Skocz do zawartości

Cross Country Kurdwanow k. Sochaczewa w dniu 10/04/2005


Rekomendowane odpowiedzi

widze duzo osob z forum tam sie pojawi, kurde tez bym wpadl ale chcialem w tym sezonie ukonczyc wszystkie eliminacje pucharu pzm a akurat te zawody sie nakładają. chociaz moze jak cos nie wypali to polatam sobie lajtowo tam z wami :clap: do tych zawodów pzm i tak nie jestem w ogole przygotowany bo jeszcze w tym sezonie nie jezdzilem a cały tor na którym trenowalem znajduje sie teraz pod wodą :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia w Kurdwanowie  :D , pierwsze "poważne" zawody :D  :D  :twisted:  

kristi_rx125 zadzwonie 2 dni przed imprezą to zgadalibyśmy się w ochaczewie

 

Tak jak mówiłem, chętnie pomogę trafić na miejsce zawodów. Trzeba jednak ustalić dokładną godzinę spotkania, tak żeby można było się razem jechać i żeby jedni nie czekali godzinami na innych.

Mapkę postaram się zrobić, mam nadzieję że będzie czytelna :clap:

 

O której by wam pasowało? Z Sochaczewa na miejsce zawodów jest jakieś 20 minut drogi. Startujący muszą wcześniej wpisać się na listę i uiścić opłatę, pewnie trochę będzie potrzebne czasu na rozprostowanie kości, rozpoznanie i przygotowanie moto.

 

Do spotkania jest jeszcze trochę czasu więc na spokojnie możemy ustalaś szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że szykuje sie niezła impreza. Postaram sie też wpaść na jakies piwko bo z jadzą na motocyklu to u mnie narazie ciężko.
- Właśnie ma taka być. To oryginalne zaproszenie organizatora.

 

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

KURDWANÓW 23 poczta 96-513 NOWA SUCHA

NIP 837-16-46-137 tel/fax 0-46 861 20 70 e-mail: [email protected] www.kurdwanow.republika.pl

Konto: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie oddział Nowa Sucha Nr 57 9283 0006 0033 0761 2000 0010

 

 

ZAPROSZENIE

 

 

ORGANIZATORZY

II KURDWANOWSKIEGO CROSS COUNTRY

 

ZAPRASZAJĄ NA PYSZNĄ ZABAWĘ JAKĄ BĘDĄ NIEWĄTPLIWIE

 

10 KWIETNIA 2005 R

 

ZAWODY MOTOCROSSOWE ZORGANIZOWANE W TEJ FORMULE

PO RAZ DRUGI NA TERENIE ZIEMI SOCHACZEWSKIEJ. BARDZO

KRĘTA, NA PŁASKIM POLU (7 ha ) TRASA O DŁUGOŚCI OK. 4 km

WYMAGAĆ BĘDZIE OD ZAWODNIKÓW DOSKONAŁEJ TECHNIKI JAZDY. DŁUGOŚĆ BIEGU ( 60 min motocykle o pojemności do 65 ccm i 85 ccm; 120 min klasa OPEN – z podziałem Zawodnicy Licencjonowani oraz Zawodnicy bez Licencji) WYMAGA ŻELAZNEJ KONDYCJI I PRAWIDŁOWEGO ROZŁOŻENIA SIŁ.

 

TO BĘDZIE PIĘKNA IMPREZA.

 

KAŻDY ZAWODNIK OTRZYMUJE NA PAMIĄTKĘ KAWAŁEK DRZEWA Z REMONTOWANEJ ŚWIĄTYNI Z WKOMPONOWANYM W ŚRODEK ZABYTKOWYM GWOŹDZIEM JAKO DOWÓD NA UDZIAŁ W ZAWODACH.

 

 

ZAPRASZAMY DO KURDWANOWA.

 

CAŁKOWITY DOCHÓD Z IMPREZY PRZEZNACZONY JEST NA REMONT ŚWIĄTYNI.

