Skocz do zawartości

Bike show "Wa-wa"


KML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bożesz ty mój!ale marudzicie :(

 

jak sie ma legitymację studencką to się wchodzi za dyszkę.hihi

 

ja byłam w niedzielę i podobało sie bardzo :( kolorowo,lśniąco i ogólnie fajnie :( no i wzruszające były dzieciaczki,które próbowały wzdrapać sie na jakiś motocykl,ale były zbyt malutkie,żeby im się to mogło udać i rodzice musieli przybywać z pomocą.gdyby moi rodziciele tak robili(zamiast opieprzac mnie,że nie ma mowy o motocyklach,bo sie zabiję.hehe)to już dawno miałabym prawko i motocykl;)

 

do tego spotkałam moja miłość i wcale nie chciałam z niej schodzich.

 

no i wciśnięto mi plakat z autografem pana Grandysa.to bardzo miłe z ich strony :(

 

jedyne co mi się w tej całej wystawie nie podobało to to,że na nic mnie nie będzie stać przez najbliższe kilka lat.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda pokazała się naprawdę z dobrej strony - nie dość' date=' że pokazali fajne modele, np. limitowaną CBR1000RR , to jeszcze wyszedłem obładowany toną katalogów :-).

 

Pozdro, Pawel[/quote']

 

A ja zabrałem smycz pięknej Pani w czarnej czapce HONDY :(

 

Teraz wszyscy na Malowniczą i idziemy kupować nowe, "wysiedziane" z popsutymi pompami hamulowymi motocykle :(

 

Z tego co mi powiedzial jeden z pracowników Hondy, firma ma w swoich standardach możliwość jazdy testowej na wszystkich modelach motocykli. Będę czakał i na pewno nie odpuszczę jazdy nową VFR 800 i Hornetem 900 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego spotkałam moja miłość i wcale nie chciałam z niej schodzich.

 

 

I to tak przy wszystkich ,na targach ? 8O

 

Zajcu .. nie łap za słówka

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrachując od ceny biletu, ktora wydala mi sie faktycznie nieco za wysoka, szczegolnie dla niektorych, wystawa byla dosc fajna!

Fakt ze wiekszosc motocykli i tak juz znalem, to zawsze jest to miejsce gdzie mozna spotkac interesujacych ludzi i znajomych z klimatow motocyklowych, nawet z dosc daleka (w tym roku tez mi sie udalo spotkac Etera z Krakowa), szkoda ze innych nie bylo.

Atmosferka dzieki naprawde chetnym do pozowania i w wiekszosci milym dziewczynom byla cool. Sama przyjemnosc.

Jesli chodzo o scisk, to jest to wina raczej zbyt malej przestrzeni wystawienniczej, a to ze nie wszyscy łazili w skórach i mieli ogorzala od wiatru twarz, to nie znaczy ze nie maja prawa byc na takiej wystawie. W koncu wlasnie dzieki takim ekspozycjom laicy lub ludzie ktorzy poszli z ciekawosci moze zmienia swiatopoglad, a nawet złapią bakcyla motocyklizmu (szczegolnie na to podatne sa dzieci). Pamietajcie czym skorupka za mlodu nasiąknie.....!

Dlatego nie wypowiadalbym sie w tonie negatywnym na ten tlok w hali, tzn ze motocykle staja sie coraz bardziej popularne i moze zmieni to podejscie ludzi ktorzy dotad nie mieli z nimi kontaktów.

W koncu wiekszosc ludzi (w swej ciemnogrodzkiej nieświadomości) traktuje nas jako "dawców" hyhyhy :twisted: nie rozumiejac czemu jezdzimy i narazamy sie, mimo zagrozeń ze strony raczej innych uzytkowników dróg.

Jesli dzieki takim wystawom wiecej ludzi sie nawroci, jestem gotow cierpiec tlok i gorac w hali!

 

Pozdrawiam

Dual :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piatek byl zdecydowanie lepszy, a i ludzie stojacy w kolejce byli w sobote chyba bardziej zadowoleni niz w roku 2004 :D . Ogolnie w tym roku bylo wiecej miejsca, zabraklo niestety BMW. Szkoda ze w halach nie ma klimatyzacji, no i szkoda chyba czasu i sily na te "tanczone" pokazy mody :lol: . Jak dla mnie, gwozdziem programu bylo stoisko Yamahy z wystawiona cena MT01 Stage 1 w cenie podstawowego modelu... i niemoznosc udzielenia przez pare osob w "koszulkach yamhowskich" info, ile tak naprawde Stage 1 kosztuje 8) . Kogo oni tam stawiaja na tych targach? No ale moze do niedzieli juz sie dowiedzieli :lol: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...