Skocz do zawartości

cosik dawno grilla nie było....;)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja być za' date=' w piątek będe wolny już o 23:00 [/quote']

ja bede mogl tylko w piatek, bo sobota okazala sie zajeta... a chcialbym wreszcie wpaść do was :-). wiec jeżeli bedzie jakies glosowanie co to terminu to moj skromny głosik jest za piatkiem. informacje wzialem z onetu i oczywiście, tak jak to z przepowiadaniem pogody bywa, moze sie ten deszcz wogole nie pojawić... pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim sedesie woda wiruje w lewą stronę, co oznacza, że wszystko może się wydarzyć (innymi słowy - każda pogoda jest możliwa). Dlatego też nie mogę pomóc w wyborze terminu, choć dla mnie właśnie sobota...ale jak będzie, tak dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kc-24 :-P. tzn wiecie, ja sie nie czuje najważniejszym czlowiekiem naświecie, zeby nie bylo :-). chciałbym, do was wpaść, ostatnio sie nie dało, bo sesja... wpadlem tylko z rodzicami pod tesco, troche z embem pojeździlim... teraz mam impreze w sobote gdzieś poza wawą i też nie moge wpaść. jeśli nie bede w stanie, to w niedziele do wawy nie wróce :-). zatem jeśli to jakoś wam pomiętosi sprawy organizacyjne to niech zostanie sobota, wpadne następnym razem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę psuć zabawy, dlatego głosować nie będę. Co mogę, to napomknąć, iż w sobotę mam egzamin. Mój rozsądek nakazuje w piątek się pouczyć i pójść spać w miarę rozsądnie. W sobotę natomiast ten sam rozsądek podpowiada odpocząć... Jak będzie, tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem bo kilkudniowej sieciowej absencji. komp sie poszedl teges, zasilacz, plyta i procek poszły z dymem i trzeba było hajs na kompa dołożyć... a w baku rezerwa... z tego co czytałem "aśkowe" sobotnie jeżdżenie i "embowy" sobotni egzamin sa argumentami nieporównywalnie ważniejszymi od mojego picia na sobotniej imprezie... dokładając do tego rezerwe w baq i maciupka ilość złotowek (wystepuja jedynie w wersji metalowej :-() nie biore udział w głosowaniu... jestem zmuszony nie brać... jak to sie mówiło w liceum - "faken" :-/... inną razą. trzymam kciuki zby wam pogoda dopisala. trzymajta sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...