Skocz do zawartości

Cross Country Kurdwanow k. Sochaczewa w dniu 10/04/2005


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie' date=' czy na taką imprezę trzeba miec zarejestrowane moto, bo jeżdże sprzętem jak poniżej i niestety nie da się go zarejestrowac :? , a chętnie bym przyjechał. :clap:

Pozdrawiam :twisted:[/quote']

 

Z tego co wiem startuja tam sprzęty też typowo crossowe, a więc bez rejestracji. To impreza na zamkniętym terenie. Szczegóły będę znał po południu, mam mieć dokładne info od kolesia który pomaga w organizacji i był w zeszłym roku. Można też popytać na forum do którego dałem linke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kristi_rx125 jeżeli tak jest jak mówisz :D to na pewno przyjadę, wezmę ze sobą jeszcze kumpla :D . Jak podasz więcej szczegółów będę wdzięczny :clap:

Jeszcze jedno pytanko, czy na kładach też będzie można pojeździ ponieważ mam też kumpla, który byłby zainteresowany.

Dzięki za info

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kristi_rx125 jeżeli tak jest jak mówisz :D to na pewno przyjadę' date=' wezmę ze sobą jeszcze kumpla :D . Jak podasz więcej szczegółów będę wdzięczny :clap:

Jeszcze jedno pytanko, czy na kładach też będzie można pojeździ ponieważ mam też kumpla, który byłby zainteresowany.

Dzięki za info

Pozdrawiam :D[/quote']

 

Podaję szczegóły dotyczące zawodów:

1. Impreza odbędzie się 10 kwietnia w kurdwanowie, otwarcie biura od godziny 10.00, rozpoczęcie o 14.00

2. Koszty - 50 zł w tym ubezpieczenie i talon na grochówkę i coś tam jeszcze.

3. Impreza na zamkniętym terenie - nie potrzeba rejestracji ani licencji.

4. Będą 2 biegi: I- 60 ccm i 85 ccm (godzina jazdy), II- reszta, jadą ludzie z licencjami i bez, są klasyfikowani oddzielnie.

5. Podobno już w sobotę będzie dostępny tor, żeby można było potrenować - teren można powiedzieć płaski.

 

Telefon do organizatora: W. Dudziński 0-501443013

do mnie 0-661990715 - Krystian

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

Niestety nie startuję z braku tłoka :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co za głąb organizuje zawody w tym samym czasie co motocross PZM, chyba że chce zrobic z tego typowo amatorskie zawody w których nie wystartuje żaden zawodnik z licencją. moze to i dobrze bo będą szanse mieli też ci którzy nie startują profesjonalnie w zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co za głąb organizuje zawody w tym samym czasie co motocross PZM' date=' chyba że chce zrobic z tego typowo amatorskie zawody w których nie wystartuje żaden zawodnik z licencją. moze to i dobrze bo będą szanse mieli też ci którzy nie startują profesjonalnie w zawodach.[/quote']

 

Nazywanie głąbem kogoś, kto z własnej inicjatywy, poświęcając kupę swojego wolnego czasu orgaznizuje zawody, w których każdy chętny może startować jest chyba małą pomyłką. Nikt na siłę cię nie ciągnie, więc powstrzymaj się od tego typu komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na bank!

Odpicuję "tewutkę" i będzie wesoło :D

Terenowiec ze mnie taki sobie, ale jak mówił nasz dowódca pododdziału: "ninja nie może być mientka".

Będę walczył :clap: .

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...