Skocz do zawartości

No to sie kurwa wyje***m:(


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A milion razy slyszalem i czytalem "nie hamowac na znakach poziomych", no i nie hamowalem, ale dzis nie bylo jak uciec i mialem wybor: zahamowac, albo centralnie w dupe VW Caddy. Wybralem to pierwsze (od razu mowie, ze nie bylo jak omijac - z lewej zajebisty kraweznik i stalowa bariera, z prawej autobus miejski). Pech chcial, ze pod moimi kolami znalazla sie strzalka mowiaca o tym, ze nalezy z tego pasa ruchu zjechac, bo zaraz sie skonczy. No i sie skonczyla jazda. j*b**m na prawy bok, bania o glebe tak, ze jeszcze mi buczy. Straty:

- moja Hondzia: Prawy bok - masakra, wszystkie plastyki rozjebane, tlumik wjechal w wahacz i caly sie przetarl, dekiel porysowany, czacha polamana - kierunek doszedl az do lag, ale sie nie zlamal, tylny stelaz skrzywiony, owiewka peknieta, podnozki pogiete, nie wiem jakim cudem moto przelecialo na lewy bok, gdzie przetarly sie plastyki i dekiel... jeszcze oba lusterka tez przetarte, wyciek plynu chlodniczego (tyle sam zauwazylem).

- ja: obita cala prawa strona, silne stluczenie prawego kolana, bol glowy, zajebisty siniak na biodrze, bolace przedramie prawej reki. Bo obdukcji na ostrym dyzuze wypisany z zaleceniem robienia okladow i przyjmowania paracetamolu.

- stroj: Kask do wyje**nia, kombi zdrowo przejechane, rekawice ostro pezetarte, buty lekko zarysowane.

Moto stoi w ASO Honda i czeka na ogledziny ubezpieczalni... na szczescie mam ubezpieczenie.

 

Pamietajcie:

NIE HAMOWAC NA ZNAKACH POZIOMYCH!!!

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda. 2 tygodnie temu miałem podobną sytuację. Mam identyczne uszkodzenia. Na szczescie moto proste i silnik Ok ale uszkodzone plastki spowodują ze bedzie szkoda całkowita ( oby nie było).

Masz szczescie że żyjesz.

Szybkiego powrotu do zdrowia i na drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję. Niestety moto doznało wielu uszkodzeń z tego co piszesz, wielka szkoda, ale najważniejsze, że ty jesteś cały. Życze szybkiego powrotu do zdrowia i jak najszybszej naprawy moto.

 

Pozdrawiam

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pech to pech :? . Mam nadzieje ze szybko sie pozbierasz, naprawisz moto chociaz jak widze to straty dosc duze :cry: . Wazne ze Tobie nic wielkiego sie nie stalo. A pomyslcie jakie obrazenia mialby ktos kto jechalby w koszulce i krotkich spodniach, jak niektorzy lubia na forum jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze nic Ci nie jest, ale jak przeklinasz to wstawiaj te j*b**e gwiazdki, bo ja nie jestem opiekunka do jakiś dzieci, żeby po każdym poprawiać !!!!! :twisted:

 

Tak na marginesie - w żadnym z normalnych krajów nie puszczono by Cie ze szpitala 8O . Powinni Ci zrobić dokłądne badania łepetyny, a chociaż obserwację, czy nie masz wstrząsu mózgu. Polska służna zdrobia to skandal, ręce opadają.

 

Pozdro, pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakiej prędkości przyglebiłeś, że takie straty?? Strach sie bać takie te farby są na asfalcie. Ostatnio też prawie leżałem :/

Zdrowiej szybko i składaj motocykl do kupy :P

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem chyba jakies 50 km/h i sam sie dziwie, ze tak sie to wszystko zmasakrowalo :? Cala impreza odbyla sie zaraz po skrecie w lewo z dwupasmowego wiaduktu na zjazd na kolejna dwupasmowke, wiec nawet nie zdazylem sie dobrze rozpedzic :P Pogoda byla piekna i droga suchutka, a znaki byly swiezutkie - malowane wczoraj jak tamtedy przejezdzalem.

 

Sorki Pawel... nastepnym razem wypikam wszystkie bluzgi... rano bylem troche nie w formie i zapomnialem :oops:

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...