Skocz do zawartości

Dzis kumpel dał czadu .. poszły lusterka:D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec przyjechał do mnie znajomy na tzr80 wiadomo motorowerek ale idze ja takze na swojej aprilce wyciagne to 95(yeah) No ale do zeczy > Kumpel przyjechal i ze jest z krakowa chcialem mu pokazac miasto. Wiec jedziemy sobie jakto na motorowery przystalo okolo 90km/h ( ja co prawda kating prawie ze na czerwonym polu ale ona na trz jeszce mial troszke zapasu) I tak tez jedziemy a tu jakis maluszek po tuningu wiec zmieniamy pas i wyprzedzamy ( kolo mial cos kolo 75-80 task mi sie zdaje ) Chyba akzdy kto z jest z rzeszowa wie jak wyglada odcinek E4 z trzciany do rzeszowa. Piekna 4 pasmowka:) Tak wiec bierzemy kolesia a ten nagle gdy kumpel go wyprzedal zmienil pas. poprostu zajechal mu droge kumpel zrobil szybku unik i wyladowal na przeciwnym pasie . Na cale szczescie nic niejechalo z przciwka. Troszke nas to wkurzylo koles zmienil pas znowu na prawy wiec szybko go chcemy wyprzedziec ( no nietak szybko lekkie hamowanko i rozbujanie aprili do ok 90 niejest takie szybkie :? ) Ale oki i koles znowu to samo ale kumpel byl przygotowany na taka kolicznosc i i wychamowal. Wiec jakos stwierdzilismy ze damy kolo spokoj zwolnlisy do okolo 60 i jedziemy a koles sie oddala. Juz zdawalo nam sie ze go niespotkamy a tu nagle patrzymy na 1 swiatlach w rzeszwoie kolo stoi na prawym pasie ( ale nie natym co jest zielona szczalka ) . Wiec my skrecalismy na obwodnice i akurat byla szczlka a on stal na czerwonym . I teraz najlepsze kumpel podjezrza z piesci w okno i jeeeeb z calej sily w lusterko . Wiadomo jak to w maluszku odpadlo na raz:D AA my zaraz szybko skret i jzu nas niema;D Ja sie wystraszylem niemilosiernie:D Wszystko stalo sie dosc szybko:D Koles z tego cow idzialem w lusterku wysiadl z malucha zobaczyl i chyba chcial nas gonic ale raczej juz nas niedogonil. Teraz czuje pewien dyskomfort niedosc ze juz raz wemnie walnal maluch po tuningu to teraz kolo mugl nas zapamietac. Chyba nikt niespisal naszych rejestracji bo policji jeszce niebylo: :twisted: Ale co palantwoi sie nalezalo:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i koles znowu to samo

 

Wygląda na to, że ten koleś robił to z rozmysłem. I po co było kolesia stresować tym wyprzedzaniem? Jechał sobie z prędkością "poddzwiękową" tym "wechikułem czasu", a Wy zaraz do wyprzedzania.

A tak poważnie 'Maluch" był dobrym środkiem transportu, ale 20 lat temu. Nic do nich nie mam ale... . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat podobny jak "Palant w puszcze" i pisałem że zwykle wystarczy pogadać z kolesiem i tutaj może było brutalne posunięcie.... Ale wg mnie w tym przypadku się kolesiowi należało: próba zabójstwa... Bo jak inaczej nazwać pakowanie się bez niczego na pas którym akurat wyprzedza moto, i to DWA razy pod rząd, wg mnie niemożliwe żeby to był przypadek, koleś to robił z rozmysłem...! Pojazd (tuningowany Kaszlak) to i pewnie kierowca jakiś zakomplksiony... Więc Prawie na pewno premedytacja... W sumie to nic nie mam do kaszlaków (też kiedyś miałem...) ale te tuningwane, najlepiej poprze "Pasy Małysza... Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie napewno koles niezrobile tego przez przypdaek . Ale nierozumie co nim kierowalo. Czy tak trudno mu pogodzic sie ze juz niejest krolem szos i nawet motorowerki beda go wyprzedzac :twisted: Teraz ma nauczke ale jak sobie to przemyslalem to pewnie nic to niedało (urwanie lusterka). Bedzie tylko bardziej nienawidzil motocyklistow . No ale jak bedzie chcial go wyprzedzic ktos na np cbr600 to nawet koles w maluszku niezdazy sie kapnac :-D pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze ze..... przemocy ( i lusterek ) juz nieletni sie trzymaja :banghead: bueheheheh

 

Kiedys gosciu mi mietkiem wyjechal z podparzadkowanej wysunąłem noge chcialem zgarnąć znaczek z machy ale nie trafilem..... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...