Skocz do zawartości

Pierwszy duzy motor... i malo kaski ...


Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez jak dostane sprzet ktory ma 4 sek lub ponizej do setki to moj pierwszy wyjazd niebedzie mial na celu osiagnieciu predkosci maxymalnej tylko pojezdzenie sobie wolno i spokojnie przynajmije przez pare dni lub tygodni

Kurde dzisiaj wrocilem z progrzebu kumpla ktory sie roztrzaskal wlasnie na 600. Mial 22 lata. Naprawde odpusc sobie, szczegolnie z tym podejsciem - zle na tym nie wyjdziesz. A sportowej 125 tak latwo nie zajezdzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku zastanów się!! rodzice kupią ci motor?? 600cm. powodzenia. serio 3mam kciuki. stary ja też byłem hardy. Nie kuś losu. mój znajomy też zabił się na 600... miał 25lat. (to nie znaczy że 600 są złe tylko że jak masz 15 lat to kup sobie jak ci koledzy podpowiadają 125. a jak ją zajedziesz to trudno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to wszystko i jestem przerażona, szczególnie tymi, którzy popierają zakup i jeszcze sami zachecają.

Jak tak dalej pójdzie to dzieci z nowej podstawówki wyjadą na drogi sprzętami i będą je katać, a brawura im czlek mlodszy tym wieksza bo brak wyobraźni.

A postawy rodzicieli tylko "pozazdrościć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie chce wierzyć że rodzice się na to zgadzają!

Ja jak miałem 15 lat to owszem jeździłem MZ JAWAMI i GS500.

Ale miałem te 15 lat nie tak dawno temu i muszę powiedzieć że to nie chodzi o warunki fizyczne tylko o to co się ma pod pokrywką.

Człowiek w tym wieku jeszcze strasznie "głupio" myśli jeśli chodzi o jazdę.

I nikt mi nie powie że z nim tak nie jest.To jest wiek w którym za żadne skarby nie wpuściłbym swojego syna na 600.

Ja też mam ojca policjanta-i co z tego.

Jeździłem bez prawka prawie 4 lata ale na MZ 150.Motor dobry i nie za szybki

Wielokrotnie chciałem dużą maszynę ale teraz jestem wdzięczny ojcu że nie przystał na moje kaprysy. Bo może dzięki temu jeszcze chodzę na nogach albo w ogóle żyję.

Nie wiem stary rób jak chcesz nikt za ciebie nie będzie decydował.Wydaje ci się że jesteś gotowy na 600? Daj sobie spokuj.Kup sobie 125 albo lepiej jakieś 250 np. GN250 i pojeździj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co bedzie jak kupisz taką 600 i spowodujesz wypadek?

Nawet jesli nie z twojej winy, to zawsze bedzie tylko i wyłącznie TWOJA wina bo nie miałeś uprawnień do kierowania takim pojazdem!

Poza tym maszyna o poj 600 to dla 15latka rakieta na kołach! Nie rozumiem takze twoich rodzicow i wydaje mi sie ze cos tu sciemniasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mam ku*wa sciemniac? narazie bede jezdzil na bocznych drogach albo wyjade za miasto. a potem sie zobaczy. a niemam tyle kasy zeby wydawac na tlok pierscienie etc. zeby remontowac 125ccm. jesli nie sportowa 600 to co ?? kuzyn kupil supermoto 400 albo 500 poj. a co na to byscie powiedzieli ? narazie to jeszcze pod kopula mam troche oliwy i niejestem taki glupi zeby sie popisywac jazda extreem przed laska i kumplami. Jezdzilem juz nieraz niedwa na duzym sprzecie i nigdy nieprzekroczylem 100km/h bo po 1 wiedzialem ze nieumiem az tak dobrze jezdzic a po 2 to niebyl moj sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, i napisze tu aneks do mych wypowiedzi, ktore wynikaly ze wspolczucia chlopakowi. Fakt ze ma posture jak rzadko ktory facet po 30, ale pod czacha jeszcze dzieciak, rozumu to sie nabywa do 20-paru latek. Jesli zadna maszyna Cie nie dzwiga to moze sprobuj czterokolowcem o ile masz na to warunki, albo ta solidna 250, ale powtorze slowa ANDONA 13, po prostu lamiesz prawo, i nawet ojciec nie pomoze jak pocalujesz sie z jakas puszka nie z Twojej winy, pomysl ze moga Ci wbic blokade na wyrobienie prawka albo je dozywotnio zabronic, i ta kase na motor poswiecisz na kolegium i rozprawy sadowe. Idz na piwo, to mniej szkodliwe (cieplo jest) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
gadalem z ojcem o tym jesli spowoduje wypadek i powiedzial ze ma znajomosci i jest mnie w stanie z tego wyciagnac jesli spowoduje wypadek

 

też bym chciał mieć takiego ojca, pogratulować!

 

Pamiętaj tylko że jak się zabijesz to ojciec Cię nie wyciągnie...

 

Jezdzilem juz nieraz niedwa na duzym sprzecie i nigdy nieprzekroczylem 100km/h

 

przy 50 km/h też się mozna zabić

 

Wiem na swoim przykładzie, że gdy wsiadasz na własny motocykl o już słusznej pojemności to olej z głowy wycieka :P a że nie którzy mają więcej benzyny niż oleju w głowie :buttrock: ... moc i prędkość kusi, i nie mówmy że będziesz sportową 600'tką jeździł do 100 km/h, bo poniżej to ja w mieście rzadko schodzę ;)

 

Pozdrawiam i owocnych łowów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadalem z ojcem o tym jesli spowoduje wypadek i powiedzial ze ma znajomosci i jest mnie w stanie z tego wyciagnac jesli spowoduje wypadek.

Przestań stary pier*** takie głupoty!!!

 

 

aaa... człowieku to co mówisz boli!! mam tylko nadzieje że nie skasuje mnie ktoś taki jak ty... sory ale takie jest moje zdanie.

 

Nie tylko ty - mam takie samo!

Z tego co widze to raczej jest to jakas prowokacja, bo nie wydaje mi sie ze ludziom (a takze ich rodzicom) az tak sie przewraca pod kopułą :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebede pisal wiecej postow bo widze ze to zbyteczne chcialem sie dowiedziec co byscie polecicli do 5 tys. za motor a to sie przerodzilo w to ze ku*wa jestem dzieciakiem ktory na motorynce by sie zabil albo ukrecil sobie kark. Nie to nie ja i tak zrobie ku*wa swoje i bede jezdzil. nie wiem po co pisalem ten post w ogole. myslacy czlowiek by nienapisal ze "na co dzieciakowi sportowy motor". w koncu na oczach ludzi teraz jestem malutkim dzieckiem ktory nie wie co to rower bo o motorowrze niewspomne. mi zwisaja wasze nedzne ku*wa opinie mieliscie sie wypowiedziec jaki motor a nie dla kogo :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...