Skocz do zawartości

opuszczone miejsca...


zooq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie chciałbym spamować ale zapodam ciekawą rzecz, możliwe, że znaną, którą wyszperałem w internetowni: http://www.opuszczone.com/ . sam już znalazłem pare fajnych, tajemniczo wręcz wyglądających miejsc gdzie z chęcia się zapuszczę jak czas pozwoli...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

którejś niedzieli wybrałem się by sprawdzić jedno miejsce: Zakłady Wytwórcze Lamp Elektrycznych i Rtęciowych im.Róży Luksemburg. niestety nie udało się tam wejść.. być może dlatego, że to właśnie niedziela... niedługo, w tygodniu jakoś tam podskoczę i wtedy się obada sprawę. nie wiem czy nie będzie konieczne dogadanie się ze strażnikiem.

reszty miejsc jeszcze nie zdążyłem odwiedzić.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

w Szczecinie jest stary browar (poniemiecki) z którego sowieci w latach 40 wyrwali całą instalację. Budynek ma 3 lub 4 pietra wykonany jest z pięknej cegły a na dachu rosną już całkiem spore brzozy :D

co ciekawe obiekt ten jest jakieś 7-8km od centrum :)

wejść tam jeste raczej trudno i po tak długim czasie stania bez jakiejkolwiek konserwacji raczej dość niebezpiecznie ale dla chcącego nic trudnego.

Dla zainteresowanych mowa o budynku na ulicu Ludowej jak dobrze pamietam (okolice zajezdni tramwajowej Golęcino)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zaliczyłem ursus i było fajnie - możan było sobie motorkiem po halach śmigać  :lol:

 

A niewiesz jak cudnie się po tych halach w zimie jezdzi kiedy na dworze mnustwo śniegu leży , i jedynymi miejscami gdzie mozna sobie poszaleć niekoniecznie predkościami rowerowymi są właśnie zakłady ;)

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
zajrzalem na ta strone - zajebista' date=' zwlaszcza fotorelacja z Czarnobyla...[/quote']

a pamietacie relacje z podrozy do Czarnobyla takiej laski, ktora ponoc pojechala tam motocyklem (ZZR 1100 bodajze)? Oczywiscie relacja ta to totalny fake, o czym wiadomo od dawna, ale na potwierdzenie tego: wczoraj gadalem w Stajence z Chrisem, autorem strony opuszczone.com (nota bede tez motocyklista). No i przewodniczka z Czarnobyla opowiadala mu, ze ta laska przyjechala normalnie busem, miala jedynie na sobie kurtke mototcyklowa i kask... To dla tych ktorzy nadal wierza w te historie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość korkodylek

witam widzę że kujawsko pomorskie biedniutko stoi w na tej stronce więc po powrocie do domku uiszczę kilka ciekawych miejsc w sumie to ruinek zamków bo po nich głównie się szlajam pozdrowionka a jak ktoś ma ochote pojeździć po ruinkach to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 14 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...