Skocz do zawartości

Nareszcie cos hardcore'owego :)


Rekomendowane odpowiedzi

kur*a co za syf sprzedaje motor za mało kase' date=' skad moglem wiedziec ze kobra ma luzy? nie rozbieralem silnika, lalem wache i jeździlem, czego chciec wiecej? [/quote']

człowieku luzy 5mm (8O) to sie słyszy bo to walenie głośniejsze niż sama praca silnika. chociaż ciężko mi uwierzyć żeby to było aż 5mm no ale jeśli komuś sprzedaleś coś takiego, i mu o tym nie powiedziałeś to niedobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur*a co za syf sprzedaje motor za mało kase' date=' skad moglem wiedziec ze kobra ma luzy? nie rozbieralem silnika, lalem wache i jeździlem, czego chciec wiecej?

 

motor byl sprzedawany jako nie na chodzie. i zadnej reklamy sobei nie zrobilem [/quote']

Ej no bez jaj. TAk to waliło że nie wiem....Po 2 zapewne ktoś cie też ze szlifem zrobił w jajo bo najprawdopodobniej był źle zrobioni i tłok sie poprzycierał! Dobra rozumiem że małą kase ale wyszło troche wiecej niż cewka padnieta :/

Rozumiem że mniej sie nie dało bo z zewnatrz super...tylko ten silnik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kolego nie ladnie tak :) ja jak kubie(enduroguy) sprzedalem dt'tke i tlok padl to "zwrocilem" czy jako to nazwac za to kase...

oj nie ladnie... mysl a pozniej rob :P

a co do cz to glosna :)

no i jak kolega enduroguy przejechal na 3 biegu kolo plocha domu to nic nie widizalem :P a kolega plocho mial pretensje : co tak szybko jezdzisz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie popieram zupełnie czegos takiego jak sprzedanie komuś syfu, ale odpalali razem moto zapaliło, czy pukało czy nie to tylko wiedzą ci co tam byli , i Kuba sie zgodził za taką kase Gościu też i sie rozeszli, także byli obaj zadowoleni,

 

a że koza się rozpadła na drugi dzień to już złośliwość rzeczy martwych, bo nie sądze żeby gościu sprzedawał moto z rozwalonym wałem i jeszcze próbował je odpalać :!: jakby nigdy nic, poprostu stało sie to sie stało i już

 

a enduroguy napisał co sie stało chyba bardziej z zamierem informacji niż z zamiarem oczerniania gościa

 

i to tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz jest niesamowity naprawde. Tam sie mogło lozysko sypnac bo on powoli zaczynal stukac az nagle oporowo (podczas kopania, bo jak zauwazylem ze cos nie tak to motocykl zgasilem). Wsadze 200zł, bede mial CZ w super stanie (wał za 90zł znalazlem, tłok nowy za 40zł, pierscien 15zł, szlif 40zł) i w sumie i Gościu i ja na tym źle nie wyjdziemy . Kupując CZ trzeba miec na uwadze ze trzeba ja robic, pozatym dobrze jest jednak wiedziec na czym sie lata. W ten weekend koza bedzie gotowa (oby). Ale powiedzcie czy jest taka mozliwosc zeby nagle pier***** lozysko w miejscu laczenie korbowodu i wału (jak zaczelo stukac jechalem na srednich obrotach i ledwo odkreconym gazie zeby nikogo nie zabic kamieniami ktore lezaly na drodze )??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie każda CZ po zawodach crosowych była wymieniana na nowa (tak było za komuny)

 

kto ci takich bzdur naopowiadał???? :roll:

nie bzdur tylko tak było :!: jak byś jeździł na zawody pił piwko wieczorami z zawodniakmi/ trenerami ex zawodnikami to byś posłuchał troche pieknej histori sportu w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś jeździł na zawody pił piwko wieczorami z zawodniakmi/ trenerami ex zawodnikami to byś posłuchał troche pieknej histori sportu w Polsce

Ty do lucasa z takim tekstem wyskakujesz :?:

Chyba nie wiesz z kim masz przyjeność :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nika napisał:

jak byś jeździł na zawody pił piwko wieczorami z zawodniakmi/ trenerami ex zawodnikami to byś posłuchał troche pieknej histori sportu w Polsce

 

Ty do lucasa z takim tekstem wyskakujesz

Chyba nie wiesz z kim masz przyjeność

 

Ejj nika muszę cię zsmucić ale ojciec Lucasa był zawodnikiem i to nie lada jakim...zna wielu dawnych terenerów.....wiec napierw myśl puźniej pisz...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna historyjka jak z moją kozą , po 2 miesiącach jazdy silnik się rozsypał.

Też tanio zapłaciłem, ale wydaje mi się że sprzedający wiedział co się święci.

Musiałem włożyć w moto dodatkowo 2/3 ceny ale przynajmniej wiem teraz czym jeżdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Nika chyba już nie musze nic pisać chłopaki mnie obronili :)

 

mój tata zawodowo jeździł 10 lat (z tego przez 8 lat mistrz lub v-ce mistrz w Kadrze Polski) jak ten sport sie dobrze zaczynał w Polsce więc troche wiem jak ten sport wygladał kiedyś i znam doskonale ludzi którzy jeździli w tym sporcie na sachsach, herkulesach, zuundapach, jak jeszcze tory opierały sie na podjazdach i ciezkich piachach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda cz sie sypnie kiedys , dla enduroguy'a wczesniej a dla mnie troche pozniej( ja podejrzewam ze poprzedni wlasciciel mojej cz zalozyl chu*owe zawleczki na sworzen). Ja mialem zajebisty dol jak mi sie silnik rozsypal w drobny mak ale powloli, czesci zakupione, silnik na stol i zrobisz.I nie wyjdziesz na tym zle :

1. poduczysz sie mechaniki cz

2. zrobisz to bedziesz wiedzial na czym jezdzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bzdur tylko tak było  jak byś jeździł na zawody pił piwko wieczorami z zawodniakmi/ trenerami ex zawodnikami to byś posłuchał troche pieknej histori sportu w Polsce

 

Hehe, faktycznie taki team jak Lucas i jego ojciec jest nie do przejścia. Goście na temat crossu i jego historii wiedzą wszystko...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...