Skocz do zawartości

Bike show "Wa-wa"


KML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się ktoś z was na tą imprezę, jest dzkładnie za tydzień.

Byłem w zeszłym roku i prawde mówiąc nic specjalnego się nie działo lub przegapiłem wszystkie atrakcje 8)

Akurat mam wolny ten weakeend, więc napewno będe aby się chociaż napić piwa.

Może napijemy się razem :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napewno nie będę obecny :) Chciałbym ale to jest niemożliwe. Jeżeli ktoś z odwiedzających będzie miał aparat to niech porobi tyle fotek ile się da ;) Chociaż sobie pooglądam zdjęcia.

 

Tym co będą obecni życze udanej zabawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się wybiorę, mam tylko nadzieję, że organizatorzy poszli po rozum do głowy i nauczeni zeszłorocznym doświadczeniem zadbają o to, żeby ludzie nie wystawali w kilometrowej kolejce. No i dobrze by było, żeby śnieg stopniał i się choć trochę ociepliło.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barthazz napisał:

Ja bede na bank ale nie motorkiem tylko pociagiem.

 

Ja też sprzętem się nie wybieram, jadę wysonczyć piwko :) i popatrzeć na nowiutkie sprzęty ;)

 

Greedo napisał:

A ja też będę bo czemu nie... KML bedziesz jechał z natolina? Moze sie jakos stykniemy?

Ta z Natolina, jak się uda to pojadę autem :? , chyba że będzie ciepło to wtedy kto wie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się może w jakimś miejscu powiedzmy o 11:00 , np. przy wejściu. Nie trzeba będzie się szukać i odrazu będzie można skoczyć na browar :lol:

Aparat też wezmę, więc będzie co oglądać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę tam z aparacikiem i uwiecznię parę sprzęcików.Może uda mi się namówić jakieś hostessy do pozowania.A i piwka się napiję :)

Wyniki będą udostępnione.

POZDRO

Parę :?: Co to ma znaczyc >>parę<< :?: Conajmniej pareset fotek chcę widzieć ;) ;) Tak na serio to z każdej ilości fotek będę się cieszył' date=' i pewnie nie tylko ja bo tu więcej zainteresowanych jest tym SZOŁ ;)

 

[list']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci wejściówka na całe 3 dni?? Chcesz tam nocować?? Jeden dzień jest dla ludzi z branży, zamknięty dla publiki, dwa pozostałe dla gawiedzi. W tamtym roku półtorej godziny za biletem stałem i w półtorej godziny równiez zobaczyłem, to co zobaczyć chciałem. Nudna i drętwa ta impra jest ogólnie... byłem tam juz kilka razy... Może dla tych, co to wzdychaja do nowiutkich plastików, lub marzą o najnowszym modelu kasku to jest tam fajnie. A dla mnie... hmmm... Zabijanie zimowej stagnacji. Ale cóż robić, jak snieg na ulicach. Pojadę, fotek parę strzelę, a jeśli strzele, to umieszcze je gdzies w necie i linka zapodam.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem Na MBS dwa lata temu, (na torwarze) to byłem zachwycony, a rok temu ogromne tłumy i jakoś mniej ciekawie. Jeżaeli tym razem, też trzeba będzie tylke czekać na bilety i będą tłumy to ja dziękuję...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na pewno. Będę od samego rana (około 9:00) . W zeszłym roku zaraz po otwaciu zrobiła się gigantyczne kolejka po bilety, dlatego też zachęcam do wcześniejszego zjawienia się na wystwie, żeby nie spędzić połowy dnia w kolejce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...