Skocz do zawartości

Śruby ozdobne


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję zakupić ozdobne śruby (kolorowe), niestety nie wiem gdzie takie dziadostwo się kupuje. Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Warszawie (najlepiej) znajduje się sklep/hurtownia właśnie z takimi sexownymi śrubkami.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na allegro widziałem kolorowe imbusy ;) kolory fiolet, złoty, zielony i chyba jeszcze jakis (dokładnej barwy nie podam bo chyba jestem daltonistą ;) )

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=43554017

 

Pewnie o ta aukcje chodzilo.

 

Ja tez mam problem ze srukami. Potrzebuje czarne. Biegelem juz po całym gdańsku po sklepach metalowych. Gdzie nie zapytam to sprzedawca robi mine jakbym mu conajmniej rodzine skrzypcami wymordowal i mowi ze nie ma.

Pozatym potrzebuje gumowe podkladki pod owiewki. Tez podobno nieosiagalne....

moze ktos sie orientuje gdzie mozna cos takiego nabyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=43554017  

 

Pewnie o ta aukcje chodzilo.

tak, chodziło mi dokładnie o tą aukcje

 

albo kupcie 1 kg imbusów , srey w wybranym kolorze i problem z głowy :idea: ja kiedys tak zrobilem bo pordzewiały mi imbusy na wlewie paliwa a nie mogłem znalesc w rzadnym sklepie, znalazlem kawalek worka foliowego, porobiłem dziurki, powkładalem w nie gwinty srubek, tak, zeby odsłonioniona była tylko główka srubki, zlapałem za szprejca i po chwili srubki wygladały jak nowe :mrgreen: tylko trzeba uwazac przy ich wkrecaniu , bo sprej slabo sie trzymaj na srubie ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym potrzebuje gumowe podkladki pod owiewki. Tez podobno nieosiagalne....

Też szukam czegoś takiego do swojego GSa. Z prawej strony cały tył mi się telepie na byle wertepach bo brakuje takiej podkładki z gumy :/

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem konkretnie jakich podkładek potrzebujecie ale ja użyłem do swojej owiewki podkładek gumowych ze sklepu instalacyjnego (nie wiem od czego dokładnie były, może od kranu albo piecyka gaozwego :lol: )

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję zakupić ozdobne śruby (kolorowe), niestety nie wiem gdzie takie dziadostwo się kupuje.  

 

Dziadostwo, jak nazwa wskazuje, kupuje się u Dziada. ;) Widzę, że Cię wzięło na tjónink optyczny. :twisted: Śpiesz się, bo wiosna tuż, tuż.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...