Skocz do zawartości

Nauka jazdy Wrocław, szkoła jazdy we Wrocławiu - kat. A, A1


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do Waldka w ciemno mozesz jechac.. a Czy bedziesz smigal na NC700 czy tam XJ6 mysle ze duzej roznicy nie bedzie. Najwazniejsze jest ogarniecie moto. Jesli ogarniesz jedno moto to przesiadka i podstawowe manewry nie bede Tobie sprawiac problemu. A http://motorsfera.pl/ na chwile obecna chyba najlepsza szkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam duże problemy jak sprzęt zmieniam. Potrzebuję nieco czasu żeby się przyzwyczaić. Proponowałbym dobrą szkołę i jakieś "doszkalanie" na docelowym motocyklu na wszelki wypadek.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam duże problemy jak sprzęt zmieniam. Potrzebuję nieco czasu żeby się przyzwyczaić. Proponowałbym dobrą szkołę i jakieś "doszkalanie" na docelowym motocyklu na wszelki wypadek.

 

I co mi mącisz?! :biggrin:

 

A tak na serio to dzięki wszystkim za opinie, z chęcią przeczytam więcej, głównie na temat zdawania egzaminu na innym moto, niż robiło się kurs, bo od Waldka i Motorsfery to mnie już raczej nie odwiedziecie :)

 

A wie ktoś czy w Motorsferze są też inni instruktorzy (i czy są równie dobrzy)? Bo nie wiem, czy mam zgłaszać jakieś szczególne życzenia, jak już tam będę :)

Edytowane przez Qbekbear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę na Ziębickiej będzie testowana nowa trasa dla motocykli, jak ktoś zainteresowany może wpaść i pooglądać jak egzaminatorzy sobie jeżdżą. Ponoć już na nowych bikach.

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Jestem tutaj nowy i jeszcze nie ogarnąłem wszystkiego na forum, ale zauważylem wątek, który mnie mocno interesuje więc postanowiłem sie odezwać .

Od zeszłego roku ostro się przymierzałem do kursu na A , ale ze względów finansowo-zdrowotnych dalem sobie spokój.A raczej musialem dac sobie spokoj.Teraz już jest ok, więc zacząłem poszukiwania szkoly. Wśród moich znajomych bardzo dobrą opinię ma szkoła TEST z Lelewela , zdawalnośc tez ponoć wysoka .Rozmawiałem już z właścicielem, który chyba jednocześnie szkoli na A, mają nówkę Yamahę XJ6N z Abs-em i inne i właśnie startują z nowym sezonem szkoleniowym . Koles przez telefon wydawal mi się bardzo konkretny . Mam zagwozdkę, bo zastanawiam też się nad inna szkołą , Motorsferą . Możecie coś podpowiedzieć ?? Czy ta druga nie jest ciut przereklamowana ???

 

Rafiee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobię chyba mały odkop. Mam problem pt. PKK już jest, kasa na kurs też. Niestety Pan Gawron twierdzi, że urząd na gabrieli zapolskiej nie uznaje zapisu dla instruktorów w związku z czym nie mogę się szkolić.

 

Pytanie czy w motosferze można odbyć kurs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej można, skoro normalnie jest zaplanowany i można się na niego zapisywać (ja już to zrobiłem - mowa o Motosferze)? Ja jeszcze nie zacząłem robić PKK, ale jest (było?) dla mnie oczywiste, że mogę odbyć ten kurs...

Edytowane przez Qbekbear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wczoraj byłem na pierwszym spotkaniu , na kursie w Teście .Jest spoko, Pkk juz mam , zastanawialem sie nad Motorsferą i Manewrem,ale ci drudzy z tego co wywnioskowalem po rozmowie z biurem , nie sa jeszcze gotowi, nie maja jakiegoś odbioru, suma sumarum przekonala mnie zdawalnośc Testu.

jakby ktos chial zerknąc http://www.naukajazdy-test.pl/

rafiee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...