Skocz do zawartości

Bike show "Wa-wa"


KML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wystawa bedzie w hali AWF   to wiem   ,ale mozecie napisac przy jakiej  

ulicy? :mrgreen:     z góry dzieki

 

pazdr.

 

 

Marymoncka 34, Warszawa-Bielany

 

dojazd: http://www.awf.edu.pl/polska/index.htm

 

pozdro,

M

 

Czy mógłby ktoś napisać który budynek to ta hala, na której będzie MBS na tej mapiem którą podał mar95 ? Ten czerwony czy ten w kształcie litery H, a może jeszcze inny? Bo w wawie nigdy nie byłem, a fajnie by było trafić i pooglądać pare piździków :twisted:

 

Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: w który dzień się wybieracie? Ja raczej w niedzielę, a to m.in. dlatego:

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=23143

(Nie zamierzam jeździć na kacu.)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cenach już wiadomo coś  :?:  

 

pees. żeby nie było tak jak rok temu, że dla studentów jest zniżka -i wszystko spoko tylko przy kasach się okazało że dla studentów owszem ale tylko AWF-u :D :D :D :D

ja nie jestem z AWf a wszedłęm na takowy bilet - jeszcze jak babka sie pytał czy jestem z AWF-u to wyskoczyłem z tekstem "pokazac legitymacje" :twisted: (zdziwiła by sie jakby zobaczyła legitke uczelni pedagogicznej" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi coś pokrzyżowało plany i nie będe mógł z wami za dużo wypić bo o 16:00 muszę się gdzieś stawić w stanie idealnym :D

 

Ale halę odwiedzę, to na którą się ustawiamy?

Na 10:00 będzie dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w zeszłym roku wszedłem wraz z kumplem na legitkę innej uczelni. Nawet nie ściemniałem tylko ładnie się uśmiechnąłem :D A co do cen na samej imprezie to powiem tylko jedno - moim zdaniem KPINA! Może i zniżają aby nie wracać do firmy z towarem ale wcześniej zaj**iście podbijają ceny. Przykład? Proszę bardzo: W zeszłym roku na motobajzlu w Łodzi kupiłem fajną kurtasię za 490PLN. 2 miechy później na AWF-ie spotykam tego samego sprzedawcę, ta sama kurtasia, tylko cena inna: 720 PLN! Niech po targowaniu spuści do 600 (wątpie) to i tak o 100 przepłacam. Jakoś nie wierzę w jakieś wielkie promocje w Wawie. Ale to tylko moje zdanie. Niech też inni się wypowiedzą, może komuś udało się wyrwać coś po okazji... Mimo wszystko przejadę się aby sobie sprzęty pooglądać. Sądząc po pogodzie to raczej nie uda się pojechać na moto.

Uff.. to się napisałem :D

Pozdrawiam!

>> Ja Bol <<

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja własnie wróciłem z MBS - nawet nawet jak na polskie warunki SPORO motocykli - mieści się to na dwóch halach :D

 

Zszokowało mnie to że nawet usiąść nie można było na motocyklu - na BMT siadało sie ile chciało no ale cóż "co kraj to obyczaj"

 

ogólnie wrażenie jak na Polske - myśle że można naprawde pochwalić oraganizatorów udalo sie im :D

 

apropos tych wejściówek - zapytałem " posiadam legitymacje LIcealną czy ona też uprawnia mnie do zniżki tj. bilet w cenie 10zeta " uzyskałem odpowiedz "tak 10zeta prosze i legitke do wglądu" takżez biletami nie ma problemu -bynajmniej ja nie miałem- chyba że jutro zaostrzą rygor ze względu na b.duża ilosc osób bo dziś to :D zainteresowanie na poziomie średnim

 

 

AAAA byłbym zapomniał jedną b.ważna rzecz nie było tego na BMT -Hostessy (nasze polskie pięknie dzieuchy - tego to mogą nam pozazdrościć :D

 

pozdro. ŚWIR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...