Skocz do zawartości

poszukiwana pasażerka? :)


adu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:(

Ja widze, że wiele osób ma podejrzenia, że jestem mężczyzna

Raczej mi to nie pochlebia -jak mam byc szczera :P

Przejrzyj Ago, w powitaniach.

Co do konfrontacji w cztery oczy..

Chyba Ci sie cos pomylilo :D

Waze ile waze, muchy bym nie skrzywdzila :P Boje sie panienek z gimnazjum :P Jezyk mam tylko ciety :P

Pozdrawiam wszystkich ktorzy chca mnie pobic :P

Wasza prawie dziewczyna Rocia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wiedziałem, że na waszą yntelygencje i umiejętność czytania tekstu ze zrozumieniem nie ma co liczyć (Dziada dotyczy w szczególności) ...

 

Najwyraźniej jestem zbyt mało ynteligentny na to by zrozumieć twoje wnioski wysnute po pijaku gdzieś pod płotem :(

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocia, swoja droga, kostki i te inne, to ja Cie dzisiaj widzialam jak jechalas Belgradzka i nie mow ze to nie Ty, bo Twoja kurtka :(

To jak z kostka ok, to Adu i ja sie zglaszamy :D

Uwazajcie na Nia, bo my mamy kolege, od ktorego Ona co roku motocykl zabiera na sezon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

Co do konfrontacji w cztery oczy..

Chyba Ci sie cos pomylilo :P

Waze ile waze, muchy bym nie skrzywdzila :P Boje sie panienek z gimnazjum :D Jezyk mam tylko ciety :P

 

Fakt - mam nad tobą poważną przewagę wagową (szczególnie po obiedzie :mrgreen: ), ale... nie o taką konfrontację, w której mogłabym owej przewagi użyć, mi chodzi :!: ...to tobie coś się pomyliło :( Ma to być tylko walka na wzrok - sama mnie sprowokowałaś do wyzwania cię na taki pojedynek, więc nie wykręcaj się teraz, bo wyjdzie na to, że nie jesteś taki twardziel, jakiego zgrywasz :lol:

 

Co do zmieniania stylu ?? hehe zapomnij :P

 

Myślę jednak, że w jednej kwestii będziesz musiała ulec, bo inaczej moderatorzy mogą ci ukręcić główkę :P ...chodzi o ów aspekt twego stylu, polegający na pisaniu dwóch postów pod rząd. Podejrzewam, że prędzej, czy później będziesz musiała zacząć być grzeczna i zawierać ich treść w jednym poście, gdyż logując się na tym forum jednocześnie zadeklarowałaś, że będziesz właśnie tak robić :P

 

 

Do zobaczenia :P

Aguś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego odnoszę wrażenie, że za moment w obronie Roci stanie niejaka GONIA? Czy Was także dręczy takowa myśl? Pozdrawiam obydwie łymyn a w szczególności Agnieszkę, która dzielnie stawia czoła w obronie forum - za co jestem jej wdzięczny :( Dasz sobie radę sama przeciw armii nowicjuszek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś :P Ja nie czytalam tego :D ale ok, moze byc w jednym poscie, bo mi sie potem przypomni i dopiero pisze :P

Juz bede grzeczna :P

Co do robienia glupich min, ok :P Moze byc zabawnie :(

A Gonia... Ja nie wiem kim Ty jestes...

I kto do cholery ma taka sama kurtke jak ja ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego odnoszę wrażenie, że za moment w obrobnie Roci stanie niejaka GONIA? Czy Was także dręczy takowa myśl? Pozdrawiam obydwie łymyn a w szczególności Agnieszkę, która dzielnie stawia czoła w obronie forum - za co jestem jej wdzięczny :( Dasz sobie radę sama przeciw armii nowicjuszek?

 

Ja wspomoge ciocie Agnieszke!

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie na piątek do 2oo ściągnąć gumowy basen i duuuużo kiśsielu, bo widze ze sie zapasy szykują :P

 

Ja przyjmuje zakłady jakby co :(

 

Rocia, co do pisania posta pod postem, masz taki magiczny przycisk "Edytuj" i proponuje go używac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie na piątek do 2oo ściągnąć gumowy basen i duuuużo kiśsielu, bo widze ze sie zapasy szykują :D

 

Ja przyjmuje zakłady jakby co :(

 

A pani, która wygra konkurencję, w nagrodę dostąpi zaszczytu wyplastmalowania i wypolerowania bawełnianą szmatką mojej nakładki na siedzenie :laughing:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia - proponuje konflikt z nowa koleżanka rozwiązac standardowo -walka w kisielu :P  

 

widze ze nie lubisz konkurencji :P

a Ty znowu zaczynasz?jak tak dalej będziesz nalegał to w końcu Ciebie w tym kisielu pobiję :(

 

a poza tym to ładna wojenka nam sie tu zrobiła.....i pomyśleć,że zaczeło sie od niewinnego pytania o plecaczkowanie(btw-może i mnie ktoś chciałby wozić? :lol: :lol: :lol: :lol: )

 

 

 

 

NO TO KTO BĘDZIE W PIĄTEK W 2OO?????????? :twisted:

 

 

 

pi.es.koniaczku-jedno nie wyklucza drugiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...