Skocz do zawartości

co się może stac po oddławieniu bez synchra ??


21adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym oddławić swoją cb500 lecz niemam kasy na zrobienie synchronizacji i pytanie co się może stać jak ją oddławie a nie zsynchronizuje gaźników oddławienie na 99% polega na wyjęciu tych blaszek z krućców 461b6xe.jpg

dysze głowne sa takie same w wersji open jak w mojej ten 1% to może być ze oprucz tych blach jest inny moduł zapłonowy ale mimo wszystko powinna się odmulić z 34Km do 50 a jeżeli modół jest ok to do 57 :)

to co radzicie czekać aż uzbieram kase na synchro czy odmulaći jeździćpuki co tak ?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oddławianie moto bez sychnro to tak jakbyś kupił sobie nowy garnitur, ale pod spód założył "rdzawe" gacie.

Stać się nic nie stanie. Jedynie moto może ch... pracować, łapac dziury w obrotach, nie wkręcać się i dawać wszelkie bjawy rozjechanych gaźników.

Synchro to 40 zł, taki majątek?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy gdzie 40 zł :| ja mieszkam 50 km od olsztyna wyboru wielkiego niemam i wątpie że w motoline w olszstynie zrobią mi za 40 zł ale dzięki zapytam sięj eżeli to koszt 40 zł to fakt niema co kombinować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z tego co czytałem to cb500 jest dławiona przez te blaszki w krućcach co są na zdjęciu i możeliwe że moduł zapłonowy a regulacja gaźników tzn. co ?? trzeba coś ze składem mieszanki kombinować:>?? eh chyba sobie daruje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj wez zdejmij blaszki a synchro i regulacje i tak musisz robic na poczatku sezonu zawsze tzn przynajmniej powinno sie.Synchra sam nie zrobisz chyba ze masz wakuometry i troszke wiedzy na ten temat.Ja u siebie w kawkce nie pchalem łap do synchro :lol: dopiero jak mi pokazali jak to sie robi to sie nauczylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz kasy, to wyciągaj blachy. Teraz gaźniki i tak zapewne są troche rozsynchronizowane. Żadnych dziur w obrotach nie będzie (no chyba że przepustnice obrotowe są poprzestawiane jak smok), co najwyżej sprzęt będzie działał nerwowo na wolnych.

 

Sugerował bym jednak, skołować troszkę kasy i wykonać przyzwoite synchro. Nie jest to aż tak duża suma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz osiągnąć ;) . Jesli chodzi o oddławienie topewnei trzeba podnieść iglicę (czyli opóścić zapinkę o ząbek). Ja bym nie ruszał, pojeździł i zobaczył cyz jest potrzeba przestawiania iglicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy gdzie 40 zł :| ja mieszkam 50 km od olsztyna wyboru wielkiego niemam i wątpie że w motoline w olszstynie zrobią mi za 40 zł ale dzięki zapytam sięj eżeli to koszt 40 zł to fakt niema co kombinować :banghead:

dawaj na synchro do moto-line tylko najpierw zrob sobie wszystko z gaznikami tzn wywal kryzy z kruccow i poreguluj co tam jeszcze chcesz a same synchro to za piec dyszek bedziesz mial zrobione a jak sie potargujesz to moze ci spuszcza,ja ci juz tego nie zrobie bo pracuje do konca tygodnia

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...