Skocz do zawartości

Pierwszy duzy motor... i malo kaski ...


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw zastanawialem sie poco chlopakowi w wieku 15 lat potrzebna jest maszyna z silnikiem o pjemnosci 600ccm :roll:

ale ze to Twoja kasa i Twoja decyzja - musze ja zaakceptowac.

 

 

Tylko ciekawe jak z osiągami.

 

Jezeli w tym momencie miales na mysli predkosc max., przyspieszenie 0-100km/h to naprawde masz 15 lat i powinienes sobie to z ta 600tka darowac.

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj dobrze, moj kumpel wyrwal w zeszlym tygodniu XJ-te '92 swiezo przywieziona z niemiec za 3 tysiaki... stan jest nawet niezly, bez zadnych wiekszych uszkodzen, silnik do regulacji i mala kosmetyka... suma sumarum z rejestracja dolozyl 1500 i smiga jak ta lala :)

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze. jaki sprzet to sam zdecyduj, ale doradze co do kwoty, zostaw sobie jakies 1000 zl na rejestracje,oplaty i ewentualne poprawki (oby nie). Jak juz sie pytasz to kup 500, moze GS, a lepiej 50 scigacza jak bardzo chcesz sportowy, ja jestem przezorny i zawsze balem sie policji i o zdrowie. nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wieku 15 lat tez raczej nie dosiadałbym sciga 600...taki wybór moze okazac sie samobójstwem :twisted:

kup sobie jakąs 125...nsr

fajny sprzecik na początek...polecam

aaa...i w dobrych pieniążkach...napewno sie zmieścisz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i 125 to dobry sprzet, ale on 15 lat, a wiec moze miec tylko karte motorowerowa jesli jeszcze istnieja takie, bo na A1 sie nie oplaca kasy bulic, a przeciez scigacz 50 bardzo duzo nie odbiega osiagami od 125, bo i to jest wysilone i to,nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartekrypin ale o tą 600setkę to na poważnie czy robisz plany na przyszłaść.

Najlepiej kup coś o mniejszej pojemności ,a kasę zachowaj na przyszałość. Przecież i tak tą 600 byś po mieście nie latał, a może tu chodzi o moto dla kogoś starszego co?

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 15lat jezdziłem co najwyżej Mz250 i to nawet było za duzo bo prawa jazdy nie posiadalem :) a ty w tym wieku planujiesz 600 trudno mi powiedziec ale chyba masz bardzo rozpieszczonych rodziców Ps. Czy wogule wiedzo ze masz takie plany czy chcesz ich z zaskoczenia powiadomic dobrze radze daj spokuj i poszukaj czegoś mniejszego to niejest zabawka taka jak np simson czy jawka to dosyc duza krowa ktura może cie zrobic kalekim do konca zycia a przecież chcemy zyc długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego że ma 15 lat i chce latać 600-ką ? ma tate policjanta (tak napisał w jednym ze swoich postów) więc od strony prawnej ma luzik :rolleyes2:

 

bo na A1 sie nie oplaca kasy bulic

ja zrobiłem A1 i nie żałuje. dzieki temu nie musiałem kulac sie kolejne 2 lata 50-ką. a tak kupiłem 125-ke i która dawała wiecej przyjemnosci z jazdy a chyba o to w tym wszystkim chodzi :)

 

przeciez scigacz 50 bardzo duzo nie odbiega osiagami od 125, bo i to jest wysilone i to

zastanów sie, co piszesz. 30kilka koni, 6 sek. do setki i 180 km/h a 10 koni, ponad 20 sek. do setki i v-max 110 km/h . różnice chyba widać gołym okiem :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanow sie ze on ma 15 lat, a tata mu nie pomoze jak wyladuje na drzewie albo drogowka go zlapie bez taty na innym rejonie, sadzac bo inwestycji w motor nie widac zeby mial chlopak na lapowki, a na A1 trza miec kase a on sie szczypie z czy mu starczy na motor, wiec odkrec mocniej przpustnice w glowce i zwieksz obroty w uwadze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, chyba mnie zle zrozumiałes. moja poprzednia wypowiedz miała sarkastyczny wydzwięk :)

 

poza tym A1 zrobi za jakies 1 tys a za reszte 125-ke jak dobrze poszuka

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt mam 15 lat tylko ze majac drugi rok yamahe dt80 ktora ma okolo no 12 km zajezdzilem ja 3 razy :] mam 191cm wzrostu i 100kg. zywej wagi jesli niechcecie to niewierzcie ale niepisze tego zeby sobie jaja porobic. wiec jak wezme 125cc to ja tez zajezdze a sam wiem ze kupujac moto o poj. 600 zarty sie koncza. Majac 600setke nieintreesuje mnie predkosc maxymalna np. 250 km/h tylko przyjemnosc jazdy takim sprzetem. Chce zyc i pojezdzic jeszcze kila...kilkanascie sezonow i niechce sie zabic wiec z poczatku chce sie nauczyc jezdzic majac pod soba 90km. Starzy bula kase nieja wiec muszą raczej wiedziec o tym heh. a stary sam mi zaproponowal sciga bo najpierw chcialem enduro. Przeciez jak dostane sprzet ktory ma 4 sek lub ponizej do setki to moj pierwszy wyjazd niebedzie mial na celu osiagnieciu predkosci maxymalnej tylko pojezdzenie sobie wolno i spokojnie przynajmije przez pare dni lub tygodni. poprostu chce sie przyzwyczic. no i tak sie sprawy maja.

pozdro... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...