Skocz do zawartości

cosik dawno grilla nie było....;)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no w poniedzialek moge sprobowac:) chyba ze bede mial robote... :) jesli nie bede na 100% :mrgreen:

A tak przy okazji gdyby ktos jechal solo na moto, to moglby mnie zgarnac z pod Leclerca?! gdybym byl?? Bardzo byl bym wdzieczny :mrgreen:

PozDro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z zapowiadanymi opadami deszczu, impreza urodzinowa Gabi odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 06.08.2005r. od godz. 20.00 w 2OO.

Jednocześnie zawiadamiam, iż tego samego wieczoru, odbędzie się oblewanie urodzin Sylwi (barmanki), tak więc zapowiada się większa imprezka. W zwiazku z powyższym ognisko/grill na Kabatach zostaje przeniesiony do siedziby degeneratów przy ul. Tunelowej 2 w Warszawie.

 

 

Z poważaniem

Dziadzisko

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z zapowiadanymi opadami deszczu, impreza urodzinowa Gabi odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 06.08.2005r. od godz. 20.00 w 2OO.

Jednocześnie zawiadamiam, iż tego samego wieczoru, odbędzie się oblewanie urodzin Sylwi (barmanki), tak więc zapowiada się większa imprezka. W zwiazku z powyższym ognisko/grill na Kabatach zostaje przeniesiony do siedziby degeneratów przy ul. Tunelowej 2 w Warszawie.

 

 

Będziemy ale dopiero ok. 22:00, nie wypijcie wszystkiego do tego czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie wpadnę tylko jak was znajde w tym tłumie  :? nikogo z forumowiczów nie znam  ;)  ale mam nadzieje pozać  :D  Na razie

 

Opisz siebie, to my Cie poznamy :P

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie wpadnę tylko jak was znajde w tym tłumie  :? nikogo z forumowiczów nie znam  ;)  ale mam nadzieje pozać  :D  Na razie

 

Opisz siebie, to my Cie poznamy :P

 

Ok, będe w czerwonej kurtce, niebieskich dzinsowych spodniach, żółte "traperki" na nogach i okularki na nosie :P na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie wpadnę tylko jak was znajde w tym tłumie :? nikogo z forumowiczów nie znam ;) ale mam nadzieje pozać :D Na razie

 

Opisz siebie' date=' to my Cie poznamy :P[/quote']

 

Ok, będe w czerwonej kurtce, niebieskich dzinsowych spodniach, żółte "traperki" na nogach i okularki na nosie :P na razie

 

A niemógłbyś się ubrać bardziej charakterystycznie, wtedy napewno nie byłoby problemu z ropzpoznaniem Ciebie :twisted:

 

Pozdro mYcha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra miałem szybko przemalować bika na "oczojebny" czerwony kolorek ale chyba się nie wyrobie :-D Może zamontuje jakieś neony czy inne stroboskopy ;) Na razie

 

No nie koniecznie musiałbyś to robić, mógłbyś za to np. włożyć sobie różowy goździk w klapę marynarki. :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam z 2oo. Impreza git!!!! Wujek fajny z Ciebie gość ;) Trochę wygłupów i szaleństw-jak zwykle! :D he he Włosy trochę zamoczone w kałuży, ale takie wybryki to już norma. Pozdrowienia dla wszystkich, a szczególnie dla Agghii, Gabi, Sylwii, Bruna, Olsena, Roberta, Łukasza, Banderasa, Bartosza, Bola, Karola, Tomka, Aśki, Dziada, Jacka, Greeda w rzeczy samej :P itp. Wymiękam, bo nie sposób wszystkich wymienić, tymbardziej, że znajduję sie teraz w stanie ,,lekko" nietrzeźwym :P :banghead: :banghead: A na 10 do pracy :( Wszystkim życzę miłego dnia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...