Skocz do zawartości

TRIUMPH Speed Triple


Rekomendowane odpowiedzi

 

Dziękuję bardzo Kolego :flesje:

Idę wypróbować :crossy:

 

Przestawiłem :bigrazz:

u mnie km/h to pozycja nr ,,1"

jeszcze raz dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Speed Tripla 2009r. Chwale się :-) i witam fanów !

Nigdy nie miałem z Triumphem do czynienia - jednak przeszedł moje oczekiwania

2011%5C05%5C21%5Cbikepics-2211335-full.jpg

 

Widzę Kolego że Speed Triple nie przypadł Ci do gustu...:)

Szkoda że wtedy nie zdążyłem kupić tego egzemplarza...a teraz mam już swojego ;)

Powodzenia ze sprzedażą :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SpaceDog - powiedz mi jak jest w Speedzie z wibracjami?

 

Jezdzilem w sobote nowym speedem 2011 ktory bardzo mocno wibrowal:

 

 

Sprzedawca powiedzial mi ze w litrowym nakedzie T tak juz po prostu jest.

Wydaje mi sie jednak ze lancuch byl zbyt mocno naciagniety.

 

Jak to jest u w modelach do 2010?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja nie zauważyłem u siebie nadmiernych wibracji... :icon_rolleyes:

Ale też nie mam za dużego porównania... :icon_mrgreen:

To, co zwróciło moją uwagę na początku...to zdecydowanie twardziej ustawione zawiasy...

Odpuściłem troszkę na regulacjach żeby lepiej pasowały na nasze hmm...,,drogi" :bigrazz:

Świetna jakość filmiku...jaka to kamerka?

pozdrawiam

SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Kolego że Speed Triple nie przypadł Ci do gustu...:)

Szkoda że wtedy nie zdążyłem kupić tego egzemplarza...a teraz mam już swojego ;)

Powodzenia ze sprzedażą :flesje:

 

 

Motocykl jest super i nie ma wad...jednak....

staram sie nie trzymać zbyt długo sprzęta bo traci za mocno na wartości - a co gorsze nudzi mi się :-)). Nie zakochuje się, na zabój :-)

 

A marzy mi sie już Ducati Streetfighter

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja nie zauważyłem u siebie nadmiernych wibracji... :icon_rolleyes:

Ale też nie mam za dużego porównania... :icon_mrgreen:

To, co zwróciło moją uwagę na początku...to zdecydowanie twardziej ustawione zawiasy...

Odpuściłem troszkę na regulacjach żeby lepiej pasowały na nasze hmm...,,drogi" :bigrazz:

Świetna jakość filmiku...jaka to kamerka?

pozdrawiam

SD

 

Kręcone GoPro HD w 720p 60kl ale Sony Vegas na 30kl przekodował.

 

Powrót do salonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hołk!

Pytanko do posiadaczy Street Triple'a - czy ten model ma jakieś swoje typowe / częste usterki (mowa o roczniku > 2005). Chodzi mi takie cudo po głowie tylko obawiam się czy nie będzie mnie kosztował za dużo nerwów i pieniędzy jeżeli chodzi o serwis i utrzymanie.

Z tego co czytam wrażenia z jazdy b.pozytywne co mnie niezmiernie cieszy. 3 rok ujeżdżam Vkę i czas na zmiany ale nie ma mowy o rzędowej 4ce :wacko:

 

Kilka pytań odnośnie codziennego użytkowania:

-ile trzeba mieć wzrostu żeby spokojnie oprzeć stopę na ziemi ?

-jak toto lata po winklach (lubię sobie czasem wyskoczyć na tor)

-i co najgorsze ... da się Trypla ubrać w jakieś sakwy / torby / kufry na dalszy wypad ? W sezonie robię 10-15k km , z czego często wyjazdy po kilkaset km dziennie i zależy mi żeby mieć się w co zapakować. To że owiewka w nakedzie to podstawa już zdążyłam się przekonać po trasie 1600km Hornetem ;)

 

Za wszelkie rady będę niezmiernie dźwięczna :)

 

Pozdro i lewa w dziurę !

Rodełoooo na kucyku , iiihhhahahahahah!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Montana,

Z tego co wyczytałem na niemieckim forum to bolączką streeta jest padajacy regulator napięcia (nawet prowadzona jest akcja aby T uznał to za wadę fabryczna i przeprowadził akcje serwisowa)

W katalogu Daytony 675 była chyba dostępna akcesoryjna kanapa o rożnych grubosciach - może i street taka ma. To samo dotyczy sie sakw zakładanych na siedzene pasażera.

Sprzęt sie wyśmienicie prowadzi po winklach objedziesz nie jednego litra. Im bardziej kreta będzie droga tym przewaga większa będzie.

Sprzęt pierwsza klasa, na pewno charakterny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka pytań odnośnie codziennego użytkowania:

-ile trzeba mieć wzrostu żeby spokojnie oprzeć stopę na ziemi ?

-jak toto lata po winklach (lubię sobie czasem wyskoczyć na tor)

-i co najgorsze ... da się Trypla ubrać w jakieś sakwy / torby / kufry na dalszy wypad ? W sezonie robię 10-15k km , z czego często wyjazdy po kilkaset km dziennie i zależy mi żeby mieć się w co zapakować. To że owiewka w nakedzie to podstawa już zdążyłam się przekonać po trasie 1600km Hornetem ;)

 

Za wszelkie rady będę niezmiernie dźwięczna :)

 

Pozdro i lewa w dziurę !

Jeśli Cię jeszcze interesi:

- powyżej 165cm ( koleżanka ma 164 i nieco niedostaje zbyt wygodnie);)

- za przedmówcą, śmiga po winklach jak zły;

- o sakwy łatwo nie jest, bo ogólnie brzydkie i plugawe, ale są :D

 

PZDR!

Spowiedź przedśmiertną wymyślono po to, żeby zgromadzone cenne doświadczenie nie sczęzło razem z człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w drugą stronę jak to wygląda, jak ktoś ma 186 to nie ciągną się mu kończyny? Dolne kończyny.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, do ziemi dostanę, na winklach poszaleję, a na bagaż mam już pomysł także część drogi za mną. Dzięki bardzo za pomoc! :)

Uważaj przy manewrówce bo tryple mają o wiele większy promień skrętu od innych moto. Kiedyś mało co się nie wyglebiłem przez to, bo myślałem ze się bardziej zwinie i go pochyliłem, a tu zonk :)

Poza tym miodzio motong (tylko praca skrzyni taka sobie... )

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...