Skocz do zawartości

Filmik - brawurowa jazda motocyklem


Groszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To się nazywa tzw. Jazda na pałę . nie jestem święty :) i też kilka razy pojechałem w brawurowy sposób.... tylko że na dłuższą metę taka jazda nie ma prawa bytu, bo wcześniej czy później i tak się wysypiesz i połamiesz po całości........

Dlatego staram się jeździć jak profesor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w szoku i caly czas "mysle" co o tym myslec...

 

az mnie trzesie jak bym mial tak jezdzic ! (chociaz umiejetnosci strasznie zazdroszcze - glupoty nie !!! no i motorow rzecz jasna !)

 

p.s. wie moze ktos jak zapisac na dysku filmiki z www.maxior.pl - flashgetem tylko linka chwyta (moze jakis programik, czy sposob ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie Redwater przepraszam-zle Cie zrozumialem :)

Co do testow przez gazety w Uk, to zawsze zastanawialo mnie dlaczego tam podawane przez nich zuzycie paliwa w testach przez mocne maszyny czesto wynosi kolo 10 l/100 km podczas gdy w naszych gazetach(i niemieckich przekladach) dla tych samych maszyn rzadko przekracza 6-7 litrow. Teraz juz wiem dlaczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik jest swietnie zrobiony

a te yjecie walniecia barkiem w lusterko

fakt ze kolesie przesadzaja

i efwkty widac, pare maszynek poszlo sie j*b**

i gosciu na koncu filmu zacza sie chyba zastanawiac nad swoim zyciem :)

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kazdy go zna ale przypomno bo warto. Ogladal ktos z was jakis film Ghost Ridera?? Jest to koles ze szwecji ktory w swojej stajni ma miedzy innymi : Suzuku GSXR 1000 po maly tuningu, i Buse po megaaaa tuning, dolozone turbo, i pewnie jeszcze duzo pozmieniane.... Dalo to 499 HP 8O :twisted: Na forum czytalem ze jedzie sobie cos kolo 500 moze wiecej :|

FIlmy sa platne , ale mozna sobie "zalatwic" za darmo roznymi programami. GR robi rozne rzeczy, np 68 km w 15 ruchliwa autostrada , srednia predkosc 273 :|:|. Naprawde warto, ja po ogladnieciu filmu bylem mokry i blady :)

 

Filmy:

 

Ghostrider - The Final ride

Ghostrider - Goes crazy in Europe

Ghostrider - Goes Wild

 

stronka:

 

http://ghostridermovie.net/

 

Najlepsze filmy o ostrej jezdzie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ci co maja malo w spodniach wydaje sie ze maja duzo pod sufitem ?

 

Jak jeżdża na testowych motocyklach bez konsekwencji - baaardzo prawdopodobne że im się coś wydaje :)

pzdr

 

Tam jest wszystko ubezpieczone, nie tak jak w Polsce, wiec moga sobie pozwolic na odrobine szalenstwa.

 

pozatym przy tamtym rynku motocyklowym i ilosci sprzedawanych motocykli, przedstawiciela danej marki jest poprostu stac na poswiecenie kilku egzlemplarzy do testow, bo niesadze zeby te testowane motocykle pozniej sprzedawali (nie tak jak w Polsce :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeżdża na testowych motocyklach bez konsekwencji - baaardzo prawdopodobne że im się coś wydaje

 

na motoycklach bez konsekwencji to moze i tak ale jak sobie cos zrobia to juz beda duze konsekwencje, a z tego co widac na filmie to naprawde mlode chlpaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie chodzi o sprzęt, ale o to, że mogą zrobić kuku osobom postronnym; wtedy chyba nie pochwaliliby się tym filmikiem.

Samochody mijają w odległościach liczonych w centymetrach, wiochy pokonują średnio w parę sekund na gumie, każdy zakręt na kolanie...

To nie ma prawa skończyć się bez konsekwencji.

 

Poza tym ten temat sąsiaduje tutaj na forum z mniej przyjemnymi tj. tymi gdzie pali się świeczki i może dobrze byłoby popatrzeć czy chojraki wielbiący na forum taki styl jazdy nie są tymi samymi, którzy zapalają wirtualne świeczki za kolegów i przy okazji radzący "jeździjcie ostrożnie".

 

Ja sprawdzać nie będę, bo świeczek nie palę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Wyobraz sobie, ze taki profesjonalist, ktory jezdzi wiecej niz 3 sezony, na porzadnej maszynie jadac na gumie kolo przedszkola kasuje Ci dziecko. Pretensij nie masz rozumiem zadnych? W koncu profesjonalista...

widziałeś na filmie gdzies przeczkole?? kosciół , dom starców czy cokolwiek coby dało sie skasować?? poza lusterkiem i sobą?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak zapier*alają po wiochach że nie widać czy to szkoła czy kościół. A zapier*alają bo o to w tym "dziele" chodzi. Nie powiesz mi że dla bezpieczeństwa na czas filmu wypróżnili wszystkie wiochy z miejscowej ludności :-D :-D

Każdy ma swoje zdanie, dla mnie cały ten popis to przejaw myślenia jajami, nie mózgiem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26:43 - Przypomnialo mi przykre i bolesne wspomnienia :) pare razy zwijalem sie tak z bólu... i zawsze tylko ten jeden widok --> Kontury googli i wlasna reka, ktora zaciska sie na wszystkim co popadnie - oby tylko przetrwac pierwszy bol... :?

 

Ale film genialny, nie wiedzialem, ze na plaskim terenie tez mozna sie az tak dobrze bawic :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolesie fajnie poginają. Poza tym super traska

 

pamietam jak kiedyś wystartowałem ze świateł na gumie. Naprzeciwko stała jakas laska Peugeotem. Kumple jadący za mną opowiadali, że schowała się biedaczka pod kierownicę bo dość blisko niej przejechałem.

 

Po to jest motocykl, żeby trochę się powściekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...