Skocz do zawartości

Pierwszy duzy motor... i malo kaski ...


Rekomendowane odpowiedzi

Ej Bartek sorry za wyrazenie ale chyba Cie P O J E B A L O. Jezdziles w swoim krotkim zyciu motorkiem ktory ma wiecej niz 70KM ?! Kup sobie 125, MAX 250 i daj sobie spokoj. Do tej pory uwazalem, ze jak wsiada na jakis spory motocykl to bede jezdzil spokojnie, zapobiegawczo, ale gdy przyszlo co do czego (Yamaha FZR 1000) to dostalem malpiego rozumu !!! Kapujesz ? Nawet moj kumpel ktory obiecywal, ze nie bedzie szalal (dostal nowiutka, sliczna CAGIVE MITO 125) ostatnio mial wypadek i skasowal niezle motorek. Koles umie jezdzic (jezdzi na roznych motorach od 9 roku zycia) ... A jak jestes taki DOROSLY (bo wazysz tyle i tyle i masz tyle wzrostu - na tej wysokosci chyba mozg przestaje rosnac) to kup sobie 250 4T taka z jakims sporym momentem obrotowym w swojej klasie i Ci wystarczy - na pewno jej nie zajezdzisz. A tak na marginesie to przestan pisac jakies beznadziejne posty i marne zlosliwosci na facetow (i Panie ;) ) ktorzy chca Twojego dobra !!! Albo pojdz do pracy i uzbieraj sobie na naprawy 125 (remont co 25000km kosztuje z 500 zl). Aha to po co chcesz sportowa 600 lub supermoto o strasznej pojemnosci ?! Przeciez takie motorki spokojnie wytrzymaja Twoj ciezar ! Na 125 mozna doskonale podszkolic swoja technike. Naucz sie skladac, chamowac awaryjnie, robic stoppie i wtedy jak mina jeszcze ze 2 lata kup sobie 600. Tak czy siak to troche za duzo jak dla 17 ... Wyslij mi zdjecie tego CUDA, ktore kupisz - [email protected]. A tatusia masz Z A J E B I S T E G O :? aha zdales chociaz do jakiejs szkoly sredniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tu az debilizmem kipi.....

 

1. 15 lat i 600 ccm... nie rozmiary swiadcza o doroslosci chlopcze...a z twoich wypowiedzi wynika ze pszejechales sie raz motorkiem 600 i juz wielki bajker jestes i co to nie potrafisz - a powiem tak: A GOWNO ! ...zajezdzic moto 3 razy na 12 km to na prawde bajker z ciebie 1 klasa... a koles od GS 500 chociaz zamknal oponki ? czy mu mocy na prostej brakuje ?... bo nie sztuka jest odkrecic na prostej (to kazdy debil po zlobku potrafi)

 

powiedzial ze ma znajomosci i jest mnie w stanie z tego wyciagnac jesli spowoduje wypadek

 

2. Jesli twoj tato ci tak powiedzial... to:

a) po co jest policja.... do ochrony tylkow swoich synkow ? czy egzekwowania prawa ? lapowkarze, naciagacze, .. itd .. nic innego...

B) ciesz sie ze nie przeczytal tego nikt "zyczliwy" i twoj tatus jeszcze nie polecial z pracy za takie twoje gadki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadalem z ojcem o tym jesli spowoduje wypadek i powiedzial ze ma znajomosci i jest mnie w stanie z tego wyciagnac jesli spowoduje wypadek.

Kurde, aż mnie zatkało jak to przeczytałem.

Powiedzmy ze tatus cie wyciągnie, ale czy zdajesz sobie chłopaku sprawę, że możesz kogoś zabić? Bo napewno nie uwierzę w to, ze nie bedziesz jeźdzł ponad 100km/h pojeździsz trochę przyzwyczajisz sie do moto i odkręcisz gaz... A 15 lat to za mało by jeździc takim motorkiem, poto ktos mądry ustalił że prawko A można miec od 18 lat by nie było dzieciaków na wielkich motocyklach lecz o małych rozumach (18 w niektórych przypadkach to tez za malo by dosiadać takiej maszyny). I nie gadaj głupot że 80ccm nie radzi sobie ze 100kg. ja narazie pocinam na charcie 60ccm często we 2 osoby i jakoś nieźlie sobie radzi. Na wieksze moce i pojemności przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartekrypin przeczytaj to co dokladnie napisze... Tobie sie tylko wydaje ze bedziesz jezdzil pomalu i spokojnie, jak poczujesz troche koni pod dupa, to juz nie bedzie przepros i wiem to z wlasnego doswiadczenia, mimo ze jestem mlody! Jak sie przesiadlem z 50ccm na 150ccm, to bylo tylko 1.2.3.4.5 i 110 na blacie i tak non stop ;) ciezko nad tym zapanowac :?

A jezeli naprawde chcesz kupic to GS 500... i styknie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadalem z ojcem o tym jesli spowoduje wypadek i powiedzial ze ma znajomosci i jest mnie w stanie z tego wyciagnac jesli spowoduje wypadek. No okey wporzo to co byscie powiedzieli na enduro lub supermoto 250ccm i powyzej ?

 

8O

 

nie wierze w to co czytam.....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wierze :-D :-D Pieprzyć bzdury to potrafi nawet 5 letnie dziecko. Ja też mam piętnaście lat i motocykl który ma 150 cm pojemności i 4 biegi i to mi już w zupełności wystarcza. Aha i ty chcesz tym motocyklem o min600 cm3 jeździć po drodze i mieście?? TO JA POWODZENIA ŻYCZE. Te twoje posty można między bajki włożyć. Ja s*am po gaciach jak mam przejechać kilka kilometrów po asfaltówce na której policja jeździ raz na cztery lata. A szlifierka do lasu to sie chyba nie nadaje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUDI wszyscy o Tobie zapomnieli,wiec ja postanowilem Ci pomoc :P koszt Yamahy FZ 750 mieści się w granicach 5-7 tys. PLN z rocznika o ktorym mowiles. moim zdaniem bardzo rozsadna cena jak za taki motor. nie dziwie sie, ze sie zakochales, bo ja kupilem szlifiere jak przejechalem sie (zgadnij czym) Yamahą FZ 750 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mim zdniem najlepszy wybor to bedzie jakies enduro/cross 250ccm 4t moc cos kolo 50-60 KM i spokojnie ci wystarczy do 18 latek potem zrobisz prawko to sprzedaz i dolozysz kase ktora uzbierales przez te 3 lata i kupisz jakas 600-900 ccm .

 

tym bedziesz mogl smigac po lasach, polach i interwencja tay nie bedzie potrzebna

 

[ Dopisane: 13-08-2005, 13:42 ]

Post przeniesiony do tematu :http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?p=381819#381819

 

 

co to ma byc ??? przeciez tam jest inny temat :roll:

 

 

zreszta niewiem bo jestm nowy na forum :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...