Skocz do zawartości

cosik dawno grilla nie było....;)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj pogoda zawiodła(złośliwa bestia..... :P ),więc proponuję ognicho zorganizować w następny piątek.2 łikendy pod rząd chyba nie powinny być deszczowe-jakaś sprawiedliwość musi być :(

 

pomysł uważam za jeszcze lepszy po wczorajszej rozmowie z Yacem(a jak nie zrobisz tych szaszłyków...... :P ) :P

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam egzaminy na głowie. Holerka...rubće - morze óda śe wpaść na pieńć minót. Rzycie...

 

Kurrr... dwa razy czytałem... :-) Nie rób tak więcej :banghead: Postaramy sie grilla przedłużyć do niedzieli to może wpadniesz :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie bedze :) Ale wczoraj bylem w tym samym miejscu na innym grillu :) i zostawilismy tam 2 ładne ławki!! (Naprawde takie super ławki prawdziwe :) ) więc jak nikt nie za^^^^& to powinny tam być :P

 

Wiecie komu dziekować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ławki powiadasz... Byłem tam dziś wieczorem i widziałem tylko resztki spalonych kłód drewna. Schizofrenik dojrzałby może w tych zgliszczach nawet kredens :) (nie bierz do siebie - żart)

 

Co do błęduw - sprubóję ih nie popełnać, chodź czytjądz foróm coraz tródej mi to czynić. W tym momncie - choć źadko się to zdża - mówię powarznei. Czy to nazsa edókcaja leic tak na łep na jyszę, czy to te motockyclisty? Trzeba po prstó więcej czytadź ksiąrzkek bez błęduw. Chyba wzeme siem az Siekniewicza.

 

Jeśli zdecydujeta się zjednoczyć pod Teskiem, ja podążę Waszym śladem. Mam nadzieję w takim razie, że do zobaczenia. A teraz: "pooo raaaa na do bra noc bo już księ życ świeeee ciiiiii, dzieci lubią misie, misie lubią dzieci..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie, jeśli poza mną Aśką i Greedem nikt nie zamierza się stawić pod tesco, to cza będzie sprawę odwołać i zapomnieć, szczerze mówiąc to nie chcę mi się zapierdzielać KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ na kabaty po to by w trzy - cztery osoby zawijać się stamtąd AUTOBUSEM do 2OO czy Bikerów :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety też nie będzie, wybaczcie. Lecimy dzisiaj na zlot do Wrześni. Żałuję, chociaż i tak nie mogłabym nawet zjeść kiełbaski i napić się browałka :P Echhhhhhhh..........

Ale życzę udanej zabawy i pałaszowania pyszności :)

Cieszcie się!!!! Pogada dopisuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...