Skocz do zawartości

Filmik - brawurowa jazda motocyklem


Groszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie pier...cie, który z Was nie dawał ostro na publicznej drodze?!? Który z Was odkręca tylko podczas treningów na torze w Poznaniu? Który z Was jeździ na treningi do Poznania?

Prawda jest taka, że każdy z nas kiedyś robił to co ci goście na filmie, może nie w takim ruchu i nie dbając o sprzęt (domyślam się że niewielu z nas ma możliwość katowania nieswojego moto), ale bądź co bądź na publicznych drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez nikt tu nie twierdzi ze jezdzimy pomalu i zgodnie z przepisami :)

ja tez przeginam czesto ale nigdy przy takiej ilosci aut nie odkrecam ile wejdzie jadac lewym pasem, nie wspominajac o innych akcjach ktorych nie bede wymienial bo bym musial do jutra pisac.

dzisiaj mialem jade probna banditem 650s tylko godzinka z groszami ale troche smignolem, i nie wiem czy to przez upal czy co ale dzisiaj na miescie to byla masakra, jade miedzy furami to tu to tam ktos wyjedzie, stary dziadek w mercedesie 230 kompresor blokowal mi droge normalnie na zywca

zebym go nie wyprzedil i jeszcze chamsko mi machal przez okno jak tylko przymierzalem sie do wyprzedenia, w sumie to nawet na tej waskiej drodze bym go nie lykal bo smigalem w koszulce i gleby wolalbym nie miec ale go podpuszczalem. dlatego mysle ze chlopaki naprawde jechali na maxa, i mogliby smialo jechac na TT.

[/img]

 

[ Dopisane: 23-06-2005, 17:25 ]

cos fotki bandita nie chca sie wkleic to dodam do profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba miec nasrane we glowie' date=' zeby tak jezdzic po publicznych drogach. Tyle w temacie. Przekonywanie, ze umieja i sa profesjonalistami jakos do mnie nie dociera i nie dotrze. Debilizm. Po prostu.[/quote']

 

dokładnie tak... pomyślcie, co byście mówili, gdyby jeden z nich wpie**olił się w samochód waszej żony na przykład :)

 

PROFESJONALIŚCI POKAZUJĄ WSZYSTKO CO POTRAFIĄ NA TORZE

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myślę, że ci goście są bardziej nienormalni od GR :) nie ujmując oczywiście jemu głupoty. Bo ja myślę, tamten kiciarz ma jednak przeskalowany licznik. No chyba, że w GSXRze cyfrowy prędkościomierz pokazuje prędkośc z takim opóźnieniem, bo przy dojazdach do skrzyżowania, kiedy prawie sie zatrzymywał prędkościomierz pokazywał 30-40 km/h. To tylko taka moja obserwacja. I gwoli jasności - ja ten filmik zamieściłem, żeby pokazac jak się nie powinno jeździc i jak taka jazda sie może skończyc! :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba miec nasrane we glowie' date=' zeby tak jezdzic po publicznych drogach. Tyle w temacie. Przekonywanie' date=' ze umieja i sa profesjonalistami jakos do mnie nie dociera i nie dotrze. Debilizm. Po prostu.[/quote'']

 

dokładnie tak... pomyślcie, co byście mówili, gdyby jeden z nich wpie**olił się w samochód waszej żony na przykład :)

 

PROFESJONALIŚCI POKAZUJĄ WSZYSTKO CO POTRAFIĄ NA TORZE

 

pozdro600

a godfathers pokazują na TT :twisted:

a czemu twierdzisz że to debilizm??? wg mnie to normalna jazda i pacyfikacja :) gdzieś trzeba trenowac przed TT , zreszta Ci kolesie niesmigają 3 sezon tylko dłużej i to na porządnych maszynach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee bylo widziec jak ostatnio jechalem' date=' koles w policyjnym mondeo mnie dojsc nie mogl, na odcinku kilku km mialem taka przewage, ze zawrocilem, stanolem,zgasilem moto, postawilem na bocznej, zsiadlem, zdjolem kask, rekawiczki a ten dopiero dojechal do mnie (nie wiedzialem ze mnie bedzie gonil) :-D[/quote']

Zaraz,zaraz-jak to sie nazywalo? Mistrz prostej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...