Skocz do zawartości

ANTY-SKUTER


PituŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I nawet plastików zdejmowac nie trzeba o ile dobrze zdjęcia kojaze. :)

 

 

PO co skoro się dobrze trzymają. W takich nietypowych sprzętach nie widaomo czy jak się przykręci je drugi raz to będe się trzymać :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można skrytykować komarki, simsonki i jawki że to złom i co chwilę się psuje. I też nie pali mało.

Jak się zrobi remont to sie nic nie psuje, a skuter kupujesz nowy lub kilku letni a nie z lat 70. A właśnie że pali mało taki ktory jest zadbany, a o skuter nie wiadomo jak bys dbała to i tak połknie Ci portfel wraz z zawartością. Brat właśnie restauruje silnik rowerowy MAW i według instrukcji pali 1-1,5 l.

A tak swoja droga to mam szczere watpliwości czy te skuterki beda tak długo jeździć po ulicach jak Komary itp. wkońcu to mocno wysilone silniki sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim starym ogarze (Ogierze:)) zatykał się co jakiś czas gaźnik, ale to ewidentnie od paliwa -syfy w gaźniku.

 

Kolega mojego brata jeździ na skutrze już 2 czy 3 rok i nie pamiętam czy miał jakąś awarie... chyba raz zerwał mu się jakiś pasek- Quest

 

Szczęście :icon_razz: Dziś oficjalnie zapisałem się na prawko :)

Zaczynam 27 lipca :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta co oznacza ta tajemnicz liczba obok Twojego imienia? :icon_razz:

Bo ja chyba wiem :banghead:

Temat jest anty-skuter ;P bez off topiców tutaj prosze :banghead:

 

a o skuter nie wiadomo jak bys dbała to i tak połknie Ci portfel wraz z zawartością.

Mój na razie nic mi nie połknął.

 

Szczęście :P Dziś oficjalnie zapisałem się na prawko :biggrin:

Zaczynam 27 lipca :)

Powodzenia :biggrin:

 

pozdrawiam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(Banan_007 @ 17 Lipiec 2006 - 22:43)

 

Marta co oznacza ta tajemnicz liczba obok Twojego imienia? :icon_razz:

Bo ja chyba wiem :)

 

Temat jest anty-skuter ;P bez off topiców tutaj prosze :banghead:

Miałem na myśli prędkość skutera :banghead:

 

Powodzenia :P

Fenx :icon_razz:

 

Dziś widziałem jakiegoś chłopaka na skuterze, chciał chyba gume palić na światłach, ale nie wyszło :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skutery sa dla Mart lubiacych 69 :icon_razz: a nie dla chłopcow :icon_razz:

 

Jak siadam na klozet to tak jak bym jechal na sqterze :) Yno mam szybszy sprzet :banghead:

 

Jak mialbym wybrac skuter czy simson lub jawka to wole starego demoluda ktory sie bedzie psul i wyglada jak zlom ale to jest motocykl a nie zabawka skuter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gust jak d*pa, każdy ma swój. Ja do skuterów nic nie mam, chociaż osobiście wole normalne motorki. Co innego natomiast z niektórymi niedoświadczonymi skuterkowcami, którzy nie wiedzą nawet co znaczą "malowidła" ustawione na słupach przy drodze. No ale cóż, na R1 też sie zdarzają ciecie świrujące 140 po mieście nierozróżniający czerwonego od zielonego.

Maszyny-co kto lubi, natomiast niektórzy "kierowcy"... :icon_razz:

pzdr4all

 

P.S.

Proponuje zamknąć ten temat, kiedyś wywiązała sie taka dyskusja i nic pozytywnego nie wniosła.

 

Banan - gratulacje za odwage, pewnie pół forum zastanawia sie nad tym "69", ale nikt nie odważył sie spytać :icon_razz:

Edytowane przez Diego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyny-co kto lubi, natomiast niektórzy "kierowcy"... :icon_razz:

Zgadzam się :) Nie maszyna lecz chęć szczera ... :P

 

Banan - gratulacje za odwage, pewnie pół forum zastanawia sie nad tym "69", ale nikt nie odważył sie spytać :icon_razz:

hahaha to mnie rozbroiło :banghead: Assszz jeszcze nikt nie zgadl :banghead:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesto macham komus na jednosladzie a on nie odmachuje i widze ze nie odmachuje bo jade na skuterze i takich to uwazam za czystych debili(bez obrazy),tak samo jest z kierowcami bmek tez sie uwazają za lepszych no ale głupszym trzeba ustepowac, takie jest moje zdanie .

