nigdy nie uda się dogodzić wszystkim: jedni pracują, drudzy sie uczą a trzeci jeszcze coś innego :) - tak więc nie sposób przypasować z terminem dla wszytskich.

 

Ale myśle, że jest nas tak dużo i zbierze sie grupa dla której będzie sens coś zorganizować.

 

Ps. zawsze mogą być dwa terminy - jesli Tomek ma tak dobre serce i poświeci nam czas - w którym to mógłby zrobić kilk h z kursantami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,

 

Ostatnio nie mogłem zjawić się na "Kulikowisku" jak to ktoś ładnie nazwał ;) , ale tym razem chętnie wezmę udział i się czegoś nauczę od bardziej doświadczonych bikersów. 20.08 odpowiada mi jak najbardziej mimo, że podobnie jak organizator idę na wesele do znajomych 8) .

 

Jak będzie trzeba i decyzja zapadnie to w zasadzie każde weekendowe pół dnia sobie zarezerwuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety u mnie 20.08 odpada :-(. ma być u mnie jakiś rodzinny spęd, obecność obowiązkowa. może udałobymi sie na godzinke, dwie ,ale to już nie to :-/. czekam na decyzje Tomka, a potem coś sie wykombunuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...