Skocz do zawartości

Prostowanie lag!!


IG?A
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko do osób które już to kiedyś robiły... bądż poprostu wiedzą coś o tym... Kupiłem sprzeta i co sie okazało ma podgięte lagi nieznacznie ale jednak (ok 1 cm na całej długości) ciężko to okiem zauważyć... ale jednak.. i teraz pytanie komu to dać i z jakim skutkiem... i prosze nie mowcie żebym kupił nowe zamienniki czy używki bo na to kasy nie mam... A i oczywiście jakie koszty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chciałbyś usłyszeć na ten temat.

To nie jest motorower.

CBR900RR to nie jest zabawka to jest pocisk na kołach a właściwie na kole bo przód często traci kontakt.

Moja rada na tanią naprawę:

poluzować półki zawieszenia

obrócić lagi o 180 stopni

dokręcić półki

wyjechać na miasto

i rozpocząć polowanie pod knajpą na pijanego kierowcę katamarana

reszta zależy od rozwoju sytuacji

osobiście radzę wybrać wypasioną furę bo oni chętnie sponsorują naprawy.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... liczyłem na odpowiedź speca a nie podpowieź Ździcha z pod remizy...

 

Piotr właśnie odpowiedział tak jak spec odpowiedzieć powinien a z kolei Zdzichu z pod remizy kombinuje jakby tu z gówna i plasteliny zrobić coś solidnego.

Moto miało dzwon więc jesli chcesz poządnie go zrobić to wymień lagi na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy spec ale mogę odpowiedzieć.

w/g mnie za wysoko srasz niż itd.

Kupiłeś sobie zajebi***e drogi stojak na parasole.

zabawa granatem jest tańsza a rozrywaka zajebista.

Koniec dyskusji.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przy okazji zapytam się:

Jak motocykl z prostowanymi lagami zachowuje się na drodze i jakie są ewentualne skutki (pomijając wycieki) jazdy z takimi naprawianymi amortyzatorami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igła koszt zamienników niemieckich to jest około 800 zł więc warto...

Tym bardziej, że jak się rozjeb...sz, to beziesz sam sobie w gębę pluł, że chciałeś "zaoszczędzić", a teraz został Ci wózek pod dupą do końca życia. Zresztą to jest Twój wybór. Jak już musisz to konkretnie do sprawy podchodzą panowie z firmy TECROL. Poszukaj w internecie koszt około 50 zł +VAT za lagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj używanych, ale prostych. z tym jednak też trzeba uważać... ostatnio kupiłem "prostą" półkę z ogłoszenia z Dizmaru bodajże... prosta oczywiście nie była i w efekcie mam prostowaną starą (jeszcze nie przetestowana).

w serwisie Yamahy za prostowanie lag i montaż to jakieś 300-400 zeta z tego co wiem.. przeglądając ogloszenia możesz zobaczyć, że za tyle ludzie sprzedają same lagi bądź całe przednie zawieszenia do moto. inny patent to kupić nówki.

lepiej to zmienić niż prostować... fachurą w temacie zbytnim nie jestem ale na zdrowy chłopski rozum to jest lepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek Motocykle ma sprzedaży lagi. Of course nie są one pokrywane azotkiem tytanu czy innymi tego typu cudami. Cena ok.300-400złp za sztukę, czyli komplet do 800złp.

 

Są to nówki nierdzewki robione z rur stalowych ( dodane )

 

Zbycho

XJR1300

MW750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zgadzam sie z POM znam ludzi którzy przywoża krzywe lagi na przykład z Belgi (tam sie tego nie opłaca robic ani nie praktykuje, np ramę mozna kupic za 600euro co na ich zarobki jest tak jak dla nas 600zl...) i prosytują je za grosze i sprzedaja jako uzywane...i jezeli lagi nie miały ubytkow praktycznie nie jestesmy tego w stanie zauwazyc...IGŁA napisze pozneij ile kosztuje prostowanie jak wykonam telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...