Skocz do zawartości

Vulcan 800, Shadow 750 czy Drag Star 650? CLASSIC!


Gość Dymsha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze kolega Szafir tez z Wrocka. Moze sie spotkamy gdzies na przejazdzke i wymienimy poglady na temat naszych motorkow (zwlaszcza, ze ogromnie mi sie podoba VN800 :banghead: ). A moze wiecej osob z Wroclawia sledzi ten watek ... ? Zawsze to przyjemniej pogadac w wiekszym gronie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SinNameOn

Witam,

 

Nowy jestem.

Chyba wlasnie, po 32 latach egzystencji i kilkunastoletnim rozmyslaniu "czy juz jestem na tyle powazny, zeby zakupic motocykl", dojrzalem do decyzji.

Ograniczony srodkami, pewnie zdecyduje sie na jakiegos dziesieciolatka, ale mam nadzieje, ze na poczatek wystarczy.

Mam pytanie. Jak sie ma do powyzszych ocen Virago 535?

 

Pozdrawiam

 

Sin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha XV535 Virago

PLUSY: fajny wyglad, przegub Cardana, niski srodek ciezkosci, niskie spalanie (ok 4-5 l), calkiem spora moc i moment (do 120-130 lecisz/przyspieszasz jak szatan :twisted: ), silidne ozebrowanie cylindrow (wyglada jak 750 :twisted: ), stosunkowo prosty silnik - wiele mozesz samemu zrobic,

MINUSY: w porownaniu do powyzszych, Virago to maly motocykl, wysokie osoby bez przerobionych podnozkow maja problemy, malo wygodna kanapa pasarzera, podobnie jak XVS mniejsza od powyzszych modeli pojemnosc.

To chyba tyle... pewnie wymienilem niecala polowe zalet i wad ale powinno dac Ci to ogolne pojecie o Virago. Jako uzytkownik Virazki powiem ze to BARDZO wdzieczny moto, niezawodny, ladny, przyjemny w prowadzeniu itp itd :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Wita wszystkich.

Koledzy mam pytanie odnośnie zakupu moto.

Przymierzam sie do kupna Yamahy 650, Shadow 750 lub Vulcana 900.

Na yamahe już jeździłem tylko zaznaczam ,że na customie a nie classic, było ok, na vulcanie tez miałem okazję się przejechać i powiem tak szału nie było możne tylko dla tego ze miał zmieniona kierownice na mega szeroka i to powodowało niezbyt dobry komfort jazdy.

Shadowce jeszcze nie jeździłem.

Trasy jakie będę robił to odległości do 400 km, lub wkoło komina z małżonka lub sam z kumplami.

Mam 183 cm, ważę około 100 kg.

Budżet jaki chcę przeznaczyć to około 20 tyś.

Dajcie jakaś podpowiedz .

Bedzę wdzięczny .

Pzd Kruk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita wszystkich.

Koledzy mam pytanie odnośnie zakupu moto.

Przymierzam sie do kupna Yamahy 650, Shadow 750 lub Vulcana 900.

Na yamahe już jeździłem tylko zaznaczam ,że na customie a nie classic, było ok, na vulcanie tez miałem okazję się przejechać i powiem tak szału nie było możne tylko dla tego ze miał zmieniona kierownice na mega szeroka i to powodowało niezbyt dobry komfort jazdy.

Shadowce jeszcze nie jeździłem.

Trasy jakie będę robił to odległości do 400 km, lub wkoło komina z małżonka lub sam z kumplami.

Mam 183 cm, ważę około 100 kg.

Budżet jaki chcę przeznaczyć to około 20 tyś.

Dajcie jakaś podpowiedz .

Bedzę wdzięczny .

Pzd Kruk

Z tych 3 bym brał vn900 classic - ja mam customa i po 150-200km zaczynają mnie boleć barki - może inna kierownica by pomogła. Spalanie do 4,5L, moc dla mnie wystarczająca. W przyszłym sezonie może zamienię na vn1600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Chce kupić pierwszego swoje choppera. Wcześniej jeździłem trochę na ścigaczach ale już sie wyszalałem i teraz wole lansik na krążowniku. Mam 38 lat 185 wzrostu i 125kg waga. Nie chce wyglądać jak na psie a finanse pozwalają tylko do około 10000-11000 zł. Myslalem o vulkanie 800 ale nie wiem czy nie bedzie za małe pode mną. Może intruder lub drag star? Pomóżcie proszę! Z góry dziękuję za pomoc

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vulcan tak, ale 900 (800 to intrudery) i cruiserowa wersja to dobry pomysł...

 

 

A ja jak miałem prawie 40 z betoniarek wsiadłem na coś co jeździ, a nie wygląda... Ale co tam kto sobie wymarzy ;).

 

 

Edyta : dopiero doczytałem... W tych pieniądzach łatwo nie będzie o dobry egzemplarz...

Edytowane przez quasimodoo

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że wątpię...

Ale życzę z całej pikawy coby się udało...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...