Skocz do zawartości

Mam dylemat , Mz150 czy WSK175 ??????????


Gość SASIX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z osiagami to ja nie jestem do konca pewnien Moze zalezy jaka WSK i jaka MZ moj kolega ma Wsk ale mowi ze MZ to juz inna bajka Tu czuc przyspieszenie itp Chociaz tu masz pojemnosc 175 a tu 150 ( 143 dokladnie ) JA jestem za MZ - zdjecie mojej 150tki jest w Albumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Osobiscie polecam MZ z racji:

-Mniejszej awaryjnosci

-Ładniejszego wygladu (inne gusta)

-Młodszego wieku

-Nowocześniejszego silnika

-Lepszego kopa

 

Co do osiągów nie powiedziałbym, ze WSK pojedzie szybciej niż MZ....

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSK jest szybsza od Mz 150. trudno w to uwierzyć ale taka jest prawda. Niestety trudno jest trafić na taką wueskę która zeprezentuje fabryczne osiągi. Jak wiadomo WSK – wiejski sprzęt kaskaderski była ujeżdżana przez miej kulturalnych technicznie osobników a i z racji mniejszej ceny częściej zmieniała właścicieli i każdy dołożył coś od siebie. Jeżeli chodzi o awaryjność to nie ma żadnej dyskusji. Poza tym Hamulce o wiele lepsze w MZ , oświetlenie, wyposażenie itp.

Polecam MZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dwojga wybrałbym etz 150 ale na twoim miejscu kupiłbym etz 250 lub 251-dużo więcej motocykla

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę Twoje kryteria lepiej wybrać MZ. Radzę też zastanowić się nad zakupem modelu ETZ 251. Ze starych dostępnych motocykli z dawnego NRD jest po prostu najnowszy. Obawy związane z pojemnością 250 są raczej nieuzasadnione.

Jeśli dajesz radę ze 150 dasz i radę z trochę większym sprzętem. W dalszej perspektywie da Ci więcej zadowolenia z jazdy. O swoje bezpieczeństwo na każdym moto dużym i małym musisz zadbać sam . Pojemnośc nie ma nic do tego. Każdy z nich jeżdzi też powoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIERZ MZ-TKE  

BEZ ZASTANAWIANIA

WSK TO PADLO DLA DZIADKOW JEZDZACYCH NA RYBY

 

Eeej, chyba przesadziłeś teraz :) WSK to po pierwsze MOTOCYKL a nie żadne "padło", po drugie Motocykl stanowiący nierozłączną część polskiej historii motoryzacji. Ostatnio widziałem u jednego maniaka WSKę odresturowaną na wyskoi połysk, wyglądała jakby dopiero co z fabryki wyszła - wierz lub nie, ale długo podziwiałem to "padło". Znam ludzi, którzy ujeżdżają WSKi i mają z tego sporo frajdy - w końcu nie chodzi o markę.

Następnym razem zanim coś napiszesz poważnie się zastanów.

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanów motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze poszukasz Ja za swoja dalem 1300zl ale warto bylo Silnik nie byl rozbierany nigdy Tj juz byl( przeze mnie ) choc jeszcze nie do konca bez rozpalawiania Mysle ze na forum znajdziesz posty jak rozpoznac "niezle cacko" z 2 reki W razie problemow to pisz to Ci jakos pomoge Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...