Skocz do zawartości

Cruiser dla kobitki:)


blankaP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to powiedz dprogi kolego pompka ktory chopper czy krazownik jest tak idealny

ma super hamulce ' date=' przyspieszenie, a do tego po 1000km dubsko nie boli [/quote']

Witam,

może ja odpowiem. Odpowiedź brzmi - VTX 1800. Kopa ma masakralnego, hamulce - dual naprawdę nie są tylko od parady. Jedynie nie spełnia ostatniego punktu. :) Po 1000 km dupsko i w samochodzie boli a co dopiero na motocyklu :)

Wtedy trza pasażerkę wozić co masaż zrobi. :P

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam' date='

może ja odpowiem. Odpowiedź brzmi - VTX 1800. Kopa ma masakralnego, hamulce - dual naprawdę nie są tylko od parady. Jedynie nie spełnia ostatniego punktu. Po 1000 km dupsko i w samochodzie boli a co dopiero na motocyklu

Wtedy trza pasażerkę wozić co masaż zrobi.

Pozdrawiam.[/quote']

 

No nie, Panowie, trochę was ponosi!! VTX 1800 ma ponad 100 koni(107 o ile mnie pamięć nie myli) i (na Boga!) kosztuje grubo ponad 60,000zł!!

A poza tym, vpower, co jak co, ale PASAŻERKI to ja nie mam zamiaru wozić!!! No chyba, żeby któryś z Panów się skusił..... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie' date=' Panowie, trochę was ponosi!! VTX 1800 ma ponad 100 koni(107 o ile mnie pamięć nie myli) i (na Boga!) kosztuje grubo ponad 60,000zł!! [/quote']

 

Tylko odpowiadałem na maila powyżej. :) Na pewno nie polecałbym Ci VTX jako następny motocykl. Moim zdaniem musiałabyś przymierzyć się do któregoś ze "średnich" cruiserów i zobaczyć czy ich osiągi Cię satysfakcjonują. Jeśli nie - sprawdź Drag Stara 1100 - ma bardzo nisko położony środek ciężkości i siedzenie więc manewrowanie nim nie jest tragiczne.

 

A poza tym' date=' vpower, co jak co, ale PASAŻERKI to ja nie mam zamiaru wozić!!! No chyba, żeby któryś z Panów się skusił..... [/quote']

 

Coż - mógłbym Ci tan masaż po 1000 km zrobić ale nie wiem co na to Twój mąż.... :)

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o v2' date=' a nie silnik bezposrednio od choppera

to powiedz dprogi kolego pompka ktory chopper czy krazownik jest tak idealny

ma super hamulce , przyspieszenie, a do tego po 1000km dubsko nie boli

:) [/quote']

 

SV chyba nie ma silnika V2. Jest to raczej "L" twin (90 stopni) i z tego co wiem to tylko jeden "chopper" miał taki silnik - Ducatti Indiana (o ile się nie mylę) :-)

 

Choppery z założenia nie mają być idealne. Na Twoje pytanie nie ma odpowiedzi (no chyba, ze wspomniany VTX 1800, VN 2000, Yamaha Worrior, czy ten nowy cruiser Yamahy Startoliner 1854ccm). 1000km da się przejechać na każdym motocyklu (no, prawie każdym :) ) i tu nawet poczciwy VS 1400 jest wystarczającym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja goraco polecam Triumpha Speedmaster. Niski srodek ciezkosci, piekny gang, ciekawy wyglad i jezdzi jak po szynach a na dodatek lzejszy od Draga 650.

 

Testowany organoleptycznie przez 26k km - 0 problemu sama przyjmenosc.

 

Pozdro,

Cender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

na potwierdzenie tego co pisalem

ze dziewczyny wcale nie musza smigac lekkimi i z malymi pojemnosciami motocyklami wklejan zdiecia

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p....php?pic_id=928

a tu czesto powtazalne sie zjawisko facet i kobitka na motocyklach

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p....php?pic_id=927

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ale ja osobiscie nie cierpie wszelkiej masci mutacji virago - w tym i dragstara. Kretynskie glowice, kretynskie rozruszniki...

a moze tak suzuki LS650 savage? maly, poreczny, jeden cylinder wiec prosty w naprawach, malo pali i nie jest drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
moze tak suzuki LS650 savage? maly, poreczny,

Eeeee tam, małe i poręczne to może mieć facet w spodniach! :mrgreen:

Coraz bardziej skłaniam się ku Drag Starowi- po części też przez to,że mąż taki ma, teraz kupił Wild Stara 1600 i biedna Drag Starka idzie pod młotek-ale może uda się zostawić ją w garażu ....dla mnie :)

Ja wiem, że o gustach się nie dykutuje, ale ten jeden cylinder w Suzuki Savage doprowadzałby mnie do szału, fuj, no strasznie mi się nie podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...