Skocz do zawartości

Cross Country Kurdwanow k. Sochaczewa w dniu 10/04/2005


Rekomendowane odpowiedzi

Krystian moze parking kolo baseniku?? sporo miejsca i kolo glownej drogi zelazowa wola tez moze byc :lol: bym mial bzliziutko jakies 500 m 8)

kolo rynku ten parking kolo dobrzynskich tez moze byc ok

hypernova tez moglby byc ok

hmmmm

juz wiem!! naprzeciwko motocrossu tzn plac kosciuszki! :lol: jak cos ta walcie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 3 godziny na pogadanie, nie iwem jak wy, ale ja zamierzmna pojeździć troche, jakieś treningi mają być z tego co się dowiedziałem.

Mysle, ze dobrze by było jakbyś wytłumaczył jak tam łątwo dojechac a nie się gdzies spotykac.

Bo z tych opisów na ich stronie to nie za bardzo rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dam rady bo w weekend zmieniam moto, a sami wiecie jak to jest - trzeba poczuc nowy sprzet :(. Pewnie nawet nie pojade jako kibic bo kupiec na TS przyjezdza w niedziele. Gdyby przyjechal w piatek to bym pewnie na DT125 polecial, a tak to d*pa zbita...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja bede okolo 10 ... najwyzej poczekam na was juz na miejscu :(:D   A czy to porawda ze bedzie mozna sobie w sobote przyjechac i polatac po torze??

 

Podobno w sobotę będzie można polatać. Jak będziesz to daj znać może wpadnę pokibicować

 

 

No 3 godziny na pogadanie, nie iwem jak wy, ale ja zamierzmna pojeździć troche, jakieś treningi mają być z tego co się dowiedziałem.  

Mysle, ze dobrze by było jakbyś wytłumaczył jak tam łątwo dojechac a nie się gdzies spotykac.  

Bo z tych opisów na ich stronie to nie za bardzo rozumiem.

 

To napisz z której strony i skąd jedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak zamieścić mapkę na forum :oops:

POMOCY

 

Więc tak, ponieważ nie mogłem wsadzić mapy, a do wtorku nie będę miał dostępu do netu, proponuję spotkanie w centrum Sochaczewa. Na parkingu przy kościele około 10-10.30. Z której strony by nie wjechał to jadąc główną ulicą (warszawską) trzeba go minąć (lub zapytać o kościół św Wawrzyńca). Bedę tam do około 10.45 więc jak ktoś przyjedzie to poprowadzę.

Więcej info na telefon. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było spoko (chociaż poczatkow tak nie sądziłem)

Jeździliśmy po zaoranym i nawodnionym polu.

Tu macie foty: http://www.bikepics.com/members/filu/01125...sp?i=325015&s=0

 

Widze, ze chyba mało osób było tych co się deklarowało, bo temat spadł na koniec strony.

Ja widziłem tu z obecnych forumowiczów kolege Plocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Krystianowi za pomoc i pilotowanie na miejsce imprezy ;) :) :)

Pozdrawiam Józefów Team - tak trzymać chłopaki!

Pytanko: co się stało w TW125, która padła w trakcie imprezy? Bo walka jaka rozegrała się pomiędzy mną (TW200)

a Kolegą na bliźniaczym sprzęcie była fajna. Przynajmniej z mojej perspektywy. Przyznaję że tylko niewielka przewaga w mocy pozwoliła mi odpierać ataki mniejszej "tewutki". Gdyby w sprzęcie Kolegi zmienić oponę przednią na taką jak moja, zrobić porządek z tłumikiem i przednim zawieszeniem, motorek latałby dużo lepiej. Zwłaszcza na takim gruncie jaki był w Kurdwanowie.

 

Jeżeli ktos będzie wiedział o dalszych imprezach dla amatorów - proszę imformować.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: co się stało w TW125, która padła w trakcie imprezy?

Ogladalem ta Tw i z tego co widze podczas tankowania pomylily sie karnistry. Tzn TW latala na benzynie zmieszana z olejem (przewidzana do KTM-a EXE Plocha). Po przeczyszczeniu swiecy odpalila, ale przerywa na wysokich i swieca odrazu robi sie czarna. Powiedzialem Michalowi zeby po prostu nalal czystej benzyny i powinno byc dobrze. Mogla sie tez dysza glowna przytkac ale obstawiam ta nieszczesna wache. Szkoda chlopaka bo wg. mnie na tej TW sobie radzi swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktos będzie wiedział o dalszych imprezach dla amatorów - proszę imformować.

 

1 maja będą u nas znowu zawody, ale tym razem na torze. Jeśli tak jak w zeszłym roku będą dopuszczeni amatorzy dam znać w przyszłym tygodniu na jakich warunkach i więcej konkretów.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 maja będą u nas znowu zawody, ale tym razem na torze. Jeśli tak jak w zeszłym roku będą dopuszczeni amatorzy dam znać w przyszłym tygodniu na jakich warunkach i więcej konkretów.  

to będzie puchar wiosny czy coś w tym stylu? byłem w zeszłym roku na pucharze niepodległości jako kibic i bardzo mi sie podobało. żałowałem że już miałem rozebrany motocykl. może w tym roku uda mi sie wystartować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Krystianowi za pomoc i pilotowanie na miejsce imprezy ;)  :)  :)  

Pozdrawiam Józefów Team - tak trzymać chłopaki!

Pytanko: co się stało w TW125, która padła w trakcie imprezy? Bo walka jaka rozegrała się pomiędzy mną (TW200)  

a Kolegą na bliźniaczym sprzęcie była fajna. Przynajmniej z mojej perspektywy. Przyznaję że tylko niewielka przewaga w mocy pozwoliła mi odpierać ataki mniejszej "tewutki". Gdyby w sprzęcie Kolegi zmienić oponę przednią na taką jak moja, zrobić porządek z tłumikiem i przednim zawieszeniem, motorek latałby dużo lepiej. Zwłaszcza na takim gruncie jaki był w Kurdwanowie.

 

Jeżeli ktos będzie wiedział o dalszych imprezach dla amatorów - proszę imformować.

 

No, zapomniałem o Tomku.

Dziękuje bardzo za pomoc w pilnowaniu motocykla oraz za miła pogawędkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Józefów Team - tak trzymać chłopaki!

My tez pozdrawiamy ;)

Z ta benzyna to dobrze nalali podczas tankowania...

 

O z tymi zawodami to super sie sklada bo bede juz po egzaminach i pozwola mi wystarotowac :) ;)

Kristi to informuj :D :)

Tomek: jesli masz czas to pojedz 17 kwietnia na zody gdzies kolo Opola ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Józefów Team - tak trzymać chłopaki!

My tez pozdrawiamy :P

Z ta benzyna to dobrze nalali podczas tankowania...

 

O z tymi zawodami to super sie sklada bo bede juz po egzaminach i pozwola mi wystarotowac :) ;)

Kristi to informuj ;) :)

Tomek: jesli masz czas to pojedz 17 kwietnia na zody gdzies kolo Opola ;) :)

 

Ale to co jest w Sohaczewie 1 maja to jest motocross normalny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...