 

ORGANIZATORZY

 

 

 

DOJAZD DO KURDWANOWA

* Łowicz – na Skierniewice w miejscowości Nieborów w stronę Bolimowa dalej prosto Humin, Różanów przy przystanku skręt w lewo – dalej znaki

* Skierniewice – na Sochaczew, w Bolimowie w prawo na Paprotnię, Humin, Różanów przy przystanku skręt w lewo – dalej znaki

* Sochaczew – na Skierniewice za przejazdem kolejowym w Zakrzewie w lewo na Starą Suchą prosto za cmentarzem w prawo kościół dalej znaki

* Żyrardów – na Sochaczew w miejscowości Aleksandrów w lewo na Joachimów miejscowości Czerwona Niwa, Różanów przy przystanku skręt w prawo – dalej znaki

DLA SAMOCHODÓW PARKING

OGNISKO Z PIWEM, JADŁEM I Z ZALEGŁYM WIELKANOCNYM JAJKIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna.... ja mam tam do kurdwanowa z 300km ponad to moge sie pozegnac

 

ale na szczescie 2 kwietnia mam obok zawody w Więcborku

a 10 kwietnia w Obornikach, wiec nie bede sie nudzil

pojade i popatrze, no i zakupie osprzet jakis

 

zycze wam dobrej zabawy i ubolewam ze nie mieszkam w tamtej okolicy

i mam nadzieje ze u mnie tez jakis cross country zrobia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wlasnie tak sie zastanawiam jesli tyle osob z forum ma tam jechac to nie wiem czy tez tam nie wystartowac. zniechęca mnie troche 120 minut jazdy po całej zimie przesiedzianej w domu...

to kto z was by tam jechał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos w jaki sposob na tego typu zawodow sprawdzaja pojemnosc silnika? Zastanawia mnie to czy z moja tuningowana TS70 bede jechal w klasie 65cc czy 85cc

Najczęsciej to jest to co powiesz albo wpis z dowodu. Tyle, że jak ktoz z zawodników sie kapnie to może złożyć protest a wtedy albo Cie wcisna klase wyżej albo zdyskwalifikują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęsciej to jest to co powiesz albo wpis z dowodu. Tyle, że jak ktoz z zawodników sie kapnie to może złożyć protest a wtedy albo Cie wcisna klase wyżej albo zdyskwalifikują.

No wlasnie a ja nie wiem jak to jest z ta pojemnoscia ;). W dowodzie mam oczywiscie 50cc. Niby cylinder jest sprzedawany jakos 70cc ale czesto jest tak ze to co pisza nie zgadza sie z rzeczywistoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos w jaki sposob na tego typu zawodow sprawdzaja pojemnosc silnika? Zastanawia mnie to czy z moja tuningowana TS70 bede jechal w klasie 65cc czy 85cc

hehe no co ty stary na takich zawodach nikt ci nie bedzie tego sprawdzał. pewnie w tej klasie i tak bedzie najmniej zawodników i jesli nie bedziesz sie chwalił że masz 80cc to nikt sie nie przyczepi. troche niepotrzebnie ten temat poruszyles na forum ale mysle ze nikt nie poleci do organizatora i nie powie ze ten na żółtym suzuki oszukuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos w jaki sposob na tego typu zawodow sprawdzaja pojemnosc silnika? Zastanawia mnie to czy z moja tuningowana TS70 bede jechal w klasie 65cc czy 85cc

hehe no co ty stary na takich zawodach nikt ci nie bedzie tego sprawdzał. pewnie w tej klasie i tak bedzie najmniej zawodników i jesli nie bedziesz sie chwalił że masz 80cc to nikt sie nie przyczepi. troche niepotrzebnie ten temat poruszyles na forum ale mysle ze nikt nie poleci do organizatora i nie powie ze ten na żółtym suzuki oszukuje ;)

Adam zdziwił byś się jacy ludzie czasem potrafią być zawistni. Jeżeli nie zdąbędzie zadnego dobrego miejsca to nikt o tym nawet nie pomyśli ale jak sie trafi jakiś ambitny dzieciak który zajmiemie miejsce za enduroguy`em to wszytko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...