Skocz do zawartości

Cross Country Kurdwanow k. Sochaczewa w dniu 10/04/2005


Rekomendowane odpowiedzi

jesli nie bedziesz sie chwalił że masz 80cc to nikt sie nie przyczepi.

A zebym ja wiedzial czy to 80cc, 70cc czy 60cc ;) .

troche niepotrzebnie ten temat poruszyles na forum ale mysle ze nikt nie poleci do organizatora i nie powie ze ten na żółtym suzuki oszukuje

:P:P:P

 

Adam zdziwił byś się jacy ludzie czasem potrafią być zawistni. Jeżeli nie zdąbędzie zadnego dobrego miejsca to nikt o tym nawet nie pomyśli ale jak sie trafi jakiś ambitny dzieciak który zajmiemie miejsce za enduroguy`em to wszytko jest możliwe.

To beda moje pierwsze zawody (o ile da rade pojechac :? ) takze zadnej rewelacji sie nie spodziewam.:P Moim skromnym zdaniem jest to max 70cc gdyz silnik od TS80 ma juz inne kartery z powodu wiekszych rozmiarow tloka (zeby zalozyc 80cc do Ts50 trzebaby wykonac taki zabieg jak przy zakladaniu siedzemdziesiatki do Simsona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To beda moje pierwsze zawody ...

...wiec nie zaczynaj od przekretow.Skoro masz 70ccm to tyle wpisz na zgloszeniu - chyba ze sprawia Ci satysfakcje ew. zabranie lepszych miejsc w klasie startujacym na moto o 40% nizszej pojemnosci. Pomysl kto gorszy : oszust czy "jakis ambitny dzieciak"

 

BTW w zblizonym czasie (09.04) jest podobna impreza w Walbrzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

enduroguy napisał:

 

To beda moje pierwsze zawody ...

 

 

...wiec nie zaczynaj od przekretow.Skoro masz 70ccm to tyle wpisz na zgloszeniu - chyba ze sprawia Ci satysfakcje ew. zabranie lepszych miejsc w klasie startujacym na moto o 40% nizszej pojemnosci. Pomysl kto gorszy : oszust czy "jakis ambitny dzieciak"

 

BTW w zblizonym czasie (09.04) jest podobna impreza w Walbrzychu.

Hej,

Jakbys przeczytal moje poprzednie posty to bys wiedzial ze nie jestem pewnien co do pojemnosci. Moze to byc rowniez 64 cc i wtedy zamieszcze sie w tej klasie. Stad moje pytanie w jaki sposob jest to sprawdzane... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stad moje pytanie w jaki sposob jest to sprawdzane...

jak byłem na zawodach motorowodnych z ojcem to zawodnikom którzy zdobyli pierwsze 3 miejsca sprawdzano pojemnosc wlejwając olej to cylindra i mierząc ile go sie tam zmieściło. tylko ze to były mistrzostwa europy i tam żaden przekręt by nie przeszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz taka pojemnosc jaka jest na cylindrze (zazwyczj jest) albo taka jaka myslales ze kupujesz, kupowales cylinder 70 to pisz 70 i tyle

jak koledzy wspomnieli to watpie ze to bedzie sprawdzane, bez przesady, to nie mistrzostaw Polski czy juropy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob jak chcesz :] ja osobiscie bym sie wpisal do 65 ccm ... ktos z doroslych musi byc na miejscu bo inaczej dupa zbita z ubezpieczeniem (chyba)

to tez sa moje 1 zawody:] musze pare rzeczy w hondce ponaprawiac i ogolocic z owiewek lamp itp.... wiec nie bede raczej mogl z wami jechac w grupie tylko zostaje ...laweta :cry:

PS... ale zawsze jak by starym sie nie chcialo jechac to od czego jest moj stary jak cos to walcie 880 719 956:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta uprzejmosci ;) JEdziesz i to bez gadania ;) :P ;)

ale z drugiej strony gdyby tak pojechac ale nie asfaltem tylko lasami jakos ... ;) ;)

 

No to jak byscie dojechali na zawody to nie wiem czy zdołąlibyście wystartować 8)

 

A co do zawodów to jestem pewien że prawie na 100% odwołają je z powodu smieci papieża :?

Wkońću robi to jakaś parafia, więc trudno :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zawodów to jestem pewien że prawie na 100% odwołają je z powodu smieci papieża

Wkońću robi to jakaś parafia, więc trudno

Tak, ale z drugiej strony żałoba trwa tylko do pogrzebu Papieża (

[*] ) . Wszystko zalezy od organizatora. Ja to czarno widze bo w dzien zawodow planuje zmienic maszyne :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwlaja tak jak w Więcborku

 

cytuje

 

ZG PZM i GKSM odwołują zawody Enduro

 

Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego i Główna Komisja Sportu Motocyklowego odwołują zawody Enduro o Mistrzostwo Polski i Puchar PZM w dniu 3 kwietnia 2005 roku w Więcborku.

 

 

najlepiej szukajcie na stronie organizatora bo prawdopodobnie jest juz ogloszenie o odwolaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sie zadzwoni do organizatora i sie zapytam ...

 

Właśnie dzwoniłem do organizatora - na chwilę obecną zawody mają sie odbyć tak jak zaplanowano. Nie wiem czy to dobrze czy źle, nie wypowiadam się. Może jeśli współorganizatorami są księża to będzie jakaś wspólna modlitwa, nie wiem.

Jeśli zawody będą to ja jadę.

 

Pozdrawiam wszystkich i łączę się w smutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...