Skocz do zawartości

Apriia Classic 50 (Red Rose) czy Jincheng JC50Q-8 "Knig


steryl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zejde troche z tematu... Słyszeliście o czymś takim jak WEKTOR 150??

 

Ogladałem to na targach w Wa-wie' date=' jest nawet opcja z koszem który naprawde wyglada ciekawie... Wygląd fajny, nie wiem jak z jakością...

 

Wracajac do "choperowatych" 50-tek. Widział ktos na żywo (w sensie jazdy) to cudo :-) ?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=46880670

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M28436

 

Nie jestem pewien czy to to co widziałem też na targach... Ciutek wieksze od motorynki?

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
...nie uważasz że to co chcesz kupić wygląda jak mocno spasiona motorynka :?:

Pomyśl o czymś maprawde pożądnym np jakies fajne enduro może być dt80 ;)

 

Nie, nie uważam. Widziałem to na żywo i napewno nie wyglada jak spasiona motorynka. A przy odrobinie szczęścia mozna znależć 125ke zarejestrowaną na motorower.

 

Enduro - po pierwsze mi sie nie podoba taka bryła motocykla, po drugie jazda enduro po ulicach i centrum dużego miasta to chyba jednak pomyłka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie jazda enduro po ulicach i centrum dużego miasta to chyba jednak pomyłka...

Sadze ze w takich warunkach enduro sobie swietnie poradzi, chociaz w tym celu najlepsze jest supermoto (np. Derbi Senda). No i takim sprzetem i w las da rade zjechac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie jazda enduro po ulicach i centrum dużego miasta to chyba jednak pomyłka...

ojjj i tu sie mylisz, nawet bardzo ;) 8) enduraki fajnie lykaja dziury, studzienki, krawęzniki i inne "terenowe" ( ;) ) przeszkody ktore sa codziennoscia na naszych ulicach :? wystarczy oczywiscie zalozyc szosowe oponki zeby sie tak szybko niezdzieraly. poza tym silniki maja bardziej "elastyczne" niz "sportowe" 50-ki (o ile w 2T mozna mowic o elastycznosci silnika :) ) mysle ze na miasto sa nawet lepsze niz skuterki , które na tych malych kółkach wpadaja po wahacz w kazda dziurke :mrgreen:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak usłyszałem Classic na ulicy uznałem że to nie ma sensu. chodziła jak motorynka z odcążonym wałem :buttrock: Takze kręciła wysoko ale taki dźwięk że posrać się można. To tak jakbyś muchę 100X pogłośnił ;)

Co do tego co mówisz o enduro nie zgodzę sie. są one manewrowalne mają dobre zawiechy więc w polsce sa nawet lepsze od ścigów :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak usłyszałem Classic na ulicy uznałem że to nie ma sensu. chodziła jak motorynka z odcążonym wałem :flesje: Takze kręciła wysoko ale taki dźwięk że posrać się można. To tak jakbyś muchę 100X pogłośnił :P

Co do tego co mówisz o enduro nie zgodzę sie. są one manewrowalne mają dobre zawiechy więc w polsce sa nawet lepsze od ścigów ;)

Nie wiem co Ty za Aprilke slyszales, bo ta, na ktorej jezdzilem napewno nie brzmiala tak jak opisujesz :P

Byc moze miala jakis inny tlumik, bo naprawde fajnie gadala :)

Zreszta Red Rose jest starsza od Classic'a, dlatego moga inaczej brzmiec :roll:

Ja tej drugiej nigdy na zywo nie widzialem/slyszalem.

A jesli chodzi o enduro w miescie, to nie mozna powiedziec, ze nie sa dobre do miasta, ale tu chodzi o cos innego...

Poprostu Steryl lubi taki styl i dlatego chce chopperka :D

A jezeli chcecie go namowic do enduro to zalatwcie mu jakas jazde i pokazcie jaka satysfakcje daje wymiatanie w terenie :buttrock:

Ja osobiscie chcialbym miec enduro jako pojazd drugoplanowy ;)

Byc moze to przez to, ze nigdy takowym nie jezdzilem i w teren nie utwardzony zapuszczalem sie motorynka, no i raz skuterem :buttrock:

Pzdr. dla wszystkich :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chłopaki z działu Enduro ostro przekanója na terenówke ale to sie nie uda. chłopak chce chopera i pewnie zdania nie zmieni to tak jakby nas na jazde szosówką przkonywał  ;)

 

Ĺwieta racja, zresztš chyba nie o to chodzi zeby mnie przekonywać, ot, potrzebuje opinii i porady.

No właĹnie.

Zerknijcie proszę na to:

 

http://www.aksmoto.pl/gal.htm

 

GILERA - CLASSIC - tak naprawde nazywa sie to EAGLET, niestety słyszałem ze jest kiepsko z częĹciami, ale może KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE cos na temat tego motorka?!

 

No i jeszcze zerknijcie na tej samej stronie na skuterek który mnie fascynuje: HONDA SHADOW (hehe, nazwa jak chopperka ;-))

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

No muszę powiedziec że sprzęcik nie jest zły. Jesli porównywać go do Łoś-a to poprostu wypas ;) Miałem gdzieś fotki tego motoroweru i wyglądał na dobrze zrobionego. Widziałem go też na parkingu i prezentował się dość okazale. Wybór jest prosty: Gilera Albo Aprilia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeszcze cos takiego... Nówka za 3,700PLN. Kumpel takiego sobie kupił ciora go strasznie(200km co niedziele robi) i motorek jeszcze problemów nie robi, silnik jest z hondy dax, wszystkie czesci silnika są dostepne, gorzej podobno z obudowami i różnymi innymi plastikami i delikatnymi czesciami obudowy. On ma rozblokowany wiec duzo lepiej idzie, 60 przekracza napewno, sam nim tak jechałem. Napewno plusem bedzie niskie spalanie, wygodna pozycja(jest wiekszy od jinchenga), dźwiek 4taktu, no i chyba mniejsza awaryjnosc niz 2T.

 

 

http://www.gardener.pl/strona.php?id=2&PHP...35bfe5903b659f6 (ten przedostatni, z takimi smiesznymi płomieniami(ale spokojnie, kolory mozna sobie wybrac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...