 

Ja jak ktoś mi machnie ze skutera/ka to oczywiście odmachuję. Jedyne co to że sam pierwszy nie macham do skuterowców ponieważ... Z reguły oni nie kumają o co chodzi i nie odmachują ! Rozumiem że skuter jest w sumie fajnym pojazdem i bardzo praktycznym (sam oprócz FZ'ty mam motorowerek jak chcę sobie pojeździć po okolicy...) ale... Większość ludzi jeżdżących na skuterach to są małolaty nie czujące klimatów motocyklowych..! Tyle żeby mieć coś do szpanu... Sam piszesz że masz "biegówkę" więc Ty wiesz o klimacie motocyklowym... Ale większość nie i pewnie dlatego są spory... Znam też osobiście ludzi z Forum którzy mają i "normalny duży" motocykl i skuter... I Oni kumają o co w tym wszystkich chodzi :icon_razz: Są oczywiście ludzie młodzi którzy mają skuter a kumają "klimat" motocyklowy ale z reguły są to ludzie którzy są za młodzi albo jeszcze zbyt biedni na duże moto i skuter jest etapem przejściowym w drodze po "duże moto"... :icon_razz:

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak ktoś mi machnie ze skutera/ka to oczywiście odmachuję. Jedyne co to że sam pierwszy nie macham do skuterowców ponieważ... Z reguły oni nie kumają o co chodzi i nie odmachują !

 

Ja robie tak samo, jak sie machnie takiemu, to on nie wie o co chodzi i patrzy jak na debila

 

Większość ludzi jeżdżących na skuterach to są małolaty nie czujące klimatów motocyklowych..!

 

Już nawet nie chodzi o klimat! Tacy są po prostu niebezpieczni! Jak są w grupie to już w ogóle, każdy sie popisuje przed każdym i robią głupoty, po za tym widziałem typka na speedfight'cie i skuter był większy od niego, ludzie... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta69 a Ty nie wolisz na swojej WSK jeździć ?

 

W moim starym ogarze (Ogierze:)) zatykał się co jakiś czas gaźnik, ale to ewidentnie od paliwa -syfy w gaźniku.
to sobie załóż na wężyk filterek paliwa a nie ciągle gaźnik rozkręcasz.

 

Kolega mojego brata jeździ na skutrze już 2 czy 3 rok i nie pamiętam czy miał jakąś awarie... chyba raz zerwał mu się jakiś pasek

to że nie miał awarii nie znaczy że silnik nie powinien przejść generalnego remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest jak wyjadą całą grupą na 'głośnych wydechach'

Ale nie wszyscy skuterowcy są 'źli' :banghead:

 

to sobie załóż na wężyk filterek paliwa a nie ciągle gaźnik rozkręcasz.

Nie ma już sensu, z ogara wyrosłem już dawno i nie mam do niego dokumentów, a jeździć ciągle w te same miejsca mi sie znudziło.

Teraz zajme sie prawkiem :icon_razz:

 

off topic

hahaha to mnie rozbroiło :icon_razz: Assszz jeszcze nikt nie zgadl :)

Pewnie forumowicze próbują zgadnąć i codziennie masz kupe dziwnych ofert w Wiadomościach :P

Wiesz dlaczego sie zapytałem o te 69 ? :biggrin:

Słyszałaś pewnie o gronie, więc u kogoś zobaczyłem, że należy do grona '69' - wchodze i pierwszy temat jaki był to 69 i pierwszy post napisany przez "Banana" (to nie ja :banghead:)

"Czy nie macie wrazenia, ze kiedy zaczynacie myslec o liczbie 69, zaczyna was przesladowac i wszedzie ja zauwazacie??

 

Ja np. ciagle natykam sie na domu oznakowane tym numerkiem;) Dzisiaj nawet jechalem busem numer 169, a moj numer gadu konczy sie na 69 "

A ja po gronie wszedłem na forum i patrze Marta69 ... sobie pomyślałem, że i mnie to dopadło :biggrin:

 

ok koniec. Pozdrawiam

Edytowane przez Banan_007